Sev Yeter 28 Ağustos Salı Özeti 52. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Raman Ashok’un suratına pastayı yapıştırır.

Burak 24 Ağu 2018 Haberler  0

Sev Yeter 28 Ağustos Salı 52. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Mihika’nın patronu Ashok’un çiftlik evinde yapılacak olan doğum günü partisine gelmesini söyler. Onun baş manken olacağını ve  işlerini düşünmesini için gelmesi yönünde zorlar. Mihika ise Ashok’tan kaçınmak istemekte ancak partiye de gitmek zorundadır. Raman birisiyle konuşur ve bütün detayların hazırlanmasını ister. Müşteri forum yöneticisi ve Diş birliği yöneticisinin telefonunu ister ve onlarla birlikte konuşacağını iletir. Raman, Bayan Bhalla’yı arar ve Bayan Bhalla’nın, Ishita’yı meşgul etmesini ister. Bayan Bhalla bunun üzerine  Issu’nun Ruhi’yi okuldan almasını ve spaya gitmelerini ister. Ishita iyi der, okuldan bittikten sonra Ruhi’yi alacağını söyler. Bayan Bhalla Ishita’dan dolabını düzenlemesini ister. Ishita aynı fikirdedir. Bayan Bhalla, Raman’ın fikrinin Ishita’yı zihninin dağıtması için olduğunu düşünür ve iyi olduğunu söyler. Raman Pathak ile konuşur ve davayı sorar. Pathak, Ishita’nın masum olduğunu kanıtlamak için kanıt ve tanığa ihtiyacı olduğunu söyler. Raman yok ki, ne yapacağız onun kariyeri tehlikede der ayrıca Suraj Kumar’ı bulmasını söyler. Mihir içeri girer ve Raman’ı kızdırır. Bayan Bhalla, Ishita’yı meşgul etmek için çalışmalarını arttırır ve dolabını karıştırıyor. Bayan Bhalla Ishita’ya dolabı düzenlediği için teşekkür eder. Ishita’dan Amma’ya gitmesini ve görüşmesini söyler.

Raman, Mihir’e Suraj’ı anlatır ve Suraj’ın İshita’ya özür dilemesi için görevlendirir. Mihir gülümser. Raman neden gülümsediğini sorar. Mihir lisansını geri alacağına emin olduğunu söyler. Ishita hakkında gergin olduğunu görmekten memnunum der. Raman ne demek istediğini sorar. Mihir, Ruhi’nin annesi için endişelendiğini görmüştüm, ama bugün karın için endişeleniyorsun, seni bu şekilde seni görmekten çok memnunum, seninle gurur duyuyorum der.

 

Issu Vandu ile görüşür. Ishita, Romi’nin Bayan Bhalla’nın oğlu olmadığını kim söyledi diye Vandu’ya sorar. Vandu, Amma der. Amma, Ishita’ya, Bayan Bhalla’nın hastanede doktorla gergin şekilde bebek takasıyla ilgili konuştuğunu anlatır. Ishita, öyle olsaydı o gergin olurdu, o şimdi iyi der, bunun bir karışıklık olduğunu düşündüğünden bahseder. Amma onun  endişeli olduğunu söyler, onunla görüşmeyi düşündüğünü onun yalnız olduğunu ve  kimsenin onu görmesini istemediğini düşündüğünü söyler.  Vandu, Romi’nin farklı göründüğünü söyler. Raman kısa ve Romi uzun der. Ishita Raman’ın kısa değil der Vandu gülümser ve Romi’nin farklı göründüğünü ekler. Ishita,Romi’nin değiştiğini ve Raman’ın erkek kardeşi olmadığını herhangi birisinin bunu bilmediğini söylerken Mihika bu son sözleri duyar ve şok olur. Bunu Mihir’e anlatır. Mihir güler ve bunun Bollywood filmlerinde gerçekleştiğini, yanlış anlama olduğunu ve bunu Raman’ın bileceğini söyler. Ofiste çalışan çaycı bunu Mihir’den duyar ve Romi’ye çay getirir. Romi çay istemediğini söyler, kahve istediğini söyler. Çaycı Raman’a ve Romi’ye bakar. Romi ne olduğunu sorar. Adam, Raman’ın küçük kardeşinin kendi erkek kardeşi olmadığını söyler. Romi şok olur ve ne diye sorar. Adam, Raman’ın kardeşinin hastanede takas edildiğini az önce duyduğumu söyler. Romi bunu kim söyledi der adamın yakasına yapışır. Çaycı patron Mihir bunu söyledi der. Romi bu duyduklarını Sarika’ya anlatır. Sarika buna nasıl inanırsın bu yanlış der. Romi ben annemin oğlu değilim Raman’ın kardeşi değilim der. Sarika ona olumlu düşünmesini söyler ve en kısa zamanda hastaneye giderek durumu araştırmasını ister.

Issu yemek kitabı aldığı yere gider ve kitabın yazarı Poornima’ya teşekkür eder. Bu arada Byan Bhalla da oradadır ve görünmek istemeyecek şekilde yüzünü gizlemektedir. Issu kafasını dağıttığı için Bayan Bhalla’ya teşekkür eder. Bayan Bhalla bunun Raman’ın fikri olduğunu söyler, o seninle ilgileniyor der. Bayan Bhalla, Raman’ın her zaman iyi bir koca olduğunu ve Shagun’un ona saygı duymadığını söyler ama Ishita ona çok saygı duyuyor der.

