Sev Yeter 30 Nisan Salı Özeti 227. Bölüm Fragmanı

Burak 27 Mar 2019 Sev Yeter  0

Ishita, Pihu için evden ayrılmaya karar verir. Shagun’un planı başarılı olmuştur. Ruhi ile Adi de üzgündür. Pihu çok sevdiklerini ona göstermek isterler. Bu esnada Pihu gelerek Ruhi’ye ona kızgın olup olmadığını sorar. Ruhi hiç öyle şey olur mu sen bizim minik kardeşimizsin der.

Sev Yeter 30 Nisan Özeti

Pihu babam bana sürekli kızıyor der. Ruhi doğru fakat o senin baban evden ayrılmana çok üzülüyor der. Ruhi, Shagun nasıl olur da bunu yapar diye içinden geçirir. Pihu’yu korumak için ne gerekirse yapacağını söyler.

Ishita eşyalarını toplayarak çıkar. Raman ve Bhalla ailesi ondan kalmasını isterler. Herkes ağlamaklıdır. Ishita fazla uzağa gitmiyorum der. Pihu gülmektedir. Adi ile Ruhi babalarının yanına giderek sevgide mesafenin önemi olmadığını söylerler ve Ishita’nın ne kadar fedakar biri olduğunu göstermek ve Shagun’un yaptığı oyunu bozmak için bir plan yapacaklarını belirtirler. Raman onların ne kadar çabuk büyüdüklerini ve aile işlerine müdahale edecek yaşa geldiklerini düşünür.

Alya ile Mihir ofiste konuşmaktadır. Mihir kulaklık için teşekkür eder ve gece boyunca müzik dinlediğini söyler. Aliya durumdan memnun kalır. Mihir hediyeyi karşılıksız bırakmayacağım der. Aliya hayır der ve bu hediyeyi vermenin bir sebebi var der. Aliya giderken Mihir halen olan bitenin farkında değildir.

Mihika dosyayı kontrol eder ve Romi’nin güzellik ürünleri şirketini sattığını söyler. Ona şirketi neden sattığını sorar. Romi sıkıntıda olan şirketleri satarak kar elde ediyor ve yeni şirketler satın alıyoruz der. Kendisinin başarılı bir iş adamı olduğunu söyler. Mihika kendisi ile sürekli alay eden Romi hakkında birileri ile konuşması gerektiğini düşünür. Ishita şu anda meşgul onu rahatsız edemem der.

Ishita doktor Batra’nın telefonunu alarak kliniğe gider. Klinikte hoş geldin mektubunu görünce sevinir. Ruhi’yi tedavi ettiği zamanları hatırlar. Klinikte olmak onu biraz rahatlatır. Birisi kapıyı açar. Ishita kimsiniz diye sorar ve sese doğru gider. Farklı bir odaya girince süsler olduğunu fark eder. Bir anda başında aşağı gül yaprakları dökülür.

Ardından Raman ortaya çıkar. Ishita çok sevinir. Raman, Adi ve Ruhi’nin fikri olduğunu söyler. Mihika Vandu’ya bir arkadaşının kocası hakkında konuşmak istediğini söyler. Arkadaşının kocasının gizemli davrandığını söyler. Aslında Romi’den bahsetmektedir. Fakat Romi’nin ortaya çıkmasını istememektedir. Vandu, erkekler belli bir müddetten sonra bu tür şeylere girebiliyor der. Arkadaşının iyi bir boşanma avukatına ihtiyacı var der.

Ishita ile Raman beraber romantik bir yemek yerler. Raman, Adi’nin Aliya’yı sevdiğini söyler. Mihika bu konuyu Ishita ile konuşmalıyım diye düşünür. Fakat daha sonra vazgeçer ve tarafsız biri ile bu işi çözmeye karar verir. Aklına Romi’nin kız arkadaşı Sanchi gelir. Bu esnada Sanchi ev sahibi ile tartışmaktadır.

Ev sahibievde bekar kalamayacağını ve komşuların rahatsız olduğunu söylerken Romi gelir ve Sanchi’nin nişanlısı olduğunu ve bir iş adamı olduğunu belirtir. Ev sahibi o zaman evde kalabilirsin der fakat Romi’ye eve erken gelmesini söyler. Sanchi, Romi’ye neden yalan söylediğini sorar. Romi durumu düzeltmek adına söyledim der. Büyütecek bir şey olmadığını belirtir.

Shagun, Phu’ya hediyeler getirir. Pihu, Ishita’nın evi terk ettiğini söyler. Raman’ın kliniğe gittiğini söyler. Shagun kliniği arar. Telefonu Raman açar. Shagun Ishita ile Raman’ın seslerini duyar. Pihu, Raman’ın yalancı olduğunu öğrenecek der. Aliya onun sesini duyar.

Erkekler Romi ve Malhotra’nın kiracısı olan kız hakkında konuşmaktadırlar. Sitenin kuralları olduğunu ve Romi ile nişanlı da olsa bu kuralların bozulmayacağını söylerler. Mihika onları duyunca şok olur. Aliya, Adi’ye bu konu hakkında bilgi verir. Adi, Shagun ve Pihu’nun çıktığını öğrenir. Shagun, Pihu’ya Raman ve Ishita’nın yan yana olduğunu göstermeliyim der.

Adi babasını arar ve Shagun ile Pihu’nun oraya geldiklerini söyler. Raman ve Ishita mumları söndürerek ortalığı temizlemeye çalışırlar. Pihu hani dondurma yiyecektik der. Buraya beni neden getirdin diye sorar. Shagun birden dişinin ağrıdığını söyler. Ishita ve Raman, Pihu’nun sesini duyunca paniğe kapılırlar.

Ishita doktor önlüğünü giyer ve kapıyı açar. Shagun ve Pihu ile karşılaşırlar. Neden geldiklerini sorar. Pihu, Shagun’un dişinin ağrıdığını söyler. Shagun içeri girmek istese de Ishita izin vermez. Kliniğe gideceklerini söyler. Raman da içeriden olan biteni dinlemektedir. Shagun’a unutamayacağı bir cevap vermeyi planlar…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.