Sev Yeter 237. Bölüm Özeti 14 Mayıs Salı Fragmanı

Burak 19 Nis 2019 Sev Yeter  0

Raman ve Ishita’nın arası düzelmeye başlamıştır. Birlikte dışarı çıkarlar. Yolda giderlerken yağmur yağmaya başlar ve araba birden durur. Raman arabayı tamir etmeye çalışacağını başaramazsa sabaha kadar arabada kalacaklarını söyler…

Sev Yeter 14 Mayıs Salı Özeti

Shagun, Mani’nin doğru bir karar aldığını söyler. Mani de ona anlayış gösterdiği için teşekkür eder. Pihu, Shagun’a Aliya çantasını alıp çıktı der. Shagun spora gitmiş olabileceğini söyler fakat Pihu, Aliya valizi ile gitti der. Shagun bu durumu şimdilik Mani’ye söylemek istemez.

Raman ve Ishita yağmur altında dans ederler. Daha sonra arabaya binerler. Ishita tokat attığı için Raman’dan özür diler. Raman da konuşmaları yüzünden Ishita’dan af diler. Raman artık gidebiliriz der. Ishita araba bozul nasıl gideceğiz der. Raman az önce kara bulutlar üzerimizdeydi fakat şimdi keyifliyiz araba çalışacak der. Gerçekten de araba çalışır.

Aliya, Adi’nin tarif ettiği otele gelir. Raman ile Ishita da aynı otele gelirler. Ishita 302 nolu odanın anahtarını alır. Raman da bir şişe şarap alarak resepsiyona Bay ve Bayan Bhalla adına rezervasyon yaptırdık der. Adi de isimlerinin ortaya çıkmaması için Bay ve Bayan Bhalla adına kayıt yaptırmıştır. Resepsiyonist Adi ve Aliya’nın kaldığı 304 numaralı odayı söyler.

Ishita Raman’ı beklerken Raman 304 numaralı odaya gider ve kapıyı çalar. Adi kapıyı açınca Raman burada ne işin var diye sorar. Daha sonra Aliya’yı görür. Raman ne yaptın sen diye bağırmaya başlar. Ishita da sesleri duyunca dışarı çıkar ve Adi’nin odasına doğru yürür. O da gördüğü manzara karşısında şok olur. Bunu Mani’ye nasıl açıklayacağız diye sorar.

Adi, Aliya’nın suçu olmadığını söylerken Raman ona bir tokat atar. Aliya da Adi’nin suçu yok der. Fakat kimse onları dinlememektedir. Raman, Aliya’yı dışarı götürürken Adi’ye sen Mani’yi tanımıyorsun kızını kaçırdığını söyleyip seni hapse attıracak der. Ishita’ya Adi’ye sahip çık der. Birlikte Mani’nin evine giderler.

Pihu yatmadan önce Shagun’a Mani’ye Aliya’nın durumundan bahsettin mi diye sorar. Shagun daha sonra söyleyeceğim der. Benden ne hediye istersin sorar ve onu iyice şımartır. Shagun en sevdiğim arkadaşım Ananya için iyi bir cep telefonu istiyorum der. Simmi ona sohbet için kızdı der. Shagun o zaman sohbete evde telefonla devam edersiniz diyerek telefonu alacağını belirtir.

Raman, Mani’nin kapısına gelir. Raman, Aliya’yı getirdiğini söyler ve saygınlığına zarar gelmesini istemiyorum diyerek içeride konuşalım der. Mani onları içeri alır. Raman oğluma laf atmadan önce kızına sor bakalım otele neden gitmiş der. Adi, Aliya’nın kötü bir niyeti yoktu der. Oğlumun senin gibi karaktersizin kızıyla birlikte olmasını istemiyorum der. Shagun gülümser.

Mani, Aliya’ya defalarca tokat atar. Shagun ona engel olmaya çalışır. Mani annenin ölümünden sonra sen büyüyene kadar kimseyle evlenmedim fakat sen ilk fırsatta beni yüz üstü bıraktın der. Son kez babalık görevimi yaparak seni evlendireceğim der. Aliya, Adi’ye bilgi vermem lazım deyince Mani telefonunu alıp kırar ve Aliya’yı odaya kilitler.

Shagun bir kez daha Mani’yi dolduruşa getirir. Adi’yi durdurmak adına Aliya’nın evlenmesinin en doğru karar olduğunu belirtir. Zamanla birbirlerini unutacaklardır der. Mani de onaylar. Raman, Adi’yi eleştirir. Adi ise tüm bunlar Pihu’nın gitmesi yüzünden oldu bunun sorumlusu ise Raman der. Eğer doğum belgelerine Shagun’un adını yazmasaydın bunlar olmayacaktı der. Raman bu sözler karşısında şok olur.

Adi, Aliya ile birbirimizi çok seviyoruz der ve biz beraber olarak bunu göstermek istedik bunda yanlış olan ne var der. Raman dışında herkes Adi’ye hak verir. Daha sonra odasına giderek Aliya’yı arar fakat Alyiya’nın telefonu kırık olduğu için ulaşamaz. Daha sonra sabit telefondan arar. Telefonu Mani açar ve onun olduğunu öğrenince sakın bir daha arama der. Adi telefonu fırlatıp ağlamaya başlar. Romi onun yanına gelir ve Adi eğer Aliya başka biriyle evlenirse bunu kaldıramam der. Romi o zaman gel benimle der.

Mihika nereye gidiyorsunuz diye sorar. Romi birini tehdit etmeye gidiyoruz der. Mihika onlara engel olmaya çalışır fakat başaramaz. Ishita’ya onlara engel olmasını söyler. Romi ve Adi, Karan’nın yanına gelirler ve onu tehdit ederek Aliya’dan uzak durmasını söylerler.

Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 237. Bölüm Özeti 14 Mayıs Salı Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. alireza dedi ki:

    vere vere gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooog

  2. Arkey Madhubala dedi ki:

    Tunaydın prenseslerım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir