Sev Yeter 236. Bölüm Özeti 13 Mayıs Pazartesi Fragmanı

Burak 18 Nis 2019 Sev Yeter  0

Ishita hem Raman hem de Mani tarafından istenmeyen kişi ilan edilir. Ishita Pihu’yu almak için mücadelesini sürdürürken bunun yanında bu durumla da mücadele etmek zorunda kalır. Pihu’yu eve getirmek için yeni bir plan yapar. Bayan Bhalla ve Amma, Pihu’nun okuluna gidecekler ve yarı zamanlı öğretmen olmak için başvuru yapacaklardır. Böylece Pihu’yu daha fazla görüp onu ikna etmek için uğraşacaklardır…

Sev Yeter 13 Mayıs Pazartesi Özeti

Onlar okula gitmek üzere beklerlerken Simmi onlara çanta hediye eder. Böylece tam bir öğretmene benzediniz der. Raman geldiğinde heyecanlanır fakat Ishita durumu kurtarmayı başarır ve onları okula bırakır. Adi uyanarak salona gelir fakat kimse yoktur. Aliya’yı aramak için en uygun zaman olduğunu düşünür.

Mani, Aliya’ya telefonun çalıyor der. Aliya telefonum sende der. Shagun gelir ve çalan telefon benim müzik sesini değiştirmiştim der ve durumu idare eder. Aliya, Adi ile odasında konuşmaktadır. Adi onunla buluşmak istediğini söyleyerek ona adresi verir. Shagun onu dinleyerek içeri girer. Shagun, Adi benim de oğlum diyerek Aliya’ya destek olur. Aliya’ya yakınlaşıp Raman ve Ishita’nın hayatını berbat etmek istemektedir.

Müdür Amma’ya içeri girmesini söyler. Fakat Bayan Bhalla da onunla içeri gelir. Müdür ona neden girdiğini sorar. Bhalla arkadaşımla geldim ve çok heyecanlıyım bu nedenle sınava onunla birlikte girmek istiyorum der. Müdür tamam diyerek onlara sınav kağıtlarını verir. Bhalla, Amma’ya bakar ve müdür görerek herkes kendi kağıdına baksın der.

Sınav sona erer ve müdür kağıtları kontrole eder. Amma’nın kağıdını çok beğenen müdür Bahlla’ya hiç matematik sorusu yapmamışsın der. Amma’nın öğretmen olmasına karar verir. Bhalla da çocukları çok sevdiğini söyleyerek müdürden işer almasını ister. Amma da ona destek verir. Müdür Bhalla’ya yardımcı bazı görevler verir. Dışarı çıkarlar ve Ruhi’ye işe alındıkları haberini verirler. Ruhi çok sevinir.

Aliya ile Adi restoranda yemek yemektedirler. Adi, Aliya’ya bir gül verir. Kendisini özel hissettirdiğini söyleyerek ona teşekkür eder. Bu esnada Raman’ı görür ve Aliya’ya arkana bakma der. Aliya endişelenir. Romi de görünür. Raman, Romi’ye masayı kontrol etmesini söyler. Masa Adi’nin hemen yanındadır. Romi, Adi’yi görür. Adi işaret ederek idare etmesini ister.

Romi garsona çelme takar ve Raman’ın üzerine su dökülmesini sağlar. Romi hemen Raman’ı lavaboya götürürken Adi ve Aliya kaçar. Fakat bu kez de Mani’ye yakalanırlar. Bir yere gizlenirlerken Mani, Bay Sİgnal ile karşılaşır. Mani beni neden çağırdınız diye sorar. Adi ve Aliya kurtulduklarına sevinirler.

Raman da Signal’i beklemektedir. Signal, Mani ile beraber gelir. Signal ikinizde çok saygın iş adamlarısınız çocuk gibi kavga etmeyi bırakın der. Bu işe son vermek isteyen birinin aradığını söyler. Raman ve Mani kim olduğunu sorar. Ishita çıka gelir ve benim der. Bu kavga ikinizin de işlerine zarar veriyor der. Signal, Ruhi’nin projesini konuşmak üzere geldiğini söyler. Romi oturur ve artık işe başlayalım mı der.

Signal masaya geçmelerini söyler. Bu sırada Ishita Bhalla’dan bir telefon alır. Bhalla bana resim yapmayı öğrettiğin için teşekkür ederim der. Bu esnada garsonlardan biri gelir ve Adi’nin kredi kartını unuttuğunu söyler. Ishita ben Adi’nin annesiyim der ve kartı alır. Mani ve Raman onları görmediği için dua eder.

Ashok, Shagun’u arar ve Bay Signal arabuluculuk yaparak Mani ve Raman’ı birleştirmeye gittiğini söyler. Ishita da aynı restoranda der. Bütün ileri üzerime yıkıyorsun diyerek lokantaya gider. Signal her şeyi bir kenara bırakarak el sıkışmalarını ister. Ayağa kalkarlar ve tokalaşmak üzereyken Ashok görünür.

Ashok, Adi ve Aliya buradaydı der. Diğerleri inanmaz. Adi ve Aliya giderlerken artık bu şekilde kaçmalarının mümkün olmadığını konuşurlar. Cesur bir şekilde gidip her şeyi anlatmaya karar verirler. Mani ile Raman çocuklarını el ele tutuşmuş görünce şok olurlar. Mani, Aliya’yı Raman da Adi’yi tutup götürmeye başlar.

Mani evde kızına bağırıp çağırırken Shagun, Aliya’yı savunur gibi yapar fakat Mani’yi destekler. Raman da önce Adi’yi över fakat sonra onu yerin dibine sokar. Adi ve diğerleri ağlarken Raman odasına gider. Daha sonra Ishita gider. Ishita, Raman’a oğlunu küçük düşürdüğü için kızar. Raman, Pihu dahil olan her şeyden Ishita’yı suçlayınca tokadı yer.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.