Sev Yeter 233. Bölüm Özeti 8 Mayıs Çarşamba Fragmanı

Burak 10 Nis 2019 Sev Yeter  0

Doğum günü partisine Joker ve Charlie Chaplin olarak giden Ishita ile Raman kendilerini gizlemeyi başarırlar. Shagun bile onları tanıyamaz. Ev sahibi Shagun’u kadınların olduğu yere götürürken Ishita ve Raman da sandalye kapma oyunu için hazırlık yapmaktadırlar. Sandalye kapma yarışmasını Pihu kazanır.

Sev Yeter 8 Mayıs Çarşamba Özeti

Daha sonra Pihu ile dans ederler ve Pihu çok mutlu olur. Raman onu kucağına alır. Pihu babama çok benziyorsun der fakat o partiye gelmedi der. Ishita ilk kez Pihu’ya sarıldığını düşünerek çok mutlu olur. Adi, Aliya ve Ruhi ile beraber terapistin yanında gider. Ruhi, Signal’in kızı Kalaj’dan bir mesaj alır. Arkadaşım ateşi çıkmış diyerek gitmem gerekiyor der. Aliya ve Adi tamam der.

Adi seansa başlar ve bu defa her şeyi net bir şekilde hatırlar. Aliya’ya asit atan kişinin Ruhan’a benzediğini görür bu olamaz diyerek gözlerini açar. Terapist ne gördün diye sorar. Adi bulanıktı bir şey göremedim diyerek lavaboya gider. Ruhan’ın olduğuna inanmak istemez. Doktor ona biraz zaman tanımak gerektiğini söyler.

Bayan Bhalla ve Amma, Paskalya tavşanı ve Noel Baba olarak partiye katılırlar. Kimse birbirini tanımaz. Ishita, paskalya tavşanına çocuklara dans ettirmesini söyler. Kadınlar neden bütün şovmenler tek bir çocukla ilgileniyor diye söylenmeye başlarlar. Doğum günü çocuğuyla bile ilgilenilmediğini konuşurlar. Kadınlar bu durumu ev sahibine anlatmaya giderler.

Ev sahibi onların şovmen olmadığını Raman ve Ishita olduğunu anlatır ve Shagun izin vermediği için Pihu’yu görmeye geldiklerini söyler. Misafirler böyle bir iyilikte bulunduğu için ev sahibini tebrik ederler. Ev sahibi de kadınlardan yardım ister. Adi ve Aliya terapistin yanından ayrılır.

Aliya, Adi’ye bir şey saklayıp saklamadığını sorar. Adi hayır sadece seanslar çok yorucu der. Aliya gittikten sonra Adi birini arar ve acil görüşmemiz gerekiyor der. Bütün şovmenlerin Pihu ile ilgilenmesi Shagun’un dikkatini çeker. Yanlarına gitmek ister fakat kadınlar ona engel olarak ne güzel küpeleriniz var diyerek onun dikkatini dağıtmaya çalışırlar.

Ev sahibi Raman ve Ishita’nın yanına gider ve ev Shagun şüphelendi artık gitseniz iyi olur der. Onlar giderken Shagun halen onların kim olduğunu merak etmektedir. Eve gelen Bhalla ailesi yaptıklarını konuşarak gülerler. Bu sırada Raman’a bir telefon gelir. Raman ve Ishita karakola giderler. Abhi, Adi’nin size söyleyecekleri var der.

Adi, Aliya’ya asit atan kişi bendim der. Herkes şok olur. Ruhi, RUhan olarak Signal’in evine gider. Kanika ile görüşmek istediğini söyler. Annesi Kanika’yı tekerlekli sandalye ile getirince Ruhan şok geçirir. Ruhan neden fikrini değiştirdin birisi baskı mı yaptı diye sorar. Adi hayır der ve suçlu olduğunu söyler. Bu esnada Mani gelir.

