Sev Yeter 24 Ağustos Özeti 50. Bölüm Fragmanı (2. kısım) # İlan-ı Aşk !!!

Burak 19 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 24 Ağustos Özeti 50. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Raman’ın ödül alacağı parti sonunda başlar. Davetliler bir bir kapıda görünmektedir. Mihir ve Mihika içeri girer ve Mihika şıklığı ile dikkatleri üzerine çeker. Daha sonra Raman ve Ishita’da görünür. Bay Sharma hemen karşılamaya gider. Basın ordusu hemen Raman’ın etrafını sararak röpörta yapmaya çalışır. 50. Bölüm’de yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 24 Ağustos Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 50. Bölüm Özeti 24 Ağustos Fragmanı

Raman , Yeni Selhi girişimcilerinin yeni başkanı olmuştur. Shagun hemen Ashok’a giderek neden partinin Raman onuruna verildiğini söylemedin der. Raman ise Shagun’a laf sokmaktan geri durmayacaktır. Zirveye çıkanlar her zaman kıskanılır diyen Raman , Shagun’u sinirlendirmeyi başarır. Sunucu mikrofonu alarak eşleri podyumda yürümeye davet eder. Ufak bir mankenlik ve şıklık yarışması yapılacaktır. Shagun yarışmayı kaznaanın kendisi olacağından emindir. Ishita ise bu kolla nasıl yürüyeceğim der. Raman ise ona artık abarttığını söyler ve elinle değil ayaklarınla yürüyeceksin der. Ishita makyajını tazelemek üzere lavaboya gider.

Jüri üyeleri Murti, Ashok ve Sharma’dır. Raman’ın etrafında yine basın mensupları vardır. Raman konuşurken Simmi ve Parmit’i görür. Raman adeta deliye döner ve Parmit’i itekler. Parmit bana dokunma ben onun kocası oalrak burdayım deyince Raman çileden çıkar. Laf sokarak uzaklaşır ve kardeşime dua et der. Ishita ayakkabıdan rahatsız olan ayaklarını bir yere oturarak ovalamaya başlar. Raman yanlışlıkla elbisesine basarak bozar. Morali bozulan Raman özür dileyerek odasına çıkar.

Kadınlar birer birer podyumda yürümeye başlar. Gözler Ishita’yı aramakadır. Raman Ishita’nın elbisesini nasıl düzelteceğini düşünmektedir. Bu sırada Mihir’in öğrettiğini hatırlar. Shagun ve Mihika’nın ardından Simmi podyumda görünür. Ishita katılmaycağını söyler. Daha sonra oylamaya geçilir. Ashok’tan aldığı yüksek oylarla Mihika birinci olur. Ashok onunla fotoğraf çekilirken Shagun çok bozulmuştur. Bu sırada Raman , Ishita’nın elbisesini düzletmekle uğraşmaktadır. Bu sırada eline iğne batar. Ishita onunla ilgilenmek ister. Bu sırada Mihir ve Mihika içeri girince yanlış zamanda geldik diyerek çıkarlar.

Parti bitmiş ve herkes evine gelmiştir. Amma, Mihika’dan Mihir ile evlenmesini ister. Mihika ise önceliğinin kariyeri olduğunu söyleyerek önce terfi alacağını sonra evleneceğini söyler. Amma ise Vandu’yu örnek göstererek önce evlenip sonra terfi ettiğini söyler. Appa daha fazla üstüne gitmemesini ister. Ishita’nın eli ağrımaktadır. Raman suçluluk hisseder ve masa yapmak ister. Raman doktoru arayarak  Ishita’nın ağrılarının arttığını söyler. Doktor elini tutarak bileğinden yukarı doğru çekmesini söyler fakat bunun çok acıtacağını ekler. Bu nedenle yaparken dikkatini dağıtacak birşeylerle terapi yapmasını ister.

Raman Ishita’nın elini tutarak “Seni seviyorum Ishita. Biz birbirimizer aidiz der. ” Bu esnada bileğini tutarak sertçe çeker. Ishita acıyla bağırır. Daha sonra ise elinde ağrı hafifler. Raman hemen senin dikkatini dağıtmak için rol yaptım der. Ishita ise biliyorum diye cevaplar. Shagun , Ashok’a giderek neden Mihika’nın kazanmasını sağladın der. Ashok ise sen kazansaydın herkes benden ötürü kazandığını bilecekti der. Daha sonra ona elmas bir kolye hediye eder. Shagun kolyeyi görünce sakinleşir.

Ishita kliniğe giderek ameliyat için Dr Anirudh ile randevusu olduğunu söyler. Fakat Doktorun acil işi çıktığı için gelmeyeceğini öğrenir. Bhala Raman yardım eder der. Raman ise bunun için bilgili olmadığını söyler. Ishita Dr Anirud’un oğlu yardım edecek der fakat oğluda gelemez. Raman yardım için kliniğin yolunu tutar.

Sev Yeter 50. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Destek olmak için reklamlara tıklamanız yeterlidir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 24 Ağustos Özeti 50. Bölüm Fragmanı (2. kısım) # İlan-ı Aşk !!!” üzerine 1 yorum

  1. Aygun dedi ki:

    Ozet guzel olmus elleriniz saglik
    Bu diziyi yeni izlemeye basladim ve sevdim guzel dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.