Sev Yeter 3. Bölüm Özeti 20 Haziran Çarşamba Fragmanı # Raman ve Ishıta Yakınlaşması

Burak 19 Haz 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 3. Bölüm Özeti 20 Haziran Çarşamba Fragmanı

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Sev Yeter’de heyacan devam ediyor. Dizide yavaş yavaş konular şekilleniyor ve bizler de karakterleri tanıdıkça diziye daha çok hakim olmaya başlıyoruz. Bakalım dizinin ilerleyen bölümlerinde reytingler nasıl olacak ve dizi diğer Hint dizilerinin yakaladığı başarıyı gösterebilecek mi ? Bekleyip göreceğiz.

Sev Yeter 20 Haziran Özeti 3. Bölüm Tüyoları

Geçen bölümde Ishita’nın annesi Amma kızının biri ile görüştüğünü öğrenince Raman’ın ofisine gelmişti. Raman ise onu geri çevirmişti. Amma , Soumya’yı arar ve Raman’ın ofisinde olduğunu söyler. Bunu duyan Soumya derhal orayı terketmesini ister. Amma , Raman’ın odasına varmadan geri döner ve Raman’ın onu kabul etmediğini öğrenmeden oradan ayrılır. Bu sırada Mihika ablası Ishita’nın kliniğine gelir ve kolundaki bileziği sorar. Oda öneml birinden değil der ve ya senin bileziğin diye sorunca Mihika sevgilisinin verdiğini söyler.

Bilezikler birbirine çok benzemektedir fakat bu durumu fazla önemsemezler. Mihika , Mahir’in evlenmek istediğini kat bu konuda etraftakileri ikna etmesi için yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Bu esnada Ishita aldığı telefon ile evlatlık edinme başvurusunu değerlendirmek için bir ekibin geleceğini haber alır. (Ishita çocuk sahibi olamamaktadır. Bu nedenle evlat edinmek için başvuruda bulunmuştur.) Görevliler geldiğinde Bhalla’ya Ishıta’yı sorarlar. Bhalla Ishıta’yı kötülemeye çalışsa da Raman çocuklarla çok iyi geçindiğini söyler ve ona destek verir. Bu sırada Amma eğer evlat edinirsen bundan sonra evlenemezsin diye hatırlatınca Ishita zaten artık kimseyle evlenemem diye cevap verir.

Ishita , Raman’ın kendisi hakkında olumlu konuştuğunu öğrenince memnun olur. Teşekkür etmek için evine gider Bu sırada Raman , Ruhi ile zaman geçirmektedir. Ruhi’nin saçları bitlenmiştir. Ishita şampuan getirir ve Raman kızının saçlarını yıkayıp tarar. Ishita , onları izlerken çok keyiflenir. Raman daha sonra Ruhi’yi uyutur. Bu sırada Raman , Amma’nın ofise gelen kişi olduğunu öğrenir.

Zengin biri olmasını övününce Raman bu insanlar paragöz galiba diye düşünür. Ishıta’nın da bu nedenle Ruhi ile bu kadar yakından ilgilendiğini zanneder. Sabah Raman gazetelerin karıştığını farkeder ve Ishita’nın evine gazeteyi bırakmaya gider. Ishita kapıda onunla karşılaşınca selam verir. Raman yüzüne bakmayınca Ishita şaşırır. Bu sırada Bhalla kırık bileziğin Ishita’ya ait olduğunu öğrenir ve bunlar oğlumun peşindeki servet avcıları diye düşünür.

Bhalla , Raman’ı arayarak akşama bir kızla tanışacağını bu nedenle erken gelmesini ister. Raman eski karısıyla da görücü usulü evlenmiştir bu nedenle hemen durumu farkeder. Misafirler geldiğinde sohbete başlarlar. Kızın annesi Raman’ın neden boşandığını sorar. Raman’ın annesi ise kötü karakterde bir kızdı ve utanmazın tekiydi diye cevaplar. Ruhi bunu duyunca Ishita’ya olanları anlatır ve utanmaz ne demek diye sorar. Ishita senin annen bir utanmaz değildi melekti bütün anneler melektir der.

Bu sırada Raman rakibi Ashok ile buluşmutur. Bir süre atıştıktan sonra Raman’ın eski karısı partide Ashok’un yanına gelir. Ashok , Shagun’a giderek galiba eski eşini görmekten memnun değilsin der. Raman rakibi ile  eski akrısnın bir arada olmasından rahatsızdır ve alkol almaya başlar. Sarhoş bir şekilde eve gider ve gelen misafirleri kovalar. Aşağı inip eski karısına telefon eder . Telefonu karısının sevgilisi açar . Raman benden daha zengin birini bulunca beni bırakıp sana geldi. Yarın aynı şeyi sana yapacak der. Ashok telefonu kapatır ve konuşulanlarla ilgili Shagun’a bir şey söylemez.

Ishita , Raman’ı yanına gelerek eski karısının nasıl biri olduğunu bilmiyorum fakat o Ruhş’nin annesi. Onun hakkında Ruhi’nin yanında düzgün konuşmalısın der. Evdeki misafirler gitmiştir. Bhalla geldiğinde Ishita ve Raman’ı yan yana görünce Ishita’ya oğlumdan uzak dur o sana göre değil der. Bu sırada Amma onları görünce içeri çağırır ve bu adam geçen bilgisayarında resmine baktığın kişi değildi deyince herkes şok olur.

Daha sonra Raman’ın Bhalla’nın oğlu olduğunu öğrenince Amma çok şaşırır. Raman ise aramızda hiç birşey yok ben sadece Ruhi’yi dişi ağrıdığı için onun kliniğine götürdüm der. Benim kızınızla bir alakam yok siz servet avcıları benden uzak durun diyince Ishita tepki göstererek annemle doğru konuş diye uyarır. Raman’ın bu sözleri annesinin çok hoşuna gider.  Ishita’ya sırıtarak oğluyla oradan ayrılırlar. Ishita olanlardan sonra annesine tepki gösterir ve ağlamaya başlar.

Ishita yolda Raman ile karşılaşır. Raman Ruhi’yi alarak yolunu değiştirir. Bu sırada Bhalla’nın kızı Simmi gelmiştir. Simmi tüm hizmetçilerin çok fazla ücrete çalıştığını söyleyerek hepsini kovduğunu daha ucuza çalışanlar bulabileceğini söyler.  Simmi Raman için Nanand isminde bir kızı görüştürmeye çağıracağını söyler. Bu sırada Amma , Kızı Ishita için onun çocuk doğuramadığını bilen ve onu kabul eden Pratek adında birini kocasına söyler. Ishita bunu öğrenince çok şaşırır. Mihika sana hazırlanman için yardım ederim der.

Raman’ın evinde elektrikler kesilir. Raman , Amma’ların evine gider ve klimayı kapatmalarını ister. Amma bunu reddeden. Bu sırada Ishita’da gelince aralarında tartışma yaşanmaya başlar. Ishita eski karını şimdi daha iyi anlıyorum der. Bu sözler Raman’ı iyice çileden çıkarır. Ishita’ya tokat atmak üzereyken Prateek onu engeller. Raman sinirlenerek ayrılır.

Mihir , Raman ile konuştuktan sonra lafı evliliğe getirir. Ruhi’nin de güvenilir ve annelik yapacak birine ihtiyacı olduğunu söyler. Raman ise ilk evliliğimde yetince ağzım yandı artık istemiyorum diye yanıtlar. Bu sırada Ishita evde Prateek ile bir araya gelir. Ishita , Pratek’ten etkilenir ve görüşmeye devam etmek istediğini söyler. Amma bu duruma çok sevinir. Mhika’nın yanına gelerek sevgilinle tanışmak istiyorum der. Aileler bir araya geldiklerinde ise hayatlarının şokunu yaşarlar…

Sev Yeter dizisinin özetlerini düzenli olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Özetler ve diziyle ilgili yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 3. Bölüm Özeti 20 Haziran Çarşamba Fragmanı # Raman ve Ishıta Yakınlaşması” üzerine 9 yorum

 1. Asi dedi ki:

  Tamam Zaram gelde konusalim

 2. En boyuk xayran dedi ki:

  ben sevmedim.ah kalbimi tekrar öz saatinde germek istiyorum.luuuutfeeeen

 3. &Aynur& dedi ki:

  cok guzel bir dizi))bu diziyi cok sevdim))
  ishitanin en buyuk hayraniyim))
  goker abi eline saglik cok guzel olmus))

  1. Goker dedi ki:

   Ben teşekkür ederim. Reklamlara tıklamayı unutmuyoruz değil mi 🙂

 4. Işıl❄ dedi ki:

  Ishitayı çok beğeniyorum melek gibi ❤ Raman yerine Rohit Khandelwal oynasaydı dizi daha çok izlenirdi çünkü adam yakışıklı Rohit Khandelwal seyirciyi çekerdi kendine❤

 5. Işıl❄ dedi ki:

  Keşke kördüğüm saati ile aynı olsaydı kanal 7 Avrupa da yayınlansaydı. Daha iyi olurdu.

 6. Işıl☀ dedi ki:

  Çok heyecan verici bölüm çok sevdim bu diziyi❤
  …..
  Göker abi eline emeğine kalbine yüreğine sağlık çok iyi olmuş..

  1. Göker dedi ki:

   Ben teşekkür ederim. Umarım dizi tutar.

   1. Işıl❄ dedi ki:

    İnşallah dizi tutar Göker abi 😉 ama kördüğüm saatiyle aynı olsaydı. Daha çok izlenirdi. Kanal 7 Avrupa da yayınlansa keşke çünkü geceleri sorbivor ya da başka diziler olduğu için pek izlenemez. Ben gece izleyemiyorum. Sabah tekrarını izliyorum ancak 🙂
    Reklamları tıklamayı unutmuyorum 😀 abim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.