Sev Yeter 30 Ağustos Perşembe Özeti 54. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Mihika ve Mihir evleneceklerdir

Burak 28 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 30 Ağustos Perşembe 54. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Düğün hazırlıklarını görüşmek için Mihir gelir ve herkesi selamlar. Bayan Bhalla  Mihir’in düğün hazırlıklarını onların yapacağını söyler. Amma Mihir’in ailesinden kim gelecek diye sorar. Mihir Raman der. Amma annesini sorar ancak Mihir konuşmadıklarını söyler ve babasının olmadığını ekler. Mihir Raman’dan başka kimsesinin olmadığını söyler. Amma endişelenmemesini kendisinin de onun annesi olduğunu söyler. Bayan Bhalla düğünü Pencap geleneklerine göre yapacaklarını söyler ve Pencap bir din görevlisi çağırır. Düğün tarihi netleşir. Raman Mihika’nın isteklerine göre Mihir’in evinin dekore edileceğini söyler. Herkes Mihir ve Mihika’nın düğünü için heyecanlıdır. Mihika yoğun olduğu için Issu Mihir’in evine gelir ve Mihir’in evi çok düzenlidir ve temizdir. Duvarların rengini ve perdeleri değiştirmeyi düşünür. Mihika’yla telefonda görüşür ve Mihir’in obsesif olduğunu ve evde bir şeylerin yeri değişirse dayanamadığını söyler. Mihika çekmeceleri kontrol etmesini ister. Bütün çekmecelerde etiketler vardır ve bu düzene şaşırır. Issu Poornima’nın çağrısına cevap verir. Poornima onu yemek etkinliğine davet eder. Issu geleceğini söyler. Poornima Ruhi’yi de getirmesini ister.

Issu çekmeceleri kontrol ederken Rakhi(kız kardeşlerin erkek kardeşlerine aldığı bileklik) bulur. Issu Mihir’in kız kardeşi var mıydı diye düşünür. Mihir’in sözlerini hatırlar. Belkide Raman biliyordur der. Gece olmuştur ve Issu Raman’a Mihir’in kız kardeşi var mı çekmecesinde bir Rakhi buldum diye sorar. Raman Mihika Mihir’in ailesiyle evlenmeyecek der. Mihir bu konularda yalnız bırakmasını söyler. Issu Raman’ın bu konuda bir şeyler sakladığını bildiğini düşünür.

Rakhi festivali başlamıştır ve Issu Ruhi’nin Adi’ye takması için Rakhi almasını ister. Issu onlar için tatlı yapmayı öğreneceğini söyler. Raman onlar başta küçük dese de sonra ikna olur ancak tatlıları dışarıdan söyleyelim çocukların karnı bozulmasın diye dalga geçer. Issu ayrıca Simmi içinde hediye almasını söyler. Romi tatil olduğu için yataktan kalkmak istemez. Sarika onu arar ama telefonunu açmaz. Sarika Bay Bhalla’yı arar ve Romi’yi sorar. Bay Bhalla telefonu Romi’ye verir. Tamicinin scooterını onarmak üzere geleceğini söyler. Romi güler ve bunu söylemek için mi beni aradın der.

Poornima festival için tatlı tarifleri verir ve kadınlara öğretir. Issu birkaç tatlı yapmayı öğrenir. Shagun’u arayarak Adi’yi ne zaman getireceğini sorar. Ashok ve Suraj Shagun’a nereye gittiğini sorarlar. Ashok Shagun’a gitmemesini söyler. Shagun Adi’yi şoför ile gönderemem der. Ashok Suraj daha yeni çıktı der, Tyagi için düzenleme yapacaklarını ve zamanının olmadığını söyler. Shagun Raman’ı arayarak misafirleri geleceği için Adi’yi gönderemeyeceğini söyler.

Tyagi Ashok’un evine gelir ve evden çok hoşlanır. Ashok onu çok içirir ve Shagun gelir. Tyagi Shagun’u görünce gelmesini ve yanına oturmasını söyler. Suraj Tyagi’nin Shagun’a baktığını görür. Tyagi Shagun’un neden kızgın olduğunu sorar. Sahgun kalkmak ister ve Tyagi elini tutar ve ona sarkıntılık eder. Ashok tüm bu olanları izlemektedir. Daha sonra Raman gelir ve Tyagi’yi azarlar. Tyagi bu ne diye sorar. Raman sen yanlış davranıyorsun ve ben Shagun’u koruyorum der. Ashok Raman’a ne yapıyorsun o misafir der. Raman senin yapmam gerekeni der ve Tyagiyi pataklayarak kapı dışına atar. Tyagi Raman’a çok kızar ve Ashok’a bu bizim iş hayatımızı etkileyecek der. Raman Ashok’a nişanlına bu şekilde mi sahip çıkıyorsun diyerek kızar ve oradan ayrılır.

Ruhi ritüeli yapar ve Adi’nin bileğine Rakhi’yi bağlar. Adi çok mutlu gözüküyordur. Issu Adi’ye hediye olarak tatlı yapmıştır ve onu verir. Adi teşekkür eder. Adi’ninde hediye vermesi gerekmektedir ama hediye alınacağını bilmediği için almamıştır. Shagun annesinin ona hediye ettiği bilekliği Ruhi’ye hediye olarak vermesini Adiye söyler. Ruhi onu takar ve  teşekkür eder. Raman ve Issu güler.

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 30 Ağustos Perşembe Özeti 54. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Mihika ve Mihir evleneceklerdir” üzerine 2 yorum

 1. ❤Aynur dedi ki:

  Ozet super pinar ablam))))
  Eline emegine saglik)))
  Tesekur ederim ozet icin)))❤❤❤❤

  1. Pınar dedi ki:

   :-p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir