Sev Yeter 235. Bölüm Özeti 10 Mayıs Cuma Fragmanı

Burak 17 Nis 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde heyecan devam ediyor. Ruhi, Pihu için bir video hazırlar ve evdeki herkesi videoya alır. Onlardan Pihu için bir şeyler söylemelerini ister. Raman, Bayan Bhalla, Mihika, Adi, Simmi, Ananya tek tek mesaj göndererek Ruhi’nin bir an önce eve dönmesini söylerler. Simmi, Ananya ile Pihu’nun aynı okulda olduklarını söyler ve Ananya’nın ona ablalık yaptığını söyler. Ishita çok mutlu olur…

Sev Yeter 10 Mayıs Cuma Özeti

Shagun’un evine gelen polis Mani’yi sorguya alır. Shagun kıza kim olduğunu sorar. Sen Mani’nin şirketinde çalışmıyorsan onunla ne işin var der. Kız paraya ihtiyacı olduğunu söyler Raman’dan Mani’ye iftira atması karşılığında para aldığını söyler. Mani buna inanamadığını söyler.

Ben bu gün ondan özür dilemiştim fakat bana hakaret ederek evden kovdu der. Fakat ben onun bu kadar küçülebileceğini tahmin etmemiştim der. Ona gerekli desi vereceğini söyler. Shagun bir de bana Pihu’yu vermemi istiyorsun der. Mani haklısın hata yapmışım der. Adi ve Aliya birlikte bir şeyler yer. Aliya akşam yemeği için Adi’ye teşekkür eder.

Dışarıda dolaşırlarken bir kız gelir ve Aliya ile selfie çektirmek ister. Aliya biz ünlü değiliz der. Kız sen benim kahramanımsın der. Başına o kadar olay gelmesine rağmen cesurca dışarıda dolaşıyorsun der. Kız selfie çektirerek oradan ayrılır. Aliya beni kahramanı olarak görenler var çok mutlu oldum der. Beraber dışarıda gezerlerken şimşek çakar. Aliya, Adi’ye bir süre sarılır. Fakat sarıldığını fark edince ayrılır.

Abhi, Ishita’ya Mani’nin çok sinirli olduğunu belirtir. Ona bildiği her şeyi anlatır. Ishita, Raman ve Mani’nin arasını açmak için böyle bir iftirada bulunduğunu söyler. Abhi, Raman’a haber vermesi gerektiğini belirtir. Ishita seninle konuşmuyorum der. Ben kendim hallederim der ve Mani’nin evine gider. Shagun, Ashok ile konuşur ve gelen kız iyi rol yapıyor der.

Ruhi babasıyla konuşur ve Ishita ile ilgili hatasını anladığını söyleyen Raman’a destek olur. Ona güzel bir hediye alarak gönlünü almaya çalışmasını ister. Ishita, Mani’nin evine gelir. Shagun kocan ile ilgili üzgün olduğunu söylemek için mi geldin der. Ishita, Raman’ın böyle bir şey yapmayacağını söyler. Mani onu susturur ve Raman ucuz adamın biriymiş der.

Adi, Ishita’nın cevap vermeden gittiğini görünce onu takip eder. Mani’nin babası hakkında korkak diye konuşmasının ardından ortaya çıkarak Mani ile tartışmaya başlar. Ishita, Adi’yi uzaklaştırırken Aliya da babasını alır. Ishita aynı baban gibisin der ve Adi’ye kızar. Ben problemi halletmek için geldikçe sen sorun çıkarıyorsun der. Pihu almak istiyorsan öfkeni bir kenara bırakacaksın der. Adi ona yardım etmek için söz verir.

Aliya, Adi’yi arar ve babası adına özür diler. Adi önemli olan arkadaşlığımızın zarar görmemesi diyerek sana güveniyorum der. Ertesi gün Simmi, Ananya’ya beslenmesini verir ve Pihu ile paylaş der. Raman kargodan bir paket alır. Shagun da Pihu’ya para verir. Pihu paranın fazla olduğunu söyler. Shagun arkadaşlarına hediye almasını söyler. Çok hediye alırsan çok sevilirsin der.

Raman internetten aldığı hediyeyi Ishita’ya verir ve ondan özür diler. Dün gece neler oldu diye sorar. Ishita bir hastasının acil işi için kliniğe gittim diye yalan söyler. Raman daha sonra Shagun’u arar ve Pihu le konuşmak istiyorum der. Shagun Pihu gitti der. Fakat Pihu hazırım diye gelince Raman sesini duyar. Shagun, Ishita akşam gelerek Mani’den senin adına özür diledi der. Raman, Ishita’nın yalan söylediğini anlar.

Shagun, Mani’yi doldrumaya devam eder. Bu sırada Mani’ye bir telefon gelir ve Raman’ın kredilerini çektiğini öğrenir. Mani sinirlenerek evden çıkar. Aliya bunu Ishita’ya bildirmek ister. Fakat Bhalla evinde kimseye ulaşamaz. Raman, Ishita’ya akşam neredeydin diye sorar. Ona hediye ettiği çerçeveyi yakarak yere atar. Kızımı elimden alan Mani’ye daha çok güveniyorsun der.

Oraya özür dilemek için gittiğinde beni ne kadar zor duruma soktuğunun farkında mısın der. Ishita özür dilemeye gitmedim bir kız Mani’yi taciz etmekle suçladı ve Raman ismini verdi bu nedenle Mani ile konuşmaya gittim der. Raman cevap vermeye fırsat bulamadan Mani gelerek ona tokat atar. Diğerleri araya girerek kavgayı ayırır.

Ishita ağlamaya başlar. Shagun, Mani’den taraf olur. O kızı göndermemeliydi der. Aliya ona yangına körükle gitme diye azarlarken Mani de Raman’dan nefret ettiğini söyler. Aliya’nın artık Adi ile görüşmesine izin vermeyeceğini söyler…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.