Sev Yeter 29 Ağustos Çarşamba Özeti 53. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Rumi İşhita ile Birlikte Kanıt Toplar

Burak 27 Ağu 2018 Haberler  0

Sev Yeter 29 Ağustos Çarşamba Özeti 53. Bölüm’de  Neler Yaşanacak ? (Part 2)

Sev Yeter dizisinde Raman ile Ishita her şeyi göze almışlardır. Ashok ile Suraj Ishita’nın lisansını alma karşılığı Raman’ın işadamları derneği başkanlık görevinden istifasını isterler. İshita lisnsını yeniden elde eder fakat Ashok artk derneğin yeni başkanı olmuş ve basına açıklama yapmaya başlamıştır. Ishita ise herşeyden habersizdir. 29 Ağustos Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 53. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Raman neden başkanlıktan vazgeçtiğini Miir’e açıklarken Romi’de onları dinlemektedir. Raman lisansı nasıl aldığını açıklarken Ishita’nın çok fedakarlık yaptığını ve sıranın kendisine geldiğini söylemektedir. Romi eve döndüğü zaman Ishita’ya duyduğu her şeyi anlatmaktadır. Ishita olanları öğrendiğinde çok üzülür ve ağlamaya başlar. Romi bu anlatılanları benden duymadın derken Ishita ise Suraj’a ders verme ve Raman’ı yeniden başkan yapma planlarına çoktan başlamıştır. Ishita ve Romi beraber Suraj’ın yanına giderler ve onun biriyle görüştüğünü görürler. Romi adamı tanır ve Suraj’ın görüştüğü kişi Delhi’nin en büyük temsilcisi der.

Bay ve Bayan Bhalla haberlerde Raman’ın istifasını öğrenirler. Bu esnada Romi ve Ishita’da eve gelirler. Bay Bhalla , Raman’ı arayarak istifa nedenini sorar. Raman sinirlenerek bu işe karışma der. Ishita konuşmaları duyunca bir kez daha üzüntüye boğulur. Raman başkanlığı devretmek üzere Mihir’i de alarak dernek binasına gider. Ashok ile Parmit’de oradadır. Dernek yöneticileri Raman’ı vazgeçirmeye çalışsalar da Raman evrakları imzalar ve dosyayı kapatır. Ishita ve Romi hemen harekete geçerler.

Suraj ve daa önce onunla buluşan iş adamı bir adamın otel odasında olduklaı haberini duyunca odaya girecklerini söyler. Ishita ben gireceğim dese de Romi , Sura’ın onu tanıyacağı uyarsında bulunur ve odaya Sarika’nın girmesi gerektiğini söyler. Sarika endişeli olmasına rağmen Raman’ın yeniden başkan olması için başka şansı olmadığını bilerek kabul eder. Sarika ile Romi garson kılığına girerler. Sarika’nın üzerine gizli kamera yerleştirilir. Kapıyı çalarak içeri girer ve Suraj ve işadamını toplantı halinde görür. İş adamı Sarika’yı içeri alır. Suraj , Ashok ile diğer adama dernek başkanlığından bahseder. Bu esnada kamera kayıttadır.

Romi artık elimizde kanıtımız var der. İşadamı Sarika’ya da içki ikram eder fakat Sarika çalışırken içmediğini söyleyerek reddeder. Ishita yüzünü gizlemektedir. İşadamını kocası oalrak tanıtır ve Sarika’yı dışarı çıkrmak için çabalar. Adam evli olmadığını söylemeye çalışırken Ishita sesini yükselterek onun sesini bastırmaya çalışır. Bu esnada Sarika’nın kayıt çıhazı yere düşer. Suraj bunun ne olduğunu sorar. Ishita kocamı bu şekilde idare edebiliyorum der ve dışarı çıkarlar. Suraj fena çuvalladık der. Suraj adamla birlikte peşlerinden koşarlar fakat yetişemezler. Ishita eve varır.

 

Sev Yeter özetlerini en doğru şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Dizi ve özelerle ilgili istek ve önerilerinizi yorum kısmında belirtmeyi lütfen unutmayın.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sev Yeter 29 Ağustos Çarşamba Özeti 53. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Rumi İşhita ile Birlikte Kanıt Toplar” üzerine 1 yorum

  1. ❤Aynur dedi ki:

    Ponar ablam ozet ici cok cok cok tesekurler)))
    Elinize saglikkk)))☺❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.