Senin yaptığını biliyordum diyerek ona tokat atar. Abhi, Mani’ye engel olur. Aliya babamdan uzak dur der. Adi’nin yapmadığına inandığını söyler. Abhi, Adi suçunu itiraf ettiği için götürür. Raman ve Ishita ağlamaya başlar. Ruhan, Kanika ile konuşmaya çalışır fakat o konuşmaz. Annesi o bir kazada bacaklarını kaybetti sadece Ruhan’ın şarkıları onu eğlendiriyor der.

Aliya, Adi’nin yanına gider ve eğer beni seviyorsan konuş der. Mani onun aşağılık birisi olduğunu söyler. Onu neden koruyorsun der. Raman, Adi’ye senin gibi oğlum olduğu için utanıyorum der. Ishita ağlayarak Adi’den gerçekleri söylemesini ister. Benden saklayamazsın gerçekleri anlat der.

Ishita, Aliya ile görüşmek ister fakat Mani, Aliya’yı rahatsız etmeyin der. Ishita, Aliya benim de kızım der. Mani sadece 5 dakikan var der. Aliya olanları anlatır ve terapsitte Adi’nin bir şeyler gördüğünü fakat ona söylemediğini belirtir. Ishita , Adi mutlaka birisini koruyor diye düşünür.

Ruhan şarkı söyler fakat Kanika’yı güldüremez. Bu esnada babası Signal gelir. Ruhan kendini tanıtır. Signal ona teşekkür ederek ayrılmasını söyler. Ruhan saçlarını açarak ben Ruh Bhalla diye kendini tanıtır. Buraya Kanika ile tanışarak sizi ikna etmeye gelmiştim fakat Kanika’yı gördükten sonra fikrimi değiştirdim der. Kanika ile ilgilenebilir miyim diye izin ister.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 233. Bölüm Özeti 8 Mayıs Çarşamba Fragmanı” üzerine 98 yorum

 1. Arkey Madhubala dedi ki:

  Kızlar 237 ye yazarız.ıyı geceler.Çok yoruldum.

 2. Arkey Madhubala dedi ki:

  Prenseslerım akşam 9 gıbı yazarım.kayınvalıdemlere gıdıyorum

 3. Asi dedi ki:

  kandilin mubarek olsun canım dualar in kabul olsun Serpilim anladım canım yani zor zaman geciriyon ama inşallah atlatirsin. ben iyiyim canım sadece ayni seyler yoruyor bazen

 4. ArzyGüL dedi ki:

  Günaydın Serpilim inşallah. Nasılsın? Kafa dengin olanlarda uzakta demek:( panorama sayesinde takip ediyorum şu survivoru. Atakan ve Yusufu tutuyorum ama Yusuf tamam ama Atakan fazla çocuksu geliyor gözüme. Duygusal insanları severim zaten Serkayda çok duygusaldı. Ama Serkayda da Anılda da liderlik vasfı vardı. Atakanda o yok:( Yusufta var. Acaba Serkay ve Anıl hariç çok çok desteklediğim birileri olacak mı şu survivorda? :/

 5. Eylül dedi ki:

  Selamün aleyküm kızlar Berat Kandiliniz mübarek olsun Dualarınız kabul olur inşallahSerpil’im bunu duyduğuma sevindim senden Ben de seni çok seviyorum Benim için değerlisin senin için girmeye çalışacağım hayatında her şeyin iyi gitmesini istiyorum ve senin mutlu olmanı bu güzel günde Rabb’im dualarını kabul etsin Okul nasıl gidiyor ben sonra yine girerim.

 6. Arkey Madhubala dedi ki:

  Berat kandılınız mubarek olsun.Hayırlı cumalar.Hayırlı sabahlar prenseslerım

 7. Zara dedi ki:

  Günaydın hayırlı cumalar Serpil’im. Berat Kandilin mübarek duaların, tüm ibadetlerin kabul olsun Inş’Allah.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Amın Zaram.Senın de Beret kandılın mubarek olsun.Tum duaların kabul olsun.Hayırlı cumalar prensesım

 8. Arkey Madhubala dedi ki:

  Iyı geceler Zaram.

