Sev Yeter 3 Ağustos Cuma Özeti 35. Bölüm Fragmanı ( 2. Kısım ) # Ava giden avlanır

Sev Yeter 3 Ağustos Cuma Özeti 35. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Evdeki herkes Mihika’yı Mihir’e güvenmesi için ikna etmeye çalışırken Roman gelir ve onları duyar. Raman nişanı iptal ettiğini söyleri. Herkes şaşırmıştır ve Mihir’in nişanının iptal olduğunu düşünürken Mihika Raman’a Mihirin nişanı mı iptal ettiğiniz diye sorar. Raman hayır der, Mihir nişanlanmak için can atıyor, Ben Mihika ve Vibhu’nun nişanından bahsediyorum der çünkü Ishita daha nişan salonunu tutmamış der. Salon görevlileri Ishita’nın daha rezervasyon yapmadığını söylüyorlar der. Ishıta yaptığını söyler. Raman o zaman nişanlar aynı salonda olacak başka çare yok der.

Mihika’nın nişanı saat beşte Mihir’in nişanı yedide olsun o zaman der. Vandu itiraz eder. Önce Mihir’in nişanı olsun, ondan sonra Mihika’nın ki der. Raman o zaman Işhita nişana Mihir’in nişanı yüzünden konsantre olamaz diyerek kaos yaratır. herkes ne yapacağını tartışmaktadır. Ishita Raman karışıklık yaratıyor, sıkıntı olmaz . Biz Mahurat’a sorduk herhangi problem yok bizim dediğimiz gibi  olacak der. Raman ben falcı olayını çözdüm, falcıyı sizin için getirdim diyerek falcıyı odaya çağırır ve ona oturmasını söyler. Vandu’ya falcıya su getirmesini söyler. Raman falcıya Mahurat’ın ne zaman olmasını söyler.

Falcı nişanın beşte yapılmasının uygun olacağını söyler. Raman Ishita’ya sorun çözüldü ben her şeyi ayarlıyorum ancak sen nişan ile ilgili her şeyi yaptığını düşünüyorsun ancak çok önemli bir detayı unuttun der. Mihika’nın annesini nişanı davet etmeyi unuttuğunu söyler.Roman Mihika’nın annesini arar ve ondan Ishita adına özür diler. Hiçbir şeyden haberi olmayan kadın gerçekten kızının nişanlanacağını düşünür ve şok olur. Daha sonra telefonu Ishita alır sonra Somya’ya açıklama yapacağını söyler. Somya’nın yılın çevrilen oyunlardan hiç haberi yoktur. Raman Somya’nın gelmesi için uçak bileti bile ayarlamıştır.

 

Nişan salonunda Raman herkesi karşılamaktadır. Bay Tandon düzenlemeler için teşekkür ederken Ishitayı salona girerken görür. Ishita boynunda Rahman’ın aldığı boyunluğu takmıştır. Roman sorar benim aldığım boyunluğa çok şatafatlı demiştin, şimdi onu neden taktın? Ishita nişana gelenlerin de senin ailen olduğunu (senin gibi Pencap ) için zevklerinizin aynı olduğunu düşündüm der. Daha sonra mı Mihika salona gelir. Mihika’nın yüzü çok asıktır. Vandu Mihika’ya gülümsemesini söyler. Mihir Romi ile birlikte salona girer Tandon onları kucaklar. Mihir Mihika’nın salonda olduğunu fark etmiştir. Roman plan da değişiklik olduğunu söyler, ilk önce Mihika ve Vibhu’nun nişanlanacağını söyler. Ishita gelerek Mihir’in nişanı saat beşte der. Mahurat öyle söylüyor der. Raman sabah falcının böyle olmasını söylediğini söylese de Ishita’yı ve ailesini ikna edemez Mihir’in nişan ritüelleri başlar. Minika ise köşede ağlamaktadır.

