Sev Yeter 26. Bölüm Özeti 23 Temmuz Fragmanı #

Sev Yeter 26. bölüm Özeti 23 Temmuz’da Neler Yaşanacak ?

Raman’ın rahatsızlanması sonrası doktor çağırılmıştır. Doktor Raman’ı muyaene eder ve yüksek sesle konuşmak ya da üşütmeden kaynaklı ses tellerinin zarar gördüğünü söyler. Ruhi hemen araya girerek Ishita’ya bağırdığı için böyle olduğunu söyler. Doktor eşinize bağırmamalısınız deyince Raman sinirlenir. Mihir hemen araya girerek bu gün ihale var sesine dikkat etmelisin diye uyarıda bulunur. Doktor sesinin bir iki güne kadar iyileşeceğini söyler. Ishita eve geldiğinde Raman’ın konuşamadığını ve yazarak iletişim kurduğunu görür. Etraftakiler Raman’ın yazısını okumakta zorlanır ve ona takılırlar.

Arazi için açık arttırma yerinde herkes yerini alır. Ashok’da ihaleye girecektir. Ashita ve Mihir’den sonra Raman’da gelir. Ashok onları görür görmez Shagun’a haber verir. Bayan Bhalla tartıyı getirir ve iki gündür sıkı diyet yaptığını söyleyerek tartıya çıkar. Simmi’ye kilosuna bakmasını söyler. Simmi ise tartının kapasitesini aştığı için kiloyu göstermediğini söyler. Bhalla tartıyı ortadan kaldırır. Amma kilosunda bir değişiklik görmediğini söyler. Kendisinin diyete hiç ihtiyacı olmadığını canı ne çekerse yiyebildiğini söyleyince Bhalla bu laflara bozulur.

İhalenin öğlenden sonra gerçekleşeceği söylenir. Raman ve Ishita yemek yerler. Shagun onları seyretmekteyken açık arttırmayı kesin akzanacaklarını söyler. Daha sonra Trisha’da gelir. Açık arttırma 20 cros ile start alır. Ashok ile karşılıklı olarak fiyat artırdıktan sonra Ishita bu arazinin bu kadar etmeyeceğini söyler. Raman ve Ishita tartışma yaşarken Ashok ihaleyi kazanır. Ashok , Raman’ın yanına gelerek Shagun’un arkasında olduğunu söyleyince Raman çok sinirlenir. Onları duyan Ishita’da çok öfkelenir.

Raman eve geldiklerinde Ishita’ya yüklenir ve neden böyle yaptığını sorar. Ishita ise Bay Goyan’ı yakından tanıyorum sağlm bir adam değil bu nedenle araziye teklif vermedim der. Ruhi gelir ve bu gecede birlikte yatmak istiyorum der. Ishita ise Raman hasta diyerek bu teklifi geri çevirir. Ishita ve Raman , Amma’nın yanına giderler. Ishita Raman’ın boğazının ağrıdığını söyleyerek burada kalacağını söyler ve gider. Amma benim yatağımda yat diyerek Appa ile yatmasını sağlar. Appa gece boyunda AmmaYı sayıklayarak Raman’a sarılır.

Ertesi sabah kutlama yapılmaktadır. Evdeki herkes kutlama kıyafetini giyer. Raman geldiğinde Ishita’nın açık artırmada yaptıklarını anlatır. Bayan Bhalla çok öfkelenir. Bu sırada Ishita herşeyin kendisi yüzündne olduğunu söyleyerek ağlamaktadır. Parmit onu teselli etmeye çalışır. Bu esnada Raman ofisinde Tandaon ile görüntülü konuşma yapmaktadır. Tandon şirketin en büyük hissedarı olduğunu söylemektedir. Ayrıca Trisha ve Mihir’in nişanlanmasını istediğini söyler. Raman bu duruma çok memnun olur.

Bayan Bhalla , Puja için hazırlık yapmaktadır. Raman babasına hafta sonu için rezervasyon yapmasını ister. Babası nedenini sorar. Raman ise Mihir’in nişanlanacağını söyler. mihir şok olur. Raman ise Tandon’u kızdırmanın mümkün olmadığını söyler. Mihir sen her şeyin doğrusnu bilirsin deyince bu kez Mihika çok şaşırır. Ishita yanına gelerek onu teselli etmeye çalışır. Bu esnada Trisha içeri gelir. Kardeşinin arayarak her şeyi anlattığını söyler. Mihika’ya alış verişe gitmeyi teklif eder. Mihika buna zamanının olmadığını söyler. Poja raman ve Ishita tarafından yapılarak son bulur.

Bayan Bhalla televizyonu açmalarını söyler. Ashok televizyonda ihaleyi nasıl aldığını anlatmakadır. Raman dönüp Ishita’ya bakar. Ishita üzgündür. Fakat o esnada içeriye polisler girer ve Bay Goyal’ın açık artırmasının geçerli olmadığını söyler. Bay Goyal’ın kendisine ait bir arazisinin bulunmadığını ve  başkasını ait toprakları satmaya çalışarak sahtekarlık yaptığını daha sonra da polis tarafından yakalandığını açıklar. Ashok şok olurken Raman hatasını anlar.

bayan Bhalla , Raman’a döner ve Ishita’dan özür dilemesini ister. Fakat Raman özür dilemeden çıkar. Buesnada Ashok polis karakolundadır ve yaşananlardan dolayı Goyal’ı azarlamaktadır. Avukat parayı geri alacaklarını söylerken Shagun’dan , Ashok’u götürmesini ister. Tandom , Raman’ı arayarak Ishita’ya teşekkür hediyesi almasını ister. Raman bu durumdan rahatsız olur. Bhalla evine gelen bir misafir hamile olduğunu söyleyerek Ishita’dan tecrübelerini anlatmasını ister. Ishita ise Ruhi’nin kendi çocuğu olmadığını söyler.

Ruhi bunu duyunca morali bozulur ve odasında ağlmaaya başlar. Ishita peşinden giderek gönlünü almaya çalışır. Ruhi bir şartla barışacağını söyler ve sen şimdi Raman olacaksın der. Ishita tamam şu an ben Raman oldum der ve Raman’ı taklit etmeye başlar. Ruhi’de Ishita olur. Gülüşmeye başlarlar. Bu sırada Raman onları kapıdan dinlemektedir. İçeri girer ve taklidini yaptıkları için onları azarlar. Bu esnada haberlerde dışarıda olaylar yaşandığı ve sokağa çıkma yasağı ilan edildiği söylenir. Vandu nasıl eve gideceğim diye düşünmeye başlar. Amma yasak bitene kadar burada kalacaksın der. Raman da geceyi ofiste Mihir ile geçireceğini söyler. Parmit , Raman’ın gece gelmeyeceğini fırsat bilerek Ishita’ya meyve suyu yerine içki içirerek kollarına düşürmenin planlarını yapmaya başlar.

Sev Yeter özetlerini en doğru ve detaylı şekilde sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Özetleri beğeniyorsanız sitemize destek olmak için bir reklama tıklamanız yeterlidir. iyi Seyirler.

dizibilgi google play