 9. Zara dedi ki:

  Serpilim İyi olmaya çalışıyorum. Tamam canım iletirim
  Serpilim ❤️ iyi geceler Allah rahatlık versin.

 10. ArzyGüL dedi ki:

  Kayınvalidenler nerede yaşıyor canım? İstanbulda mı onlarda? Eşinin kardeşi falan yok mu? Yani eltin varsa onunla nasıl kayınvaliden diyecektim. Kayınvaliden mi anlatıyor oğluna olanları? Eniştem senin haklı olduğunu biliyorsa ne güzel. De kayınvaliden anlattıysa keşke anlatmasaymış. Büyütülecek bişey yok sonuçta. Ben neler yapıyorum. Monoton hayatımın tadını çıkartıyorum. Dün annemlerdeydim. Yarın kayınvalidemin doğum günü pasta yaptım şimdi ona. Bide sürekli dua ediyorum. Allahım hayırlı, sağlıklı evlat nasip etsin diye. Amin Ya Rabbim.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   İstanbul da yasıyorlar.8 kardesler.3 erkek.5 kız.Eltım var.Onlar da kayınvalıdemle anlaşamıyorlar da benımle daha fazla.Benım çocugum yokmuş.Sorun buymuş Arzum.Kayınvalıdenın dogum gunu kutlu olsun.Allah sana dunyalar tatlısı hayırlı ve saglıklı bır evlat nasıp etsın.Amınnnnnnnn

   1. ArzyGüL dedi ki:

    Anladım Serpilim. Görümcenler nasıl insanlar? Allah herkese nasip etsin hayırlı bir evlat. Tv de izliyoruz çocuğunu çöpe bırakanlar falanlar filanlar. Öylelerinin çocuğu da oluyor istemeseler bile. Neyse. Çok teşekkürler Serpilim. Etrafımdaki yeni evlenen herkesin hamilelik haberi geliyor ard arda. Ben de sadece bu konuya odaklanmış durumdayım.

    1. Arkey Madhubala dedi ki:

     Arzum gorumcemın bırı Gıresun.Dıgerı Tekırdag.Öburu Ankara da oturuyor.3tanesı de Istanbulda onlarla sık sık olmasa da gorusuyoruz.Aramız ıyı.Tekırdag ve Gıresun da oturanlar tam kafa dengım.En buyuk gorumcem annemle yasıt.Hayırlısıyla sen de mujdelı haberı alırsın inşallah .Emın ol çok mutlu olurum.Teyze olmak çok guzel bısey

 11. Asi dedi ki:

  sonunda gire bildim ya
  Nasilsin Serpilim iyimisin

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Asım ıyı olmak ıstıyorum.Kafam çok dolu.Kendımı çok yorgun hıssedıyorum.Hastalıgımı atlatamadan.Yakınımın vefatı.Ustune kayınvalıdem hasta zıyaretıne gelenlerın soruları işte boyle.Yanı sen benı boşver prensesım. sen neler yapıyorsun

 12. Eylül dedi ki:

  Slm Serpilim nasılsın hayat nasıl gidiyor***beni sorarsan yorgun iş ev hayatı üstüne ruhen yorgunum herşeyden uzaklaşıp kafa dinleyesim var bu aralar giremiyorum buraya kusura bakma unutumu filan düşünmeni istemem 🙁 yoğunluktan giremiyorum sadece umarım anlarsın beni

  1. Zara dedi ki:

   Serpilim ❤️ nasılsın canım iyi misin kolay gelsin. Asinin neti buraya çekmiyor du.
   Ha bu arada Serpilim Saliham seni soruyordu

   1. Arkey Madhubala dedi ki:

    Iyı dıyelım ıyı olsun Zaram.Sen nasılsın canım.Soyledıgımı Salıha ya ıletırsen çok sevınırım.Bu aralar pek ıyı degılım.İyı hıssettıgımde yazacagım.Basım kalabalık kafam yorgun.2.3 gun bana sure tanımasını rıca edıyorum.Sızı çok sevıyorum