Ishita nişan yüzüklerini verir. Mihika bunu durup görmek istemiyorum der. Mihir’in Trisya’nın ellerini tutmasıyla Ishita’nın tüm ailesi gerilmiştir. Tandon ve Roman Mihir’e nişan yüzüğünü takmasını söyler. Fakat o durur. Bayan Bhalla çekingen olma Hadi tak der. Raman Mihre takmasını için zorlar. Mihika ağlamaktadır. Mihir bunu yapamayacağını söyler. Trisya çok olmuştur nasıl yani der. Mihir Trisya’ya üzgünüm seninle evlenemem der. biliyorum bunu herkesin önünde söylemem uygun değil, bu benim hatam ancak ben seni sevmiyorum ve hayatımızı mahvolmakdan kurtarmak istiyorum der. Senin hayatını birinin baskısı yüzünden mahvedemem der. Sen çok iyi bir kızsın, seni sevmeyi denedim fakat kalbim aynı fikirde değil, kalbim başka birisine ait. Seni sevmeyen bir adamla evlenmek ister misin? der. Eğer nişanlanmış olsaydım sana ve hayatıma yalan söylemiş olurdum, biliyorum beni affetmeyeceksin derken Trisya ayrılır.

Tandon çok kızmıştır Mihir’e bu olanlar nedir der.Raman onun la konuşacağını söyler. Mihir Ben gerçeği istiyorum der. Raman Mihir’e tokat atar al sana gerçek der. Mihir Trisya ile nişanlanmayacağını söyler, onu sevmiyorum, ben Mihika’yı seviyorum der. Raman Mihir’ e tekrar tokat atar. Benim saygınlığı mahvettin der.Bu nişan olacak, bu benim son kararım der. Mihir hayır der beni affetmeyeceksin ama bu nişan olmayacak bir Ben Mihika’yı seviyorum demesiyle Ishita’nın ailesi gülümser. Raman kızgın bir şekilde ben sana bir sürü iyilik yaptım, sen bana bunu yaptın, işte bu senin sadakatin der.Mehir Raman’a sen benim herşeyimsin, sen benim için bir kardeşten daha iyisin, bana bir yaşam ve kariyer verdin sensiz hiçbir yere gidemem der. İstediğini yapmaya zorladım fakat kalbim aynı fikirde değil der üzgünüm beni affet ben Mihika’yı seviyorum ve sadece onunla evlenebilirim der.

Mihir ağlayarak herkesten özür diler.Raman’a istersen canımı alabilirsin, Ben Mihikasız yapamam der. Sana karşı olmak istemiyorum çok üzgünüm derken Raman güler, Mihir’i kucaklar ve bir kadın gibi ağlama der, Raman biliyordum Mihika senin için uygun degildi  fakat hatalı olduğunu fark ettim keşke bana hatalı olduğumu söyleseydin. Sevgine daha önce sahip çıksaydın.Bu senin hayatın ve senin kararların der Mihika’ya bu adamla evlenmek istiyor musun der. Raman Ishitanın planlarından haberi vardır Mihika seni hala seviyor der Ishita onun için sahte bir nişan düzenledi ancak bende sana bir plan yaptım ve bu dramayı emin olmak için oynadım hadi şimdi gelin nişanlanın der. Mihika çok mutludur ve Ishita’ya teşekkür eder ona sarılır Ishita da Raman’a teşekkür eder.

Tandon olanlara çok sinirlenmiştir ve Raman’a onu bitireceğini söyler. Raman Tandon’a yaptığı plandan bahseder. Trisyanın da bu dramanın bir parçası olduğunu söyler ve her şeyden haberi vardı der. Mihir Trisya’nın yanına gelir sen benden daha iyi birisini hak ediyorsun sen çok iyi bir kızsın der. Mihir konuşurken Trisya gülmesi Mihiri şaşırtır güldüğünü görüyorum kızmadın mı der. Trisya neden kızayım ki sen Mihika’yı seviyorsun ben de başka birisini seviyorum. Raman benimle daha önceden konuştu der Mihir’in sevgisini ölçmek için bunları planladı ve bende dahil oldum der. Ishita duyduklarına çok şaşırır. Daha sonra Patak gelir. Trisha ve ben birbirimizi seviyoruz der.Ishita kahve dükkanındakinin Patlak olup olmadığını sorar. Patak evet der bendim. Patlak bütün bu olanların Raman’ın planı olduğunu söyler.

dizibilgi google play

Sev Yeter 3 Ağustos Cuma Özeti 35. Bölüm Fragmanı ( 2. Kısım ) # Ava giden avlanır (2 Yorum)

  1. cooook guzel olmuss pinar ablaciimmmm)))
    tesekurler)))
    yeni ozeti heycanla bekliyorummmm)))