Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı

Dadi, Aliya ile Adi’nin yeni nesil olmalarına rağmen geleneklerinden kopmadığını düşünmektedir. Raman ile Mani’nin çocukları ile gurur duyacağını düşünür. Pandit evli olanların ateşin başına geçmelerini ister. Raman ile Ishita, Bala ile Vandu, Mani ile Shagun çiftleri ateşin karşısına otururlar. Fakat Bala’nın annesi duruma itiraz eder ve Ishita ile Raman poja yapamaz der.

Ishita’nın yedi sene boyunca Mani ile yaşadığını Shagun’un da Raman ile kaldığını söyler. Ishita ve Raman’ın evliliklerinin geçersiz olduğunu söyler. Shagun, Pihu’nun çok şey öğrenmemesini isteyerek onu götürür. Bala annesine kızar Bay Bhalla da Bala’nın annesine bu konuşmalarından dolayı tepki gösterir. Fakat Bala’nın annesi konuşmaya devam eder.

Dadi onu susturarak etraftakilere kızar. Mani’ye bunlar doğrumu diye sorar. Mani sizin düşündüğünüz şekilde bir şey yaşanmadı der. Dadi bana evet ya da hayır diye cevap ver der. Mani evet der. Dadi artık burada olmanın bir anlamı yok der ve ayrılır. Mani de peşinden gider. Bhalla ailesi şok üzerine şok yaşarken Dadi ve Mani Bhalla evine gelirler.

Dadi bizim kültürümüzde evli olmayan kadın ve erkeğin aynı evde kalması doğru değil der. Aliya’nın bu evde kalamayacağını söyler. Ayrıca bu evlilik gerçekleşmeyecek der. Adi de eşyalarını toplayarak gelir. Aliya herkesle vedalaşır ve duygusal anlar yaşanır. Bala annesine tepki gösterir. Neden dadi ile konuştun der ve tekrar konuşarak yanlış anlaşılmayı düzelt der. Annesi kabul etmez.

Adi, dadi ile Mani’nin gönlünü kazanacağım ve Aliya’yı mutlaka alacağım der. Daha sonra Aliya’nın elini Mani’ye verir ve gidin der. Aliya, Mani ve dadi gider. Ishita, Adi’nin yanına gelerek iyi bir anne olamadığım için üzgünüm der. Adi üzülme der ve senin bir suçun yok der.

Ishita, Raman’ın yanına gelerek kendisini suçlar. Adi bizim için kendisini feda etti der. Raman evet onun gözlerindeki sevgiyi gördüm der ve Pihu da benim yüzümden gitti der. Fakat ne pahasına olursa olsun Adi ile Aliya’yı evlendireceğini söyler. Yarın Dadi’ye gidelim mi diye sorar. Ishita güler ve tamam der. Birbirlerine sarılırlar.

Ananya, Pihu ile oynamak ister ve kolundan tutar. pihu bağırır. Ananya kolundaki yanığı görür ve ne oldu diye sorar. Pihu kimseye söyleme der. Dadi eşyalarını hazırlar ve Mani’ye taksi çağır der. Bu esnada öksürür ve Aliya ona su verirken ateşi olduğunu fark eder. Bu halde yola çıkamazsın der. Daha sonra Adi’ye telefon eder.

Raman ile Ishita, Dadi’nin yanına gitmek isterlerken Dadi ile Mani onların yanına gelir ve kızlarının nerede olduğunu sorar. Dadi onların birlikte kaçtıklarını söyler. Raman, Adi’nin Romi ile buluşmaya gittiğini söyler. Bir süre sonra Romi gelerek Adi’nin görünmediğini söyler. Raman ve Ishita onların kaçmış olamayacağını belirtirler.

Dadi, Adi’nin iki yüzlü biri olduğunu önce masum davranarak daha sonra esas yüzünü ortaya çıkardığını söyler. Aileleri onları yetiştirememiş der. Ishita sinirlenir. Onlar asla kaçmaz der. Dadi evliliği sizin yedi yıl boyunca beraber kalmanız gibi görebilirler der. Ishita onlar aramalıyız der.

Aramalar başlasa da bir sonuç alamazlar. Bayan Bhalla, Pihu ile okulda görüşmek ister fakat Pihu oralı olmaz. Bayan Bhalla ağlamaya başlar. Amma neden ağlıyorsun diye sorar. Bhalla Pihu’nun yüz vermediğini söyler. Ananya onları dinler. Daha sonra yanlarına gelir ve Pihu’nun neden yüz vermediğini bildiğini söyler. Fakat söz verdim ve size söyleyemem der.

Aramalar devam ederken Dadi bir telefon alır. Yüz ifadesi değişir. Hemen geliyorum diyerek telefonu kapar. Mani’ye istasyona gideceğim der. Mani ne oldu diye sorar fakat dadi cevap vermez. Mani’ye şoförü göndermesini söyleyerek ayrılır…

dizibilgi google play

Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı (2 Yorum)

  1. Aliya Ile adi nerlerde onlar nereye gitmis daha detayli yazylmamys malesef lutfen bilgi werirmisiniz