Sev Yeter 31. Bölüm Özeti 30 Temmuz Pazartesi Fragmanı # Raman , Ishita’nın doğruyu söylediğini öğrenir

Sev Yeter 31. Bölüm Özeti 30 Temmuz Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Ishita , Parmit’in taciz etmesi sonrası evden kovulmuştur. Fakat Raman elinde kanıt olmadığından susmayı seçmiştir. Simmi’de eşyalarını toplayarak burada daha fazla kalamayacağını söyler. Ishita , kocama iftira atıldı demektedir. Bhalla ondan kalmaını ister ve Raman , Parmit’i destekliyor der. Simmi ise Raman’ın sessiz kaldığını belirtir. 30 Temmuz Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 31. Bölüm Özeti‘nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 30 Temmuz Özeti 31. Bölüm Tüyoları

Ruhi uyandığında Ishita’nın hazırlandığını görür ve nereye gittiğin sorar. Bhalla ona sarılarak teselli etmeye çalışır. Ruhi , Simmi’niin de nereye gittiğin merak eder. Simii ona Ishita yüzünden evden gitmek zorunda kaldığını söyler. Raman gelerek Simmi’yi azarlar. Ruhi’yi bu işelrden uzk tutmasını söyler. Ruhi’yi alarak Ishita’nın yanına götürür. Raman giderken Simmi annesine giderek Raman , Ishita’ya inanıyor ve onun tarafında der. Ruhi , Ishita’nın yanına gider. Raman ofise gideceğini söyler. Ishita , Amma’ya dönerek Raman’a kahve yapmasını söyler. Amma ona boş bir fincan uzatır ve buyrun kahveniz der.

 

Raman kahve çok güzeldi der ve evden ayrılır. Raman giderken Ishita’nın telefonunu Amma’ya verir. Ishita telefonu aldığında nasıl olur da mesaj gider diyerek sinirlenir. Raman kapıdan çıkarken Ishita’nın söylediklerini duyar ve kafası karışır. Toplantılarını iptal ederek bu işi çözmeye karar verir. Dışarı çıkarken Bhalla nereye gidiyorsun diye sorar. Raman sinirli bir şekilde ofise gittiğini söyler. Dışarı çıktığında ise Ishita ile karşılaşır.

 

Sev Yeter 31. Bölüm 30 Temmuz Özeti‘nde Raman ile karşılaşan Ishita ona bacaklarını gösterir ve gülümser. Raman pantolonunu giymeyi unutmuştur. Raman hemen eve döner. Bala eşiyle Raman hakkında konuşmaktadır. Bu konuşmaları Bala’nın anneside dinler ve konuşmalardan mutlu olur. Bala’nın annesi daha sonra Shagun’un yanına giderek olan biteni anlatır. Raman’ın kötü biri olduğunu söyler. Shagun ise ona iyi bir ders vereceğini söyler. Raman kliniğe gelir ve Sarika ile konuşmak ister fakat Sarika’nın izinli olduğunu öğrenir. Raman onun evine gider ve motosikletten inerken görünce daha önce Parmit ile gördüğünü hatırlar.

 

Shagun, Bala’nın annesinini sözlerinin ardından mahkemeye gider ve Ishita ile Raman kızımı elimden almak için oyun oynadılar der. Yargıç onu dinledikten sonra olayı araştıracağını söyler. Sarika ile Parmit telefonda konuştukları sırada Parmit ondan akıllı davranmasını aksi taktirde annesini ve onu bırakmayacağını söyler. bu esnada Raman, Parmit’in arkasındadır ve konuştuklarını duyar. Ishita’nın haklı olduğunu öğrenen Raman Parmit’i evden göndermeye karar verir.

 

Sev Yeter 30 Temmuz 31. Bölüm Özeti devam ediyor. Mihir , Raman’ı arayarak yargıcın geleceğini söyler. Yargıç gelip aileyi incelemeye başlar. Shagun , Ishita nerede diye sorar. Klinikte olmadığını söyler ve Ruhi’nin velayeti için oyun oynadıklarını iddia eder. Daha sonra Ishita gelir ve ailenin mutlu olduğunu gören yargıç komşuları dinlemek istediğini söyler. Komşular da Ishita ve Raman’ın gayet güzel bir evlilikleri olduğunu söyler. Shagun şaşkınlık içinde olanları izlemektedir. Yargıç teşekkür ederek komşuların yanından ayrılır.

 

Bu sırada Ruhi gelir ve Ishita’ya sarılır. Shagun’u gördüğünde ise korkarak geri adım atar. YArgıç hemen neden korktun diye sorar. Ruhi beni almaya geldiler onlala gitmek istemiyorum der. Ishita’nın kendisi için en iyi anne olduğunu söyler.

Sev Yeter 31. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Özetleri beğeniyorsanız destek için reklamlara tıklamanız yeterlidir. İyi Seyirler.

dizibilgi google play

Sev Yeter 31. Bölüm Özeti 30 Temmuz Pazartesi Fragmanı # Raman , Ishita’nın doğruyu söylediğini öğrenir (2 Yorum)

  1. ahhh bu shagun seytan bir kadin
    bence shagun hayla ramani seviyor ve ishitayla birlikte olmalarina dayanamiyor
    coook kiskaniyor zavalli kadin

  2. ayy pinar abla ozetler bir birinden guzel)))
    eline emegine yuregine saglik)))
    yeni ozetleri merakla bekliyorum)))