Parti Ashok’un çiftlik evinde başlar. Suraj oraya gelir ve Shagun ve Adi’yi Ashok ile görür. Shagun Ashok’a mutlu yıllar diler. Adi Ashok’a hediye verir. Ashok onlara teşekkür ediyor. Shagun, Ashok’un sevdiği çin yemeği sipariş ettiğini söyler. Suraj onları fark eder. Ashok onu görür ve gelmesini ister. Suraj Shagun’a bana söylemeliydin, küçük çiftlik evi yerine beş yıldızlı bir otelde bu partiyi düzenlerdik der. Ashok, Shagun’un burada parti yapmak istediğini söyler. Suraj Ashok’a bunun ne olduğunu sorar, sen büyük bir iş adamısın ve ona resmen bağlısın der. Bu boşanmış kadınla olduğunu görüyorum ve oğlunun yanında vakit geçiriyorsun der. Sen en ünlü bekarken neden bu kadınla takılıyorsun der. Benim yemeğimi bile kendisi sipariş etmiş der. Ashok tamam der Suraj, neden böyle düşünüyorsun derken Suraj Shagun’un onu kullandığını söyler,  o bir altın avcısı, bunu görebiliyorum der.

Raman, Suraj hakkında biriyle konuşuyor ve Parmeet ve Simmi’yi apartmanda iken görür. Raman bekçiyi Parmeet’e izin verdiği için azarlar. Parmeet’i kovmasını ister. Simmi bekçisi azarlar ve Parmeet’i savunarak Raman’la  tartışır. Parmeet ayrılır veAshok’un kardeşi Suraj’ın Issu’nun lisansını iptal ettirdiğini ve şimdi Ashok’un doğum partisine gideceğini söyler. Suraj’ın menüsü değişir ve Shagun Ashok genellikle çin yemeklerinden hoşlanır ben seninde beğeneceğini düşünmüştüm der. Mihika patronu ile birlikte gelir. Ashok ona iltifat eder. Daha sonra Raman da partiye gelir ve uzaktan olanları izler. Ashok doğum günü pastasını keser ve herkes ona şarkı söyler. Shagun pastadan yemek ister ancak Ashok ilk dilimi kardeşi Suraj’a verir ondan sonra Shagun’a verir. Raman pastayı Ashok’un suratına çarparak ona mutlu yıllar diler. Ashok bu ne cüret der. Raman onunla ve kardeşiyle dalga geçer. Karısını ondan intikam almak için kullanmamasını söyler. Herkes şok olur. Ashok çok kızar ve bunu Raman’ın yanına bırakmayacağını söyler.

Romi doğum kağıtlarını bularak nufüsa gider. Görevli o gün doğanların Birla ve Bhalla olduğunu söyler. Romi ben Birla’yım(zenginbir aile) o zaman der. Birla’ların zengin olduğunu düşünür ve çok heyecanlanır. Görevli kadın ise onların zengin olmadığını biliyordur. Raman Ishita’ya Ashok’un yüzüne bütün pastayı çarptığını söyler. Issu Suraj’ın Ashok’un gerçek kardeşi olduğunu sorar. Raman evet der, onlardan korkmadığını söyler. Issu şimdi onlar senden intikam almak isteyecek der. Raman neler yapabilecekler görelim o zaman der. Lisansını geri alacağını söyler.

Romi kahvaltıda zengin hareketleri sergiler. Simmi ne olduğunu sorar. Romi bu yoksul şeyleri istemediğini zengin insanların beş yıldızlı kahvaltı yaptıklarını söyler. Simmi deli misin sen bu evde doğdun Tatar Birla(zengin bir aile) mısın der. Romi paralarla oynayacağını söyler. Raman onu azarlar ve ofise gitmesini, çalışmasını söyler. Romi Birla’nın oğlu olduğunu kanıtlayacağını ve onlara göstereceğini söyler. Bayan Bhalla Issu ile konuşur. Romi sanki benim oğlum değilmiş gibi davranıyor der. Issu bu davranışının arkasında ne olduğunu anlar ve Raman ile konuşmaya karar verir. Raman avukata gelir ve Ashok, Suraj ve Shagun’u orada görür. Ashok sen ve karın insan içine çıkamayacaksınız der. Raman problemin ne olduğunu sorar. Raman karısının lisansını geri almak için geldiğini söyler oturmak istemez. Avukat Issu ancak Suraj şikayetini geri çekerse lisansını alabilir der bu bir şarta bağlı der. Ashok bu şartı Raman’a iyi bir ders vermek için düşünür.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sev Yeter 28 Ağustos Salı Özeti 52. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Raman Ashok’un suratına pastayı yapıştırır.” üzerine 3 yorum

 1. ❤AYNUR❤ dedi ki:

  Hayirli cumalar pinar ablammm)))
  Ozet harika)))
  Insallah ablam❤
  Yeni ozeti merakla bekliyorum❤

  1. Pınar dedi ki:

   🙂

 2. Pınar dedi ki:

  herkese hayırlı cumalar. İnş herkesin kurban bayramı güzel geçmiştir. Allahım herkeslere sağ salim evlerine dönmeyi nasip etsin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir