Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Adi, Ishita’dan bahseder ve onun öğrettiklerine göre sofrada başkasının nefsini etkileyecek hareketlerde bulunmaması gerektiğini söyler. Adi bu sınavı da başarıyla geçer. Raman ve Ishita karakolda Pihu’nun kendi çocukları olduğunu ispat etmek için uğraşırlar. Komiser eğer sizin çocuğunuzsa neden sizi ittirdi der. Raman uzun bir hikaye olduğunu söyler.

Pihu eve gitmek ister. Raman, Shagun nerede diye sorar. Pihu, Shagun’un tasarımcıya gittiğini ve uzun süredir gelmediğini söyler. Raman, Shagun’a öfkelenir. Komisere onu eve götürmek istediğini söyler. Pihu gitmeyeceğim der. Simmi, Pihu’ya pahalı hediyeler almış ve Ananya’ya bunları Pihu’ya vermesini söylemiştir. Ananya vermek istemiş fakat Shagun, Pihu’yu aceleyle götürmüştür. Simmi, Ananya’dan durumu öğrenir ve Pihu’yu aramasını söyler.

Ananya, Pihu’yu arar ve karakolda olduğunu duyar. Pihu eve gitmek istediğini söyler. Simmi korkma oraya geliyorum der. Bhalla ben de geleceğim der. Adi dadiye yardım etmektedir. Evde de kendi dadisine yardım ettiğini söyler. Dadi bu gün hizmetçi gelmediği için bulaşıklar yıkanmadı der. Adi ve Aliya bulaşıkları yıkamaya başlar. Mani bunu görünce sinirlenir ve dadiye buna neden izin verdin der.

Mani, Adi sizi etkilemek için böyle davranıyor buna müsaade etmeyin der. Dadi de ona tepki gösterir ve bir baba olarak gerçekleri göremediğini söyler. Raman Pihu’yu götürmek ister fakat Pihu karşı koyar. Müfettiş neden babanla gitmek istemiyorsun der Pihu ise babam beni sevmiyor bu nedenle der. Müfettiş annesi gelene kadar Pihu burada kalacak der. Simmi ve Bhalla gelerek Pihu’ya sarılırlar.

Ishita karakoldan ayrılır ve Pihu Simmi ile beraber gitmeyi kabul eder. Giderken Simmi’den bir miktar para alarak komisere verir. Simmi bunun yanlış bir hareket olduğunu söyler. Pihu annem her zaman böyle yapıyor der. Simmi komiserden özür diler. Shagun’un ne kadar kötü çocuk yetiştirdiğini düşünür.

Pihu, Bhalla evine gittiğinde Shagun polis karakoluna gider ve arabasını çektikleri için polislere tepki gösterir. Pihu’nun Bhalla evine gittiğini öğrenir. Oraya gittiğinde Pihu’yu almaya çalışır. Simmi, Pihu’nun polise rüşvet verdiğini Ananya ve sınıftaki arkadaşlarına da hediye adı altında para verdiğini söyler. Pihu’yu kötü yetiştirdiği için onu azarlar. Shagun buraya öğüt dinlemek için gelmedim der ve Pihu’yu alıp gider.

Ishita odasına gider ve eşyalarını toparlar. Ishita, Pihu’nun rüşvete alıştığını ve Shagun’un onu sadece para vererek sevgi kazanacağını düşünerek yetirştirdiğini söyler. Pihu’ya gerçek annesini söylememiz gerekiyor der. Fakat Pihu’nun kendisinden daha da nefret edeceğini düşünerek vazgeçer.

Pihu tepki gösterince Shagun ona yine para verir. Dadi olanları görür ve dışarı çıktığında Shagun’u uyarır. Shagun Pihu’nun kendi kızı olduğunu ve nasihat dinlemek istemediğini söyler. Dadi onun yanlış bir yolda olduğunu söyler. Kahvaltıda Mani’nin boğazına bir şey kaçar. Adi hemen müdahale ederek onu kurtarır. Dadi, Adi’nin iyi kalpli bir çocuk olduğunu söyler.

Raman ve Ishita kahve içmeye giderler. Ishita, Adi’nin Mani’yi kurtardığını ve dadinin gözüne girdiğini öğrenince çok sevinir. Bu esnada Aliya’yı görürler. Aliya onların masasına gelir. Ishita bir yere gidince Raman senin sevmiyorum ve Ishita’nın hatırına seninle konuşuyorum der. Adi ile bir araya gelmenize asla müsaade etmeyeceğim der ve gitmesini ister.

Aliya üzgün bir şekilde Adi’nin yanına gider. Adi zamanla babam seni kabul edecek der ve bir planı olduğunu söyleyerek birini arar. Ishita ve Raman eve geldiklerinde Ruhi’nin çok güzel yemekler hazırladığını görürler. Bu sırada kapı çalar ve Romi ile Aliya gelir. Romi, Aliya’nın bir süre burada kalacağını söyler…

dizibilgi google play

Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı (1 Yorum)