Sev Yeter 27. Bölüm Özeti 24 Temmuz Fragmanı # Ishita , Parmit’ten Rahatsız Olmaya Başlar

Sev Yeter 27. Bölüm Özeti 24 Temmuz’da Neler Yaşanacak ?

Sev yetr dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Ishita için eve gelen doktor ona hamile olduğunu söyler. Doktor bunun imkansız olmadığını 15 yıl aradan sonra çocuk sahibi olan insanlar bulunduğunu söyler. Bayan Bhalla buna çok sevinir. Doktor Ishita’dan bazı testler yaptırmasını ister. Bhalle hemen Rumi’ye tatlı geitirip dağıtmasını söyler. Raman Ishita’ya sinirlenerek aralarında hiç birşey olamdan çocuk sahibi olmayacağını bilmiyormusun neden itiraz etmedin diyerek azarlar. Bayan Bhalla’nın ise keyfi yerindedir. 24 Temmuz günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 27. Bölüm Özeti‘nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 24 Temmuz Özeti 27 Bölüm Tüyoları

Parmit, Ishita’ya giderek Raman seni sevmiyor fakat seni gerçekten seven biri var der. Bayan Bhalla ise çoktan parti hazırlağına girişmiştir. Partiye tüm aile bireyleri gelmiştir fakat Ishita ortalarda yoktur. Raman , Mihir’e giderek Trisha ile ilgilenmesini ister. Bayan Bhalla , Trisha’yı övünce Amma Mihika’yı arayarak şık bir sari giyip gelmesini söyler. mihika ise gelemeyeceğini belirtir. Fakat Amma onu ikna etmeyi başarır. Mihaka çok şık bir sari giyerek gelir ve tüm dikkatleri üzerine toplar. Trisha kendisiyle kıyas yapılmasından rahatsızlık duyar.

Parmit ,Ishita’yı aramaktadır. Onu bulduğunda moralinin bozuk olduğunu ve isteksiz bir şekilde hazırlandığını görür. Yanına yaklaşarak seni merak ettim der ve havluyla terini kurulamaya başlar. Daha sonra da ona süt getirir. Ishita onun bu hareketlerinden rahatsız olmaya başlar. bu esnada Rinki içeri gelir. Parmit hemen bebek için süt almaya geldiğini ve Rinki’den sütü Ishita’ya içirmesini söyler. Shagun Bu sırada Ashok’u yatırımcıları arayarak yatırımcıların geldiğini söyler.

Ashok geldiğinde yatırımcılar artık kendisiyle daha fazla çalışamayacaklarını söyleyerek atık Raman ile anlaşma yapacaklarını söylerler. Ashok çok öfkelenir. Ishita için düzenlenen parti de eğlence devam etmektedir. Ruhi ile Shavan’ın dans gösterisi izleyenlerin büyük beğenisini toplamıştır. Daha sonra Raman mikrofonun başına geçer. Ishita için bir şeyler söylemek ister fakat çekinerek Tamilce konuşur. Tamilce’yi sadece bazı konuklar anlayabilir. Vandu’da bunlardan biridir ve konuşmayı tercüme eder. Raman çok iyi bir eşe ve anneye sahip olduğunu söyler. Sev Yeter 27 Temmuz , 27. bölüm özeti devam ediyor. 

Raman sözlerine Ishta’nın çok iyi bir kadın olmasının yanında oldukça başarılı bir iş kadını olduğunu da söyler veIshita’ya teşkkür eder. Ishita bu sözler karşısında mutluluktan göz yaşlarına hakim olamaz. Bu esnada gelen bir telefonda Ruhi’nin okul başurusunun kabul edildiği söylenir. Ishta bir kez daha çok mutlu olur. Bhalla bu okulun çok üst düzey bir eğitimi olduğunu ve mezunlaın doktor mühendis olduğunu söyler. Ishita , Ruhi yi görüşmeye hazırlamaktadır. Fakat Ruhi çok önemsemez. Parmit ise Ishita ve Ruhi’yi okul alışverişine götürme planları yapmaktadır.

Sev yeter 27. Bölüm Özeti‘ni sizlerle paylaştık. Özetler ve dizi hakkındaki görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

dizibilgi google play

Sev Yeter 27. Bölüm Özeti 24 Temmuz Fragmanı # Ishita , Parmit’ten Rahatsız Olmaya Başlar (5 Yorum)

  1. tesekurler pinar abla))
    elinize saglik cok guzel olmus)))
    ama niye ozetler duzenli gelmiyor yani ilk 1 agustos simdiyse 24 temmuz
    lutfen ozetler duzenli gelsin)))

    • Selam Aynurcum. Diğer sitelerle aramız çok açıldığı için pınar Hanm Ağustos özetlerinden itibaren başladı. Eski özetleri ben giriyorum. Aradaki 2-3 bölümü açtıktan sonra düzenli olarak pınar hnm yeni özetleri girmeye devam edecek.