Sev Yeter 33. Bölüm Özeti 1 Ağustos Çarşamba Fragmanı (1. Kısım)

Sev Yeter 33. Bölüm Özeti 1 Ağustos’da Neler Yaşanacak ? (Part 1)

Sev Yeter dizisinin özetlerini ilk olarak sizlere aktarmak için ileri tarihli bölümlerden başladık. Arada kalan bölümler en kısa zamanda sitemize eklenecektir. Bu bölümü sizlere 2 başlık halindeaktaracağız. Keyifli okumalar.

Raman ve Ishita perdeye sarılı şekilde düşerler ve ikisinin de eli  sıkışmış olduğu için  öylece yerde sarılı şekilde kalırlar Raman  sesleri duyar ve birilerinin geldiğini söyler. Raman’ın ailesi gelir  Raman ve Ishita’yı böylesine garip bir halde gördükleri için şok  oldular. Romi onları bulundukları durumdan kurtarır. Raman düştüğü  için incinmiş görünmektedir. Ashok, arazi sahtekarlığı hakkında müfettişle buluşmaya karakola gelir. Ashok avukatı ile tartışır ve onu azarlar. Müfettiş belgeleri avukata verir. Ashok bunun Raman yüzünden  olduğunu söyler. Telefon görüşmesi yapacağı sırada Parmeet’i görür ve onu hatırlar. Müfettişe neden onun tutuklu olduğunu sorar. Müfettiş  bazı kadınları taciz ettiğini  ve bunlardan birinin Raman’ın eşi olduğunu söyler. Ashok Parmeet ile görüşür ve Raman a karşı  güçlerimizi birleştirelim iş birliği yapalım. Raman benim en büyük  düşmanım der.

Raman incinmiş elini tutmaktadır. Ishita gelir ve Raman’la göz göze gelirler ve kanayan eline ilkyardım uygular. Raman anne diye bağırır ve Bayan Bhalla gelir . Annesine sen bana ilk yardım uygula der Ishita elimi incitiyor. Annesi Ishita’nın doktor olduğunu ve onun yapacağını söyler. Annesi giderken Raman şaka yaptığını söyler. Raman da Ishita’nın incinen eline krem sürer. Bu esnada Simmi odaya gelir. O  halde onları görür ve gider. Simmi giderken Ishita’nın evliliğimi
mahvederek Raman’a yaklaşmayı düşünüyorsun buna izin vermeyeceğim dediğini düşünür. Sabahleyin Tandon elinde hediyelerle Trisha ve Mihir’in evlilik planıyla gelir. Trisha’ya baktıkları için teşekkür  eder. Raman evlilikle ilgili bütün düzenlemelerin ailesi tarafından yapılacağını söyler. Ishita ve Mihir öğle yemeğindeyken Ishita Mihir’e Mihika’yı seviyorken neden Trisha ile evleniyorsun diye sorar.

Mihir  bir zamanlar hayatımda çok dikkatsiz davrandım, ama Raman bana doğru yolu gösterdi, bu hayat onun yüzünden, benim için yanlış karar vermeyecek, benim Trisha ile evlenmemi istedi, ben de bunu yapıyorum. Benim için endişelenmeni biliyorum, ama umarım anlarsın der. Ishita Raman ile konuşmaya gelir. Bunu neden yapıyorsun diye sorar, Mihir  hakkında konuşuyorum, onun için en iyisini yapacağını biliyorum, ama  kalbinde neyin olduğunu göremezsin, neden onu zorluyorsun? der. Raman  ben karar verdim kimse değiştiremez. Ne söylersem onu yapacak diyor  Kendisinin haklı olduğunu neden onu desteklemeyip kız kardeşinin tarafını tuttuğuna sitem eder. Ishita Mihika’yı ikna etmeye çalışsa da Mihika Mihir’in karar verdiğini söyler.  Ishita Raman’ın oyununu ondan  daha iyi oynayacağımı, ne yapacağımı gör der.

Raman ve Ishita, Mihir ve Trisha ile mekana geliyor. Raman Richa’dan  düzenlemeleri en iyi şekilde yapmasını ister. Richa, Trisha’nın  endişelenmemesini, nişanınızın çok güzel olacağını söylüyor. Dekorasyon tasarımlarını görüyorlar. Ishita bazı tasarımları kontrol eder. Trisha gülümsüyor ve Mihir üzgün görünüyor. Raman Ishita’nın
sevmediği tasarımı seçiyor, ve seçiminde diretiyor. Mihir ve Trisha’ya sorup oldu diyerek kararını seçtiriyor. Ishita onunla alay ediyor. Bayan Bhalla, tüm düzenlemeleri yaptınız mı diyor. Raman evet diyor.  Ishita Bayan Bhalla ve Ammanın anneler gününü kutluyor. Ruhi de Ishita’nın anneler gününü kutluyor. Raman’ı Ishita’ya getiriyor ve hediyesinin bu olduğunu söyleyerek ellerini birleştiriyor. Herkes  gülümserken Simmi kıskanıyor.

Parmeet Ashok’a kendisini kefaretle serbest bıraktığı için teşekkür  eder. Ashok bunu bana Raman’a karşı yardım etmen için yaptım der. Parmeet Raman hakkında çok şey biliyorum elimden geleni yapacağım der. Trisha Raman’a yemek yapmasını bilmediğini söyler. Raman Mihir’in iyi  bir aşçı olduğundan bahseder. Ishitanın planları devreye girer ve  birisi Mihika ile tanışmaya gelir. Gelen kişi Vibhu’ dur ve Mihika ile  evlenmek için geldiğini söyler. Amma Vibhu’nun erika’da yaşadığını söyler. Vibhu Mihika ile Tamil’deki evlilik alanında  internetten görüştüklerini söyler ve  birbirimiz için mükemmeliz ve ben bugün onunla tanışmaya geldim der. Amma, Vibhu’nun saygın bir aileden geldiğini ve yazılım mühendisi olduğunu söyler. Mihika gelir ve onunla  buluşur.

Mihir onları görünce  kıskanır. Ishita çok tatlı olduklarını söyleyerek ortamı kızıştırır. Raman, internetten adam seçilir mi hiç der ve Vibhu’dan hoşlanmadığını Ishita’ya belirtir. Amma Vibhu’nun birinci sınıf olduğunu söyler ve ailesini över. Nişandan bahsederler.  Raman nişan için her şeyin kararlaştırılıp kararlaştırılmadığını sorar  Vandu evet der. Vandu, Mihir’in nişanıyla aynı günde hem de aynı  salonda der. Vandu, Raman ve Ishita’nın katılması için bu şekilde daha uygun olacağını söyler. Ishita Raman’a bakıyor ve gülümsüyor.

Sev Yeter 33. Bölüm 1. kısmını sizlerle paylaştık. Sitemize destek olamk için reklamlara bir kez tıklamanız yeterlidir. Keyifli okumalar.

Sev Yeter 33. Bölüm 2. Kısım İçin Tıklayın 

dizibilgi google play

Sev Yeter 33. Bölüm Özeti 1 Ağustos Çarşamba Fragmanı (1. Kısım) (1 Yorum)