  2. Arkey Madhubala dedi ki:

   Eylul um hoşgeldın.İyı dıyelım ıyı olsun.Hayatım çok inişli çıkışlı geçıyor.Senı tabı kı anlıyorum.Çok sevdıgım ıçın de özluyorum.Senı sızı gormemış olsam da kardes bıldım.Benım ıçın çok degerlısınız.Ara sıra da olsa yazarsan çok sevınırım.Senı merak edıyorum.Kendıne hep ıyı bak.Senı çok sevıyorum Eylul um

 13. Arkey Madhubala dedi ki:

  Asım .Zaram nerelerdesınız.Ogleden sonra mısafırım gelecek.Akşama kadar yazamayabılırım

 14. Arzygül dedi ki:

  Hm. Yani şimdi düşününce Serpilim benimde eşim öyle bişey yapsam özür dilememi ister. Ya da istemezmiydi. Ay neyse ama erkeklerin geneli özür dile derdi. Ama annesi Allah korusun bana laf sokmaya kalkışsa benden önce kendisi cevap verir eğer evde olduğu bir an ise.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Muhammed annesının haksız oldugunu bılıyor.Sadece benı aranızda bırakmayın dıyor.Şimdi ararsam hıç susmayacak.Okula basladıgımda ararım kı.Kavgayı fazla uzatamaz.Okuldayım der kapatırım.Sen neler yapıyorsun Arzum

 15. Arkey Madhubala dedi ki:

  Masallah Arzum.Allah mutlulugunu ve huzurunu daım etsın. Çok guzel anlatmışsın.Benım ıçın sorun olan da Muhammed.Tutturdu annemden özür dıle.Sen kuçuksun vs.Ona da bagırdım.Benım derdım bana yetıyor.Yemın ederım okul daha huzurlu.Sozde 1 hafta dınlenecektım.Nerdeeeee.Daha çok sınırlerım bozuldu.

 16. ArzyGüL dedi ki:

  Nurlar içinde yatsın Serpilim:( aha kaynana kovmacalar. Sen şu tv filmlerindeki zalim gelinlerdenmisin yoksa kız???? Şaka ya. Ben bi’ babanneyle zor başa çıkan insan olarak kaynanana sorununu bayağı iyi anlıyorum. Kendilerince kendi içlerinde gereksiz bir yarışa giriyorlar. Biz gençken çamaşır bulaşık makinesi yoktu. Şimdiki gelinler çok şımarık falan her kaynananın mutlaka övündüğü bir laftır. Çok şükür kaynanam çok iyi kadın birlikte yaşıyoruz ama normal yaşlılık belirtileri (hafıza sorunu vesaire) dışında hiç bir yalnış bişeyi olmadı bana karşı. Hatta benim yüzümden oğlundan bikaç kez azar yemişliği bile var:( ama fakat kaynana gibi bir babannem vardı. Her fırsatta laf sokan. 15-19 yaş aralığım babannemle laf sokuşmaktan oluşuyor. Bayağı laf sokardım hani. Oda sağolsun beni komşulara falan kötülerdi canım benim. Bide yalan yere kötülüyor. Bunu duyan bende gelip yine hesap soruyordum. O da dediklerini inkar ediyordu. Eğlenceli ve yıpratıcı yıllardı. 20.09.2015 ten sonra bıraktım bu işleri. Laf soktuğunda gülüp geçmeyi öğrendim. Şimdi aramız iyi. Ama eskiden dediği sözler unutulmuyor tabi ki. Akıl sağlığın için gurursuz yüzsüz olacaksın bu zamanda. Gurursuzluk çok sevdiğim sayılı insana karşı yapabiliyorum. Eşim ve 5-6 tane dostuma karşı. Ailemle zaten gurur yapacağım bir konu olmuyor. Başka kimseyi kendimden taviz verecek kadar sevmiyırum. Ama yüzsüzlük asla beceremiyorum. O yüzden şu genç yaşımda kalp hastası oldum. Her neyse. Off bu sivrisinekler yiyip bitirdiler beni:(

