Sev Yeter 29. Bölüm Özeti 26 Temmuz Perşembe Fragmanı # Raman, Ishita’ya Yakınlaşmaya Başlar

Sev Yeter 29. Bölüm Özeti 26 Temmuz Perşembe Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Raman ve Ishita arasındaki yakınlaşma gün geçtikçe devam etmektedir. Bala her fırsatta Ishita’ya destek vererek onu rahatltmaktadır. Onun iyi bir anne olmasının yanında çok iyi bir iş kadını olduğunu söyler. Raman’ın ailesinin de bu durumun farkında olduğundan bahseder. 26 Temmuz Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoaları Sev Yeter 29. Bölüm özetinde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 26 Temmuz Özeti 29. Bölüm Fragmanı

Son bölümde hatırlanacağı üzere Ruhi ile Raman , Ishita’ya elbise almak için gelmişlerdir. Bu sırada Shagun’da aynı dükkandadır. Ruhi onu görerek Ishita’ya elbise almaya geldiklerini söyler. Shagun bu durumu kıskanır. Raman satıcıdan en kaliteli elbiseleri çaıkartmasını söyler. Fakat Ishita’nın sevdiği rengi bilmemektedir. Raman Ishita’yı arar ve en sevdiği rengi sorar.Ishita yeşil cevabını verir. Raman en sevdiği rengin mavi olduğunu söyler ve ona bir de mavi elbise seçer. Mavi elbiseyi giymesi için yeşil elbiseyi küçük beden alır.

 

Romi ile Bala çarpışırlar. Bala bana para gönderdin her şeyi biliyorum der. Rumi ise Raman’a bir şey söylememesini rica eder. Bala sen ailenin parçasısın seni evden attırmayacağım der. Rumi bu duruma çok sevinir. Bala bir pln yapar ve kahve içmeye davet eder. Raman ve Ruhi eve gelirler. Ishita kendisi için ne sürpriz hazırladıklarını merak eder. Ruhi elbiseyi gösterir ve benim seçimim der. Ishita , Ruhi’nin elini öper. Ruhi’de yarına kadar elbiseleri denemesini ister. Ishita tamam diyerek onaylar.

 

Raman yattıktan sonra Ishita elbiseleri denemeye başlar. Mavi ve yeşili denedikten sonra yeşil elbiseyi giymeye karar veirir. Fakat elbise biraz dar gelir. Bu nedenle elbise üzerinde biraz dikiş nakış yaparak bollaştırır. Daha sonra elbiseyi giyerek Bhalla ve Simmi’ye gösterir. Parmit , Raman nasıl olur da böyle bir kadını bırakarak Mumbai’ye gider diye düşünür. Raman , Ishita’yı görünce elbiseye nasıl girdiğini merak eder. Daha sonra kenarda duran dikiş kutusunu fark eder.

 

Raman hemen bir düğmesini kopartır ve Ishita’ya düğmem koptu dikiş kutusu nerede der. Ishita her zamani yerinde der Raman ise orada olmadığını söyler ve sabaha kadar elbise ile uğraştığını söyleyerek Ishita’ya kendisini kandıdığını söyler. Ishita kabul etmez. Raman’ın düğmesini dikerken ikili arasında yakınlaşma olur. Raman , Ishita’ya şişman diye takılır. Raman’ın gitme vakti gelmiştir. Ruhi bir an önce Raman’dan gelmesini ister. Raman iki gün içinde geleceğim diye cevaplar.

 

Raman , Mumbai’y geldiğinde Ashok ve Shagun ile karşılaşır. Raman’ın ismi iş dünyasında oldukça güvenilir bir isimdir. Ashok bu durumu çok kıskanır. Raman daha önce tanıdığı bir iş adamını 12 yıl sonra görür. Shagun ile boşandığını söyler ve başka bir evlilik yaptığından bahseder. Shagun kıp kırmızı olur. Parmit ise Ishita ile ilgili hayaller kurmaya devam etmektedir. Onu ele geçirmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Parmit karanlık planlarını uygulamak için Raman’ın gidişini beklemektedir. Daha sonra Ishita’ya arkadan sıkıca sarılır. Ishita onu itekleyerek kurtulur ve durumu Simmi ve Bhalla ile paylaşır. Fakat onlar bu durumdan Ishitayı sorumlu tutarlar. Parmit masum rolünü çok iyi oynamıştır. Simmi’ye sarıldığımı zannederken yanlışlıkla ona sarılmışım der. Simmi’de ona inanır. Bu esnada Adi rahatsızlanır ve Shagun , Raman’ı arar. Ashok’un evde olmadığını söyleyerek yardım ister. Raman , Adi iyileşene kadar başında olacağını söyler.

 

Ishita’da , Raman’ı bir çok kez aramıştır. Fakat Raman Adi’nin durumundan ötürü telefonlara cevap veremez. Raman daha sonra Ishita’yı arar ve Ruhi’nin nasıl olduğunu sorar. Ishita’nın aklı halen Parmit’in yaptıklarındadır. İkilinin samimi konuşması Shagun’u rahatsız etmiştir. Adi kendine geldiğinde başında Raman’ı görür. Raman bütün gece başında bekledim der. Adi ise ben iyiym artık gidip dinlenebilirsin der. Raman , Shagun’u uyandırarak gitmesi gerektiğini söyler.

Raman daha sonra Mihir’i arar ve Ishita ile konuştuğunu fakat sesinin keyifsiz geldiğini söyler. Mihir olayı araştıracağını söyler. Simmi ve Bhalla , Ishita’ya karşı saf tutmuş durumdadır. Mihir gelerek ıshita’ya her şey yolundamı diye sorar. Ishita evet der ve kliniğe gitmesi gerektiğini söyler. Kliniğe Vandu gelir ve Ishita her şeyi ona anlatır. Vandu ise erkeklerin bu meseleleri başlarından duymamaları gerektiğini söyler.

Sev Yeter dizisinin özetlerini en doğru ve detaylı şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Sitemize destek olamak için bir reklama tıklamanız yeterlidir. Keyifli okumalar.

dizibilgi google play

Sev Yeter 29. Bölüm Özeti 26 Temmuz Perşembe Fragmanı # Raman, Ishita’ya Yakınlaşmaya Başlar (1 Yorum)