Sev Yeter 35. Bölüm Özeti 3 Ağustos Cuma Fragmanı ( 1. Kısım ) # Raman ve Ishita’nın muhteşem dansı

Sev Yeter 35. Bölüm Özeti 3 Ağustos Cuma Neler Yaşanacak ? (Part 1)

Shagun Ashok’a gelir ve Mihir’in nişanlanmasından mutlu olmadığını düşünüyorum der. Romi ve bayan Bhalla dans ederler. Herkes onlara katılır ve eğlence tüm hızıyla devam etmektedir. Daha sonra Jai nişana gelir. Bayan Bhalla onu karşılar. Jai Amma’yı görür ve gülümser aralarında eğlenceli bir konuşma geçerken Bayan Bhalla Appa’yı bu konuda bilgilendirir. Appa Amma’nın Jai ile olan konuşmasını kıskanmıştır. Ayrıca Amma’nın kolejde Jai ile ile beraber hatıralarını anlatması ile Appa daha da kıskanmıştır. Amma Ishita ve Vandu’ya kolej arkadaşı Jai ile konuşmasının Appa’yı kıskandırdığını söyler.

 

Simmi onların mutlu şekilde konuşmalarını görür ve kızar. Shagun Simmi’ye sana bir mesajım var der. Parmeet iyi ve seni özlüyor der. Simmi Shagun’a Parmeet ile arkadaşlık yapma der. Shagun geçmişi bırak ve geleceğe bak, biz şimdi ortak düşmanlarımıza karşı aynı saftayız der. Simmi,  asla arkadaş olamayız, Parmeet bir gün beni anlayacak sen kardeşimi ve altı aylık bebeğini bıraktın, şimdi onu geri almak için geri istiyorsun. Kusra bakma ben kör değilim gerçekleri görebiliyorum der. Shagun ‘’Raman’a kötülük yaptım, bilyorum ama Raman Parmeet’e ne yaptı. Bugün onu destekliyorsun. Ishita’ya bak seni Parmeet’den ayırdı ve şimdi kendisi evli bir hayat geçiriyor. Biraz acı çekmeli ‘’der.

Simmi nasıl olacağını sorar. Raman’ın şimdiye kadar Ishita’ya dokunmadığını söyler, ben onları bugün bile uzaktan kumanda edebiliyorum der. Simmi Ishita’yı kırılırken ve acı çekerken görmek istiyorum der. Shagun içinden şeytanca düşünerek ”eğer Simmi’yi ele geçirirsem Ishita’nın mutluluğunu mahvedebilirim” der. Raman’ın ona kızmasını sağlamalıyım der. Raman Appa’ya içelim der. Appa Amma beni görürse kızar der. Raman her erkek biraz kılıbıktır der. Sahagun gelerek Raman’la dalga geçer. ‘’Bana baktığını gördüm. Hala beni unutamadın, beni seviyorsun, ben senin kalbindeyim ve sadece beni düşünüyorsun’’ der. Bu yüzden Ishita’ya yani karına dokunmadın bile der. Raman sana bunu Parmeet mi söyledi. Sen benimle Ishita arasında olanları anlayamazsın. Senden nefret ediyorum der.

 

Shagun bana baktığını gördüm. Ben senin karındım aramızda çok fazla aşk vardı unuttun mu? Bununla yüzleş, sen başkasını sevemezsin, der. Raman kızarak ayrılır. Raman ve Ishita dans için anons edilir. Ishita çok güzel görünmektedir. Kırmızı modern bir elbise giymiştir. Raman herkese teşekkür eder ve bugün Ishita’yla dans etmeyeceğini başkasıyla dans edeceğini söyler. Herkes şok olmuştur. İlk aşkım Shagun ile dans edeceğim der. Shagun zafer kazanmış nidalarıyla dans etmeye gelir ve üzgünüm İshita Raman’ın kalbinde sadece bana yer var der. Ishita çok kötü üzülür ve göz yaşlarına hakim olamaz. Ashok karısına herkesin içinde ne yapıyorsun öyle diye çıkışır. Simmi Ishita’nın düştüğü bu duruma gülmektedir.

Herkes gözlerini açmış olanları izlemektedir. Ishita Shagun’un çantasını tutmaktadır. Mihika çantayı fırlatır ve hala burada durabiliyor musun gidelim der. Shagun düşer Raman a ayak uyduramaz ve incinir, herkes buna güler. Ishita ve Mihika durur. Raman Shagun ile dalga geçerek bana ayak uyduracak kadar yetenekli değilsin incindin mi? der. Ashok karısını yerden kaldırmak isterken Raman onu durdurur. Herkes biliyor ki senin karın zaten hiçbir işi tam olarak yapamaz. Bu dansı tamamlayamadığı gibi evliliğimizi de tamamlayamadı, der (içimin kurtları eridi valla). Burada bu dans için yetenekli bir bayan var. Ishita’yı gösterir ve dansı o tamamlayacak der. Ishita’ya bu dramayı oynadığım için kusra bakma der.

 

Herkese dönerek bir şair eğer değerli bir gün ışığınız varsa karanlıkları bertaraf edersiniz demiştir der.  Shagun ile dalga geçerek Ishitayı över. Shagun senin serçe parmağın kadar bile olamaz der. Shagun asla bana destek olmadı, benimle yürümedi, fakat  sen daima benim yanımdasın ve beni her zaman destekliyorsun der elini Ishita’ya verir. Shagun sinirinden çatlamaktadır. Raman Shagun’a pistten çekil ben karımla dans edeceğim diyerek hakaret eder. Herkes Raman ve Ishita’nın muhteşem dansını alkışlar. Shagun Simmi’nin yanına gelir. Simmi, sen kaybettin kardeşimi asla kazanamayacaksın der.

Ashok Shagun’u kaldırır. Araba çağırır ve gitmek üzere iken Raman gelir ve Shagun’a ben ve Ishita hakkında bana ileri geri konuştun artık konuşmazsan daha iyi çünkü sen ilişki nedir bilmiyorsun. İlişki sadece dokunmaktan ibaret değildir. Güven ve arkadaşlık ilişkinin en önemli unsurudur, söyledikleri mi anladın mı bilmiyorum der. ben buradan Ishita’yla evime gideceğim.Siz ikinizde biçaresiniz der. İyileştiğinde Shagun’u dans sınıfına yazdır diyerek dalga geçer. Ishita onları görür ve gülümser. Raman’a güzel dans ettiğini söyler. Salsa kıyafeti ile dalga geçer. Raman sadece 4 gün ders aldım der. Ishita içinden bu kaba adam asla değişmeyecek der gülümser.

Parmeet Simmi ile gizli şekilde nişanda buluşur ve Simmi’nin ağladığını görür. Ona sarılır. Seni görmeye geldim, der. Eğer burada olsaydım dans ederdik. Seni özledim der. Simmi kendisinin de çok özlediğini söyler . Senin gözyaşların sel olup Ishita’nın hayatını mahvedecek der. Appa Amma’ya cok sinirlenmiştir. Amma ne olduğunu sorar ben sanki kötü bir şey yapmışım gibi davranma der. Appa sen beni beğenmiyor musun? başka birisiyle mi flört ediyorsun? der. Amma şaşırıken Bhallalar eve gelir.

Ishita Raman’a nişanla ilgili organizatorlerin ücretlerini almak için geldiğini söyler. Raman gelenlerle görüşürken gelen adamların Ishita’nın sırtına baktığını görür. Raman buna kızar ve Ishita’nın sırtını saçlarıyla kapatır. Adamları azarlar. Yarın gelin der ve kapıyı kapatır. Senin saçlarını açmaktan hoşlandığımı mı düsünüyorsun , kıyafetine bak adamlar sana bakıyor du, arkan açılmış der. Ishita fark etmedim üzgünüm der. Raman ne zaman fark edeceksin diyerek kızar. Bu durum Ishita’nın hoşuna gider. Bayan Bhalla’ya gelen kimin gönderdiği bilinmeyen çiçek ve aşk notları ile ilgili Bay ve Bayan Bhalla ve Romi konuşurlar. Bay Bhalla bu duruma çok sinirlenir ve Bayan Bhallayı azarlar. Amma gülümser ve Bayan Bhalla’nın yaptıkları için ona ders vermek amacıyla çiçekleri o göndermiştir.

Vibhu Mihika ile oynadıkları oyun için endişelidir. Malini’yi sevdiğini ve Mihika ile nişanlanmak istemediğini söyler. Ruhi ve Shravan her şeyi duyar . Shravaan Mihika Mihir yüzünden üzgün der. Mihir’i kıskandırmak için sahte bir nişan düzenlendiğini söyler. Ruhi yalan Mihir Mihika’yı üzmek için bir şey yapmadı der. Shravan ben Mihika’yı her zaman güldüreceğim der. Ruhi bayan Bhalla’ya Mihika’nın sahte nişanından bahseder.Vibhu başkasını seviyor der. Sana çiçekler Amma tarafından gönderildi, der. Bayan Bhalla size günününüzü göstereceğim der.

Sev Yeter 35. Bölüm Özeti 2. Kısım İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Sev Yeter 35. Bölüm Özeti 3 Ağustos Cuma Fragmanı ( 1. Kısım ) # Raman ve Ishita’nın muhteşem dansı (4 Yorum)

  1. shagun kiskanclikdan oluyoooooooooor)))))
    ah shagun ahh bu soylediklerin hepsi tam aksi asil sen ramani hayla seviyorsun ve dayanamiyorsun onlarin birlikde olduklarina
    ah shagun ah kiskanc kadin ah kiskanc kadin