Sev Yeter 30. Bölüm Özeti 27 Temmuz Fragmanı # Ishita Tutuklanıyor

Sev Yeter 30. Bölüm Özeti 27 Temmuz’da Neler Yaşanacak ?

Sev yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Ishita , Parmit’in tacizine uğramış fakat kimseye derdini anlatamamıştır. Parmit masum ayağına yatarak herkesi kandırmayı başarmıştır. Üstelik Simmi ve bayan Bhalla , Parmit’e destek vermişlerdir. Ishita, yanında çalışan Sarika’nın da Parmit’in tacizine kurban gittiğini öğrenir. Sarika  , Dubai’de çalıştığı sırada Parmit tarafından taciz edildiğini itiraf eder. 27 Temmuz Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 30. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 27 Temmuz Özeti 30. Bölüm Fragmanı

Parika Dubai’de çalıştığı zamanlarda Parmit’in tacizine uğradığını kendisine susması için Parmit’in para teklif ettiğini söyler. Annesinin hastalığı nedeniyle teklifi kabul ettiğini anlatır. Ishita , Parmit’in tacizci ve sahtekar olduğuna emin olmuştur ve Sarika’nın desteğini ister. Sarika her koşulda yanında olacağına söz verir. Parmit bir valizle birlikte Simmi ve Bhalla’nın yanına gelmiştir. Bu ev Ishita ve Raman’a ait der ve buradan ayrılmaları gerektiğini söyler. Parmit’in bu blöfü işe yarar. Bhalla evin kendisine ait olduğunu ve bir yere gitmeyeceğini söyler .Parmit tamam diyerek onları yemeğe götürmeyi teklif eder.

 

Öte yandan Shagun, Ashok ile tartışmaktadır. Adi’nin hastalığında onunla ilgilenmediğini söyler. Bu esnada doktor eve gelir ve kendisini Raman’ın gönderdiğini söyler. Adi’yi muayene ederek durumunun iyi olduğunu söyler. Raman’ın sabaha kadar onunla ilgilendiğini bildiğini söyler. Ashok sinirlenir. Raman’ı önce işinden sonrada yatak odasından edeceğine and içer. Shagun sakin olmasını söyler. Ashok , Raman’ı bularak geceyi yatak odamda geçirmişsin der. Adi’yi bilerek hasta ettiğini sonra da iyileştirmeye çalışarak yakınlaştığını söyler.

 

Raman bu yoruma çok sinirlenir. Eğer sesini kesmezsen yüzde kırk hissemi çekerim der. Ashok bu durumu Ishita’ya anlatmayı düşünür. Fakat telefonuna ulaşamaz. Ishita eve geldiğinde evde sadece Parmit vardır. Parmit ona yaklaşarak herkesin sinemada olduğunu ssöyler. Raman seni ihmal ediyor diyerek ona sarılmaya çalışır. Ishita ona sıkı bir tokat indirir. Bu sırada Raman , Ishita’yı aramaktadır.

 

Sarika , Parmit’in kendisini tehdit etmesi sonucu Ishita’dan şikayetçi olmuştır. Parmit çevirdiği oyunlarla Ishita’yı sonundakarakola düşürmüştür. Raman karakolda olduğunu öğrenince hemen gider ve kefaletini ödeyerek onu serbest bıraktırır. Ishita’ya neler olduğunu sorar Ishita herkesi toplayıp tüm gerçekleri anlatağını söyler. Eve geldiğinde dediğini yapar fakat Simmi ve Bhalla ona inanmaz. Parmit hemen asıl kendisi beni sıkıştırıyor diyerek telefonundaki mesajları gösterir. Simmi mesajları görünce Ishita’ya tokat atar.

 

Parmit , Ishita’nın telefonunu gizlice alarak kendisine mesaj göndermiş ve bir kez daha Ishita’yı suçlu göstermeyi başarmştır. Raman’da bu durum karşısında söyleyecek bir şey bulamaz. Amma ve Appa çıkan gürültü nedeniyle eve gelmişlerdir. Ishita yı alıp evlerine götürürler. Raman , Ishita’nın masum olduğunu inanmaktadır fakat deliller onu gösterdiği için şimdilik sessiz kalmayı tercih eder. Raman acaba Ishita’yı bu durumdan kurtarabilecek midir ?

 

Özeti beğendiyseniz sitemize destek olmak için bir reklama tıklamanız yeterlidir. Keyifli okumalar.

dizibilgi google play

Sev Yeter 30. Bölüm Özeti 27 Temmuz Fragmanı # Ishita Tutuklanıyor (1 Yorum)