Sev Yeter 36. Bölüm Özeti 6 Ağustos Pazartesi Fragmanı ( 1. Kısım ) #Mihir Mihika’ylan nişanlanır. Shagun intihar eder.

Sev Yeter 36. Bölüm Özeti 6 Ağustos Pazartesi Neler Yaşanacak ? (Part 1)

Issu Tandon’u Neil Patak’ın Trisya ile evlenmesi için ikna eder. Birbirlerini çok sevdiklerini söyler. Kız kardeşine acı çektirmemesini, onun hayatı için karar verebilecek olgunlukta olduğunu söyler. Tandon ikna olur ancak bir şartım var der.  Eğer Pathok’u Caharli Chaplin şeklinde Trisya’nın önünde görürsem onu döveceğim der. Trisya ve Neil’e sarılır. Aranızda bir problem istemiyorum yoksa Raman’ı çağırırım der. Bu herkesin çok hoşuna gider. Raman Tandon’un Londra’ya gideceğini Trisya’nın ise onlarla kalacağını, onun ailenin bir parçası olduğunu söyler. Tandon Raman’a sarılır. Raman Issu’ya teşekkür eder.

 

Mihika ve Mihir ve Trisya ile Neil nişanlanır. Herkes dans eder çok mutludur. Issu konuşma yapması için sahneye çağrılır. Issu Raman için Pencap kıyafetlerini giymiş ve konuşmayı Pencapça olarak yapacaktır. Raman her zaman beni kızdırmıştır ancak bugün ben onun iyi bir insan, iyi bir baba ve iyi bir koca olduğunu biliyorum, o hiçbir şeyi yanlış yapmaz ancak tarzı biraz farklıdır, der. Ona yaptığı her şey için teşekkür ediyorum o ailemizin ruhu der. Raman’ı övücü konuşmalar yapar. Bu arada Raman’a bir çağrı gelir ve dışarı çıkar. Herkes Issu yu alkışlar ve Raman’ın piste gelmesini ister ancak Raman yoktur. Issu Romi’ye Raman’ın nerede olduğunu sorar, benim konuşmamı dinlemedi mi yoksa der?  Romi aceleyle dışarı çıktığını söyler. Onun için bir sürü şey yaptım, nasıl gider  diyerek sinirlenir.

Raman ve Mihir hastaneye gelirler ve Adi’yi ağlarken ve memurla konuşurken bulurlar Raman Adi’ye polisin burada ne yaptığını sorar. Adi Raman’ın partide annesine hakaret ettiği için  deprasyona girdiğini ve ilaç içerek intihar etmek istediğini söyler. Memur Raman’ın karakola gelmesini söyler. Pathak hastaneye gelir ve Ramanı kurtarır. Raman bizim yanımızdaydı, eğer Shagun ilaç içtiyse onun ne suçu var, der.

 

Issu Pencap diliyle konuşmasını Raman’ın duymadığı için kızgındır. Bala Issu’nun konuşmasını çok beğenmiştir Bhallalar Issu’ya neden kızgın olduğunu sorar. Issu ben Raman’dan özür dilemek istiyorum, yaptıkları için teşekkür etmek istiyorum ama onun umurunda değil der. Şimdi benim neden kızgın olduğumu anladınız mı der. Bay Bhalla haklısın onunla konuşmalısın der. Issu ona Issu Bhallanın kim olduğunu göstereceğim, der ve ayrılır.

Mihir Ramanı sakinleştirmeye çalışır. Adi kendisine doğru gelen Ashok’a baba diye seslenir ve ona sarılır. Ashok her şeyin düzeleceğini söyler. Üzgünüm Shagun’u yalnız bırakmamalıydım der. Parmmeti Ashokla beraber geldiğini gören Raman daha da sinirlenir. Pathak ve Mihir Raman’ı tutar onu yatıştırmaya çalışır. Sinirlenmemesini, Adi hakkındaki mahkeme kararının olduğunu hatırlatır. seni kızdırmaya çalışırsa bile sakin kal,. der Issu Ramanı arar ve Raman önemli bir işim var diyerek Issu’yu tersler. Parmeet Ramanı kışkırtır. Raman Issu’nun adını bir daha ağzına alırsan seni öldürürüm bu sefer Adi’ye dua et der.

Bau ji Bhallara gelmiştir. Bau ji Pencap geleneklerine göre annen misafirleri evlilikten sonra yemeğe davet etmemiş der. Issu ben onun yerine sizi davet ediyorum der. Issu çalıştığı için Pencap yemeklerini bilmediğini ancak yarın için öğrenip yemek hazırlayacağını söyler. Bu bayan Bhallanın hoşuna gider ancak Pencap yemeklerini öğrenmen için pratik yapman gerekir, nasıl yapacaksın der. Issu Parmi  bana Pencapça konuşmasını öğrettiği gibi yemek yapmasını da öğretir, merak etme der.

Ashok karısının  durumunu doktora sorar. Doktor iyi olduğunu ancak zayıf kaldığını bir gün daha gözlem altında tutulacağını söyler. Adi annesini görmeğe gelir ve annesi için korktuğunu söyler. Shagun müfettişe ifadesini verirken Raman Shagun’a bakar. Ashok memure nedenini sorar. Hiçbir şey söylemez yanlışlıkla çok hap içmiş , ona iyi bak, eğer başına bir şey gelirse, çok büyük bir vaka olurdu,der.  Shagun Ramanı yanına çağırır. Raman nasıl olduğunu sorar. Shagun seni hapishaneye girmekten kurtardım, bana teşekkür etmelisin der. benim kolayca öleceğimi mi zannettin, bu hakaretin bedelini ödemen içindi, bana hakaret etmeden önce bir kere daha düşün yoksa ceza alırsın der. Raman sen düşündüğümden de daha aşağılıksın der oyunu bırak, eğer karşıma bir daha gelirsen  sana yine bir sürü hakaret ederim, hiçbir şeyden korkum yok der.

Raman Romi’ye telefonunu getirmesini ister. Romi gelir. Raman ona videoyu göstermesini ister. Romi, Raman Issu’ nun konuşmasını kaydetmemi istedi ve ben konuşmayı olduğu gibi telefonuna kaydettiğini der. Issu gerçekten mi diyerek gülümser. Raman yolda gelirkenkonuşmayı dinlediğini söyler. Kaba şekilde alay ederek, hiçbir şey anlamadığını, kendi konuşmasının daha iyi olduğunu söyler. Issu,” kendisini övüyor, beni övemez misin’’ der. Raman kendi konuşmamın profesyonel tamilce olduğunu ve Issu’nunkisinin çok kötü olduğunu söyler. Issu o gece beni duymadın mı der. Raman orada olup seni duymak isterdim der. Üzgünüm bazı işlerim çıktı ayrılmam gerekiyordu der. Issu nereye gittiğini sorar. Raman hastaneye gittiğini ve Shagun’un ilaç içerek intihar etmek istediğini söyler. Oraya Adi’den dolayı gittim der. Issu, bir kadının bunu yapabileceğine inanamıyorum der ve Shagun’un nasıl olduğunu sorar. Raman iyi olduğunu söyler, konuşmana gelirsek gülümseyerek ve yanakları kızararak, gerçekten çok iyiydi der.

Sev Yeter 36. Bölüm Özeti 2. Kısım İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Sev Yeter 36. Bölüm Özeti 6 Ağustos Pazartesi Fragmanı ( 1. Kısım ) #Mihir Mihika’ylan nişanlanır. Shagun intihar eder. (2 Yorum)