Sev Yeter 27 Ağustos Pazartesi Özeti 51. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Bekarlığa veda partisi hüsranla sonuçlanır

Burak 22 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Isu ve Ruhi yemek tarifi kitabı alırlar. Kitabın yazarı Pencap yemekleri uzmanı Poornima Prakash yemek kitabını imzalar .Romi bekarlığa veda partisi düzenlemek ister ve Raman’a fikrini sorar. Raman çok isabetli karar verdiğini ve hemen hazırlıklara başlamasını söyler.Mihir bayanlar bizi öldürecek der. Romi her şeyi ve  kızları ayarlayacağını söyler. Parti için Bala ve Neil’i de davet etmesini ister.Partiden eşlerinin haberlerinin olmamasını ister. Bala Vandu’ya akşam işlerinin olduğunu ve geç geleceğini söyler. Öğrencilerin yarın sınavları olacağı için onları çalıştıracağını yalanını söyler.

Issu çok ünlü bir yazardan imzalattığı yemek kitabımı Mihikaya gösterir.Mihika nişanlısı Mihir için bir şeyler yapmayı düşünmektedir ve Issu ile birlikte yemek pişirmeye başlarlar. Tüm Iyer kızları kocaları için yemek hazırlamakla meşguldür.

Bala resmi bir kıyafetle partiye geliyor ve Romi ona bu kıyafet uygun olmaz diyerek kırmızı bir tshirt verir. Raman spor kıyafetle gelir ve Neil’i sorar. Romi yolda olduğunu söyler. Adamlar votka ve şarapla geceye başlarlar. Mihir Mihika beni burada görürse öldür der. Romi ona kılıbık olmamasını söyler. Bir kadın onlara bakar ve onlarla ilgilenir. Raman sadece bakış olacak dokunma olmayacak siz evlisiniz  diye söyler. Masadaki tüm erkekler bayanın kendisine baktığını iddia eder. Romi iddiya girmek ister. Kim bayanı dans pistine götürürse kadın onundur der. Mihir kim kaybederse içki ısmarlayacak diye ekler. Raman bayanın yanına gider ve kartını masaya bırakır. Kartı gören kadın ve arkadaşları masaya gelir herkesle tanışır. Bayan Raman’a sahile gitmeyi teklif eder.

Raman ve arkadaşları eğlenmektedirler. Issu Raman’ı arar ve Raman dışarı çıkar. Mihir, Romi, Bala ve Neil kızlarla dans etmektedir. Raman Issu’ya yalan söyler.Gece olanca hızıyla devam ederken polisler gelerek barı basarlar. Neil polislere bekar partisi yaptıklarını söylese de onlara inanmaz. Polis bardaki herkesi toplar ve götürür. O esnada Issu ile görüşmek için dışarıda olan Raman içeri girer ve garsondan tüm olanları öğrenir. Arkadaşlarının polis tarafından götürüldüğünü görür. Raman polisle görüşmek ister. Kendisinin iş adamı olduğunu söyler. Bunlarda arkadaşlarım der. Avukatını arayacağını belirtir ancak Pathak^da partidedir. Hepsi karılarından çekinmektedir. Bunun üzerine polis sizi eşlerinize götüreceğim der. Onlar polise gerekirse bizi hapse at ama götürme derler.

Kapı çalar. Issu kapıyı açar ve polisi görünce şok olur. Müfettiş Romi’yi sorar. Ishita o iyidir der. Önce Romi’yi girer. Issu ne yaptığını sorar. Müfettiş, kızlarla eğlendiğini söyler. Ishita onu azarlar. Vandu Bala’yı savunur ve Romi’ye kızar. Müfettiş Bala’yı getirir. Vandu onu şok olur. Mihika bunu sizden beklemiyorduk der,  Mihir’i örnek verir, o görevde, çalışıyor der. Müfettiş Mihir’i içeri getirir.  Mihika şok olur. Ishita ne olduğunu sorar. Aileyi düşünmediğini, Raman’ın itibarını incittiğini söyler. Müfettiş, CEO’nun onlarla olduğunu söyler ve Raman gelir. Herkes onu görünce şok olur. Raman kafasındaki kukuleta  yüzünü gizler. Ishita Raman der. Mihika Mihir’e kızar ve Raman onu kurtarır. Ishita orada başka biri var mı diye sorar. Müfettiş, bir avukat olduğunu söyleyen bir kişi daha var der. Neil’i çağırır. Ishita onu görünce şaşırır. Neil’in de sarhoş olduğu ve onlarla birlikte olduğunu anlar. Vandu ağlar ve Mihika onu yatıştırmaya çalışır. Müfettiş, kadınlardan kocalarını  kontrol etmelerini ister, geri kalan görvelerin ise onlar tarafından yapılacağını belirtir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 27 Ağustos Pazartesi Özeti 51. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Bekarlığa veda partisi hüsranla sonuçlanır” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Sev yeter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir