Sev Yeter 234. Bölüm Özeti 9 Mayıs Perşembe Fragmanı

Burak 16 Nis 2019 Sev Yeter  0

Aliya’ya asit atan kişinin kim olduğu halen bilinmemektedir. Bhalla ailesi Shagun ve Nidhi’den şüphelenmektedir. Polisler Mani’nin evine gider ve Adi’nin serbest kaldığını söylerler. Aliya çok sevinir fakat Mani duruma tepki gösterir. Shagun’un da yüzü asılır. Bu esnada Ruhi gelir…

Sev Yeter 9 Mayıs Perşembe Özeti

Ruhi, Shagun’u suçlamaya başlar. Bu zamana kadar hiç annelik yapmadığından bahseder. Shagun ona bir tokat indirir. Ben ve Adi de senin çocuklarınınız fakat sen Adi’yi Pihu’nun velayeti için kullandın der. Ayrıca Pihu’nun elbiselerini almaya geldiğinizde Ruhan’ın da elbiselerini aldınız ve Aliya’ya saldırdınız der. Shagun ondan gitmesini ister.

Ruhi çıkarken Pihu onları duyduğunu söyler. Annem elbiseleri aldığında yüzünde peçe olan biri Ruhan’ın kıyafetlerini aldı der. Ruhi kimseye bir şey anlatmamasını tembihleyerek gider. Raman ve Ishita karakola gelirler. Ruhan’ın kıyafetlerini alan satıcıyla görüşürler. Adam bir kadın geldi ve bana iki katı fazla para verip elbiseleri aldı der. Raman kimdi diye sorunca adam bilmiyorum diye cevaplar.

Ishita ve Raman, Nidhi ile karakolda bir araya gelir. Ishita çocuklarıma saldırdın diyerek onu azarlar. Nidhi o gün ben Japur’daydım der. Abhi’ye biletleri ve kaldığı oteldeki rezervasyonu gösterir. Nidhi gitmek için izin ister. Abhi gidebilirsin der. Abhi şimdilik yapacağımız bir şey yok der ve biletleri doğrulatacağım der.

Abhi biletlerin doğrulandığını söyler. Nidhi olayın yaşandığı gün Japur’da dır. Nidhi kendi kendine planının çok başarılı olduğunu söyler. Aslında Japurda’dır fakat oda görevlisini kandırarak bir saatliğine Delhi’ye gelmiştir ve Aliya’ya asit fırlattıktan sonra Japur’a taksi ile geri dönmüştür. Saldırı sırasında Adi sarhoş olduğu için yakalanmamıştır. Planını Shagun ve Ashok ile paylaşmadığı için memnun olduğunu söyler.

Bhalla ailesi bu işi Nidhi de değilse kim yaptı diye tartışmaktadır. Nidhi’nin zeki biri olduğunu ve kanıt bırakmayacağını düşünürler. Raman, Nidhi’nin olay günü Japur’da olduğuna dair kanıtları olduğunu söyler. Raman’a bir mesaj gelir ve Pihu’nun okul gezisinden bahseder. Ruhi geziye hep beraber gitmeyi teklif eder. Ailedekiler bu fikri beğenir.

Adi hemen Aliya’yı arayarak geziye davet eder. Mani izin vermeyeceğini söyler. Adi’nin onun gözünde halen suçlu olduğunu söyler. Adi ağlayarak telefonu kapatır. Ishita senin suçsuz olduğunu herkese ispatlayacağım der. Ishita taksi ile giderken taksici bir yerde durur. Ishita taksicinin Nidhi ile tartıştığını görür. Nidhi gittikten sonra Ishita ne oldu diye sorar.

Bu sırada Raman, Ishita’yı arar ve avukat yapacak bir şey olmadığını söyledi der. Ishita beklemesini söyler. Taksici Nidhi’den bahseder ve bu kadını Japur’dan Delhi’ye getirmiştim dah sonra burka giyip ayrıldı. Bir saat sonra onu tekrar Japur’a getirdim fakat bana paramı vermedi der. Bu nedenle tartıştık der. Raman da telefonda her şeyi duyar ve şok olur.

Abhi basın mensuplarına Adi’nin nasıl kumpasa uğradığını anlatır. Birinin taksi ile Japur’dan geldiğini tespit ettik ve araştırmamız sürüyor der. Nidhi de haberleri dinlemektedir ve onu duyar. Taksiciye bir şeyler yapmayı düşünür. Kapşonlu siyah bir ceket giyer ve taksicinin evine gider.

Taksici ona kimsin diye sorar. Nidhi bıçağını çıkarıp onun üzerine yürürken taksici yere düşer ve sürünerek kaçar. Nidhi tam onu bıçaklayacakken polisler onu yakalar. Işıklar yanınca Nidhi, Raman, Ishita ve Abhi’yi görür. Müfettiş bunu yapacağını tahmin ettik ve böyle bir plan yaptık der. Nidhi ben avukatım bana yasal olarak bir şey yapamayacaksınız der. Ishita ona bir tokat atar

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir