Sev Yeter 28. Bölüm Özeti 25 Temmuz Çarşamba Fragmanı # Parmit , Ishita’ya yakınlaşmaya başlar

Sev Yeter 28. Bölüm Özeti 25 Temmuz’da Neler Yaşanacak ?

Parmit, Ishita’nın yakınından ayrılmamaktadır ve bu durum Ishita’yı rahatsız etmektedir. Adi, annesi için süt hazırlar. Sütü vermek üzere gittiğinde Shagun , Ishita ve Raman’ın düğün videoosunu izlemektedir. Shagun’un üzüntülü hali Adi’nin dikkatini çeker. Shagun bunu farkedince hemen benim üzülmemi istiyorlar bu endenle bu CD’yi bana getirdiler der. Adi babasının kötü biri olduğunu ve ondan nefret ettiğini söyler. 25 Temmuz Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 28. Bölüm Özeti‘nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 25 Temmuz Özeti 28 Bölüm Fragmanı

Ishita , Raman’a Ruhi’nin okula alınması için gerçekleştirilecek mülakatı hatırlatır. Ruhi’nin elbiseye ihtiyacı olduğunu söyler. Raman’a onu bırakmasını söyler. Parmit hemen ben bırakırım diyerek atılır fakat Ishita redderek geri çevirir vfakat Raman Parmit’in bırakmasını söyler. Parmit , Bayan Bhalla’dan arabasını ister. Simmi ben de sizinle gelmek istiyorum der. Parmit ise bebeğin doktora gitmesi gerektiğini hatırlatır. Simmi annesiyle gideceğini söyler. Yola çıkarlar ve Parmit hemen Ishita yanaşmaya çalışır ve eline dokunmak ister. Ishita rahatsız olur. Daha sonra Ishita, Sarika’yı arayarak tüm randevuları iptal etmesini söyler.

Alış veriş merkezine gelirler ve Ruhi elbiseleri denemeye başlar. Parmi bir elbise alarak Simmi için aldığını söyleyerek denemesini ister. Bu esnada elini tutmak için çabalamayı ihmal etmez. Ishita öfkelenmeye başlar ve verdiği elbiseyi fırlatır. Parmit elbiseyi Simmi için aldığını söyler. Ishita oradan ayrılarak okula gider ve Raman’ı arar. Raman iş nedeniyle gelemeyeceğini söyler. Adi çetesiyle birlikte sınıfa gelerek Bala’nın oğlu Sharavan’ı sıkıştırır. Sharavan hemen Appa’yı arayacağını söyler. Adi babasının çok ünlü bir iş adamı olduğunu söyler. Sharavan orayı sessizce terkeder.

Ishita , müdür ile görüşmeye gittiği esnada Vandu’da oraya gelir. Ishita onu gördüğüne çok şaşırır. Sharavan şikayet üzerine geldiğini söyler. Bir süre sonra Shagun ile Raman’da gelir. Müdür Adi’yi çağırarak neler olduğunu sorar. Adi, Shavaran’ın ailesine laf söylediğini belirtir. Raman onun söylediği yalanlara inanır. Raman her zaman baban olmaya devam edeceğim evlenmem senden daha önemli değil der.

Shagun , Sharavan’ın okuldan atılmasını ister. Raman’da buna katılır. Fakat müdür onun iyi bir çocuk olduğunu ve tek bir ahatadan dolayı okuldan kovulamayacağını söyler. Onun uayrılcağını belirtir. Bala öğrenci listesini isteyerek sınavların sızdırılması için kendisine para teklif eden öğrenciyi hatırlar.  Daha sonra tüm listelerde Rumi’nin ismini görünce onu n çete lideri olduğunu anlar. Bunu Vandita ile paylaşması gerektiğini düşünürken Vandu telefonla onu arar ve har şeyi anlatır. Bala şok olur ve hemen oraya geleceğini söyler.

Vandu gelmene gerek yok der ve Ishita’nın yanında olduğunu söyler. Bala , Rumi ile ilgili bilgileri Vandu’ya anlatmaktan vaz geçer ve davayı kendisinin takip edeceğini söyler. Raman , Adi’nin tarafında yer alınca Vandu buna tepki gösterir. Raman , Ruhi ile Shavaran’ın tartışmasını hatırlar ve haksız olanın Shavaran olduğunu söyler. Müdür Shavaran’ı da dinleyeceğini söyler. Shavaran , Ruhi ile birlikte gelir. Shavaran önce gerçekleri anlatmaktan çekinir fakat daha sonra Ruhi’nin destek çıkmasıyla Adi ve çetesinin onu dövmeye çalıştığını anlatır. Adi’de düğün videsunu izleyince sinirlendiğini ve böyle davrandığını itiraf eder. Raman şok olur.

Raman eğer okula devam etmek istiyorsan Ishita , Shavaran ve annesinden özür dilemen gerekiyor der. Adi dediğini yaparak özür diler. Raman benle olan sorunlarını başkalarından çıkarmaması gerektiğini söyler. Bu sırada Simmi , Bhalla’ya giderek Ishta’nın hamile olmadığını söyler. Bhalla mucizelerin her zaman gerçekleşebileceğini anlatır. Bu sırada Ishita ve Raman gelir ve Raman sinirli şekilde mucizelerin çoktan kapandığını söyler. Mihir, Raman’ı arayarak Mumbai’deki işten bahseder. Raman iki gün için Mumbai’ye gideceğini söyler. Parmit bu karara çok sevinir. Raman, Ruhi’yi alır ve alış verişe gider ve onun için ne alalım diye sorar. Ruhi elbise alalım diye cevaplar.

Sev Yeter 28. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Sev Yeter özetleri düzenli olarak sitemizde yer almaya devam edecek. Sitemize destek olmak isterseniz reklamlara tıklamanız yeterlidir. Keyifli okumalar.

 

dizibilgi google play

Sev Yeter 28. Bölüm Özeti 25 Temmuz Çarşamba Fragmanı # Parmit , Ishita’ya yakınlaşmaya başlar (3 Yorum)

  1. tesekurler yeni ozet icin)))
    cok guzel olmus)))
    vaybee shagun adi ni silah olarak kullaniyor
    bu kadin tam bir seytan in teki