Sev Yeter 32. Bölüm Özeti 31 Temmuz Salı Fragmanı # Parmit’in maskesi düşüyor

Sev Yeter 32. Bölüm Özeti 31 Temmuz Salı Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Raman , Ishita’nın masumiyetini ispatlamak için bir plan yapar. Sarika’ya , Parmit’in telefonundan mesaj çekerek buluşma teklifinde bulunur. Sarika buluşma yerine geldiğinde karşısında Raman’ı görünce adeta şok olur. Raman’ın baskısı sonrası gerçekleri itiraf etmeye başlar. Raman onu eve getirir. Bu sırada Parmit evden ayrılmak üzeredir. Karşısında Sarika’yı görünce afallar. Raman onu tanıyıp tanımadığını sorar. Parmit yalan söylemei sürdürür. Sarika gerçekleri anlatınca Raman , Ishita’ya dönerek ona hakettiği cezayı ver deri . 31 Temmzu Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 32. Bölüm Özeti‘nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 31 Temmuz Özeti 32. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm 32. Bölüm özeti’nde Ishira , Raman’ın isteği üzerine Parmit’e tokat atmak üzere hamle yapar. Fakat Simmi onun elini yakalayarak engel olur. Parmit hemen suç bastırmak için Ishita ve Balla’nın ilişkisi var deyince Ishita ona tokadı patlatır. Simmi çok sinirleniyor ve Ishita’ya seni geberteceğim diyor. Raman , Amma ve Appa’ya dönerek özür diler. Sarika’nın şikayetçi olması üzerine polisler Parmit’i tutuklar. Bhalla , Simmi’nin karanlıkta oturduğunu görünce onu teselli etmeye çalışır. Fakat Simmi , Ishita’yı suçlamaya devam eder. Ishita hayatımıza girdiğinden bu yana gün yüzü görmedik der.

Bay Bhalla , telefonda konuşmaktadır ve Simmi’nin sürekli oalrak ağladığını söyler ve Ishita’yı suçlar. Bayan Bhalla , Raman’a giderek Ishita’yı getirmesini ister. Fakat Raman bunu reddeder. Ruhi ve Shavaran kavga etmektedirler ve birbirlerini suçlarlar. Ruhi, Raman’a giderek Ishita neden evden gitti diye sorar. Romi ise eğer ondan özür dilersen geri gelecek der. Raman , Ishita’nın yanına giderek ondan özür diler. Ishita’da Raman’dan özür diler ve tüm buzlar erir.

Ishita eve döndüğü zaman Ruhi çok sevinir.Hemen Shavaran’a haber vereceğini söyler. Simmi ise Ishita’yı görünce şok geçirir. Ishita onun yanına gider ve bir kadın olarak empati yapmasını ve kendisini affetmesini ister. Simmi bunun kolay olmayacağını söyler. Ishita teşekkür ederek ayrılır. Simmi ise Parmit’i görmeye gider. Parmit artık Raman’ın kendisine inanmayacapını söyler. Simmi eve geldiği zaman Ishita’dan nefret ettiğini söyleyerek çok yakında intikamını alacağını söyler.

Sev Yeter 32. Bölüm Özeti tüm hızıyla devam ediyor. Bala , sınav çetesi ile ilgili araştırmalarına devam etmek üzere Rumi ve arkadaşlarıyla yemek yemektedir. Öğrendiklerini Vandita ile paylaşmak ister. Mihir, Trisha’nın çağrısı ile Amma’nın evine gelir. Mihir neden beni hastayım diyerek çağırdın diye sorar. Trisha ise nişana sadece dört gün kaldı fakat sen telefonlarıma bile cevap vermiyorsun bu nedenle mecbur kaldım der. Bu günü kendisiyle geçirmesini ister. Mihir ona hazırlanmasını söyler. Amma ve Mihika bu durumdan rahatsız olurlar. Mihir daha sonra telefonunu alarak Raman ve Ishita ismine lüks bir mekandan yer ayırtır. Mihika ve Amma onu dinlerken Raman ve Ishita isimlerini duymazlar ve sadece lüks bir yer ayrıldığını duayrlar.

Mihir, Raman’a iş yemeğinden bahseder ve toplantıya gelirken eşlerinde birlikte gelmesi gerektiğini söyler. Ishita’yı da arayarak aynı şeyi tekrarlar. Mihir ilk intiba öenmlidir bu endenle olabildiğince şık olun der. Raman ve Ishita , Mihir’in ayarladığı yemeğe gitmk üzere hazırlanmaya başlar. Bhalla ailesi de bu esnada Simmi’yi teselli etmek için dışarı çıkarlar. Bhalla ailesi Raman ve Ishita’nın çıktığını zannederek kapıyı kilitlerler.

Raman ve Ishita içeride kilitli kalırlar. Dışarı çıkamayınca birlikte evde vakit geçirmeye başalarlar. Raman , Ishita’yı kıskandırmak için aşk hikayeleri uydurur. Bir ara elektrikler kesilir. DAha sonra eve hırsız girer. Raman o kadar keyiflidir ki hırsıza iyi davranır. Hatta ona giderken birşeyler vererek eli boş göndermez. Ishita yemek yerken elini keser. Raman ona yarıdm ederken romantik anlar yaşanır.

Kördüğüm 32. Bölüm özeti’ni sizlerle paylaştık. Oldukça iginç ve eğlenceli bir bölümdü. Açıkçası Kanal 7 de türkçe oalrak izlemek için sabırsızlanıyorum. Sizler de bölümle ilgili yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. İyi Seyirler…

dizibilgi google play