 17. Arkey Madhubala dedi ki:

  Amın prenseslerım.Allah aılesıne sabır versın.Ne yazık kı hayat devam edıyor.Dune oranla bıraz daha ıyıyım.Sızler nasılsınız

 18. Asi dedi ki:

  günaydın Serpilim çok üzüldüm Allah rəhmət eylesin

 19. Zara dedi ki:

  Ya Serpilim çok üzüldüm Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun nur içinde yatsın Allah geride kalanlara sabır versin. Kaynanan sonunda seni çileden şıkarttı kıyamam sana bitanem kendini fazla üzmemeye çalış

 20. Arkey Madhubala dedi ki:

  Ölümün çok yakın oldugunu bır kez daha anladım.Gençlere ölümü hiç yakıştıramıyorum.Çok huzunluyum.Bır tanıdıgımı kaybettık.Ikı evladı vardı. 4 ve 10 yasında.Kelımeler bogazımda dugumlenıyor.Allah mekanını cennet eylesın.2019 bana hıç ıyı gelmedı.İçimden hiçbişey gelmıyor.Kaynanam dır dır en son bagırıp kovdum.

 21. Zara dedi ki:

  Tünaydın Serpil’im günün güzel geçsin asılsın canım.
  Duymazlıktan gelmekle İyi yapıyorsun Serpilim

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Sabahtan berı belkı yazıp sıldıgım 50. yorum.Içım daralıyor.

 22. Asi dedi ki:

  günaydın Serpilim seninde nesen bol olsun nasilsin canım ❤️

 23. Arkey Madhubala dedi ki:

  Prenseslerım gununuz aydın nesenız bol olsun.

 24. Arkey Madhubala dedi ki:

  Sozde geçmiş olsun Arzum.Resmen laf sokmaya gelmış.Ben de duymamazlıktan gelıyorum.

 25. Arzygül dedi ki:

  Elbet bir gün gidilecek Serpilim. De hangi gün belli değil. Bende izlemektense okumayı seviyorum. Zaten dizinin kitapla çok alakası yok. Erken final yapmak için saçmaladılarr. Ama en sevdiğim kitap bile olsa ikinci kere okuyamadım daha. Ne bileyim onu tekrar okumaktansa yeni kitaba başlamak daha güzel geliyor. Hâlbuki kaç kez yeniden okumak için tekrar okumaya başladım da. İlk sayfasını ezberledim kitabın. Sonu gelmiyor sadece. Ben de sıkılıyorum evde. Tv’de izlenecek doğru düzgün bişeyde yok. Dan Brown’ın “Da Vinci şifresi”ne başladım da. Daha yeni başladım konuya giremedim. Sıkıcı geliyor. Okuyamıyorum pek. Bide aşağıda gördüm. Jojo Moyes’in “Senden önce ben”ini okumak lazım ilk önce. Zaten onu okuyunca “Senden sonra ben”i okumak istemiyor insan. Gerçi “Senden önce ben”de niye bu kadar popüler anlamıyorum. Adam Dignitasta kendini geberttirmekten vazgeçmiiyor nasılsa. Aşk mı onlarınki yani? Komşumuz evleniyor Serpilim. Giymek istediğim elbisem 34 bedendi. 36 beden olanlara yine bi nebze sığıyorum ama 34 beden imkansız:( kilo almamı sorun etmiyorum daha. Çünkü çok kilolu sayılmam yine de. Bide inşallah (Allahım lütfen) hamilelik falan olursa nasılsa kilo alacağım diye saldım kendimi. Bu kadar çok yiyip sadece 4-5 kilo almam mucize. Normalde böyle yiyen birinin en az 70 kilo olması lazım. ay neyse. Normalde konuşacak konu bulamayız. Şu an konu patlaması yaşıyorum resmen. 2 haftanın birikimi sonuçta. Tv’de düzgün bişey yok dedim de. Yek tük var ya. Mesela “Çok güzel haraketler” ilkinin tadında olmaz sanmıştım başta ama muhteşemmiş. Güldür Güldür biraz basit kaçıyor ya. Çgh ekibi güldürürken düşündüren bir Cem Yılmaz gibi. Güldür Güldür ise bi gülse insanlar düşünmek önemli değil tadındaki Recep İvedik serisi gibi. Benden çok iyi köşe yazarı olurmuş ha. Başka bi Hercai furyasıdır gidiyor. İzleyen izlemeyen herkes o dizinin fotosunu koyuyor profiline. İçim dışım Hercai oldu. Babannem bayılıyor. Kayınvalidem sürekli izliyormusun o diziyi çok güzel dizi diyor. En son bilmişlik taslamak için. Bi arkadaşıma kitapta neler olduğunu sordum. Kız hamile kalmış Güneş isimli kızı oluyormuş. Miran Hazarın oğluymuş diye anlattı kitabı. Bende o bilgileri sanki kendim okumuşum gibi babanneme anlattım. Aa öylemi falan yaptı kadın. İnanılmazım. Her yerde hava kasma derdindeyim. Ha şey “Zalim İstanbul”da fena değilmiş. İlk bölümünü çok beğenmedim. Ama bugünkü bölümü sarmaya başladı. Birde Gökhanımın harcanacağını düşündüğüm bir dizi var. Zengin ve Yoksul. Hangi yapım şirketi yapıyor bilmiyorum ama bayağı kalitesiz duruyor ya görüntü yönetmenini beğenmedim. Oyuncular çok iyi. Senaryoda belki güzeldir ama bişey eksik dizide. Kayınvaliden geçmiş olsuna mı gelmiş Serpilim?

 26. Arzygül dedi ki:

  İyi günler Serpilim. Geçmiş olsun hastaymışsın:( Ben en son 2 hafta önce falan girmiştim de yazmadan çıktım. Sonra da internetim bitti. İyi ki bitmiş yoksa o kafayla neler yazardım ben buraya 🙁 bayağı veda etmeyi düşünüyordum. Sonra geçen seneki tutmayan 1 nisan şakam geldi aklıma. Yine şaka sanılır diye bikaç gün bekleyip öyle veda edeyim dedim. Şu an için vazgeçtim o kararımdan ama her an hortlayabilir o düşüncem. Çalıkuşu’nun tekrarını izliyorum. Çok güzel dizi 🙁 Ne büyük aşk be. Feride seni beklerken sen Madridde elalemin sarı papatyalarıyla fingirde. Kızcağız senden sonra evlenmesin kimseyle aşkına sadık kalsın sana kızgın olsa bile. Ama sen hem suçlu hem güçlü evlen bide üzerine çocuk yap. Aşk meşk konularında çok güvensizim ya. Biri sana ölüyorum bitiyorum dese. Yarına geçer diye cevap veririm. Aşırı güvensizim. Ve sabahın 10’u burada, ben oturup kendi güvensizliğimi sorguluyorum. Bide kıskancım gerizekalı gibi eşim benden önce kaç kıza gülümseyerek bakmıştır diye beynimi paralıyorum. 1 haftadır çok havamda değilim nedense. En ufak bişeyi kafama takıyorum. Ayrıca yarın düğün var giymek istediğim elbiseme sığmıyorum. 38 beden olmuşum. Neyse çok şükür buna da. Sen ne alemdesin Serpilim? Hastanede misin hâlâ?

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Arzum gıtme konusunu aklından bıle geçırme.Benı çok üzersın.Iyı kı kararın degışmiş.Çalıkuşu nu ben de çok sevıyorum.tekrar en son 1 buçuk ay önce okudum.Arzum ben ızlemeyı degıl okumayı tercıh edıyorum.Ben evde çok sıkıldım.Daha 6 gun var.Bugun kendımı daha ıyı hıssedıyorum.Dugun mu?Yaz gelıyor.Tam dugun mevsımı.38 beden gayet ıyı Arzum.Evlenınce normal.Çok kıkolu degılsın.Zamanla eskı kılona da donersın

   1. Arkey Madhubala dedi ki:

    Arzum bıraz hızlı yazdım.Yazım hatası olabılır.Kayınvalıdem bızde .

 27. Arkey Madhubala dedi ki:

  Gunaydın Zaram.Iyıyım canım.Raporluyum . yıne de erkenden uyandım.Tekrar uyumaya çalışıyorum.Sen nasılsın

 28. Zara dedi ki:

  Günaydın yeni haftanız huzurlu geçsin. Nasılsınız

  Duygu nerelerdesin

 29. Asi dedi ki:

  iyi geceler Zaram

 30. Zara dedi ki:

  İyi geceler kızlar Allah rahatlık versin

 31. Zara dedi ki:

  İyi akşamlar kızlar. Tamam Asim istediğin zaman araya bilirsin.

 32. Asi dedi ki:

  iyiyim Serpilim sen nasilsin canım
  musait olanda seni arayacam Zaram bir şey var onu soracam

  1. Zara dedi ki:

   İyi akşamlar kızlar.
   Tamam Asim istediğin zaman araya bilirsin.

 33. Arkey Madhubala dedi ki:

  Tunaydın Zaram.Tunaydın Asım.Nasılsınız.Duygu anonım sen mısın?Arzum nerelerdesın

  1. Zara dedi ki:

   Haa anladım Asim. Tamam canım sen nasıl istersen.

   Serpilim iyiyim çok şükür. Bahar temizliği yaptım bitti. Şimdi de Nihata banyo yaptıracam .
   Sen nasıl oldun canım daha iyi misin

 34. Asi dedi ki:

  günaydın kizlar gününüz uğurlu olsun mutlu pazarlar
  yok Zaram tahmin etdiyin deyil zaten site açılan kimi konusup sohbete son verecem onunla en iyi oyle yapmak imkansız çünkü
  baska şeylər var sağol canım ama konusmak istemiyorum icimde kalsa daha iyi

 35. Zara dedi ki:

  Günaydın kızlar. Mutlu pazarlar

 36. Zara dedi ki:

  Umarım dokunulmazlığın ikinci ayağını da siyah takım kazanır. Beyaz takımdan biri gider.

  Asim neden bunalımda olduğunu tahmin ediyorum. Keşki o gün değmi yapsaydın. Asim ne zaman müsait olursan beni ara konuşalım yada ben sana yarın sms atarım. Müsait olduğunda burda yaz haber ver.
  Kızlar uyudunuz mu. Benim hiç uykum yok. Neyse Asim sanda iyi geceler Allah rahatlık versin.

  SERPİLİM sen nasıl rahatsızlandın. yoksa yine düşük mü yaptın. Şimdi nasılsın bitanem daha iyi misin. Seni çok seviyorum güzel kalplim. iyi geceler canım Allah’a emanet ol yarın görüşürüz İnş’Allah

  1. Anonim dedi ki:
 37. Zara dedi ki:

  Sağolun kızlar oley benim takımım kazandı. Ya bu sene survivor sıkıcı tadı tuzu yok eski gibi heyecanla izlemiyorum hatta hiç bir bölümünü sonuna kadar izlemedim.

 38. Asi dedi ki:

  eskiden ne guzeldi burası herkes bir bir gitti sadece biz kaldik

 39. Asi dedi ki:

  iyi geceler kizlar Allah rahatlık versin

 40. Asi dedi ki:

  boş ver Serpilim arada oluyor bu aralar da hic tadim yok bunalimdayim dokunan olmasa sadece tüm gün uyurum
  aleykum Salam Zaram sende çok selam söyle siyah takim kazandi

 41. Arkey Madhubala dedi ki:

  Aleykum selam Zaram.Benden de Ulker e çok selam soyle.Onu çok özledım.Daha dokunulmazlık bellı degıl.Ama sıyah takım 9 kazanmak uzere

  1. Anonim dedi ki:
 42. Zara dedi ki:

  Serpilim, Asim Ülkerin size selamı var

 43. Zara dedi ki:

  İyi akşamlar kızlar.nasılsınız neler yapıyorsunuz.
  Asim Serpilim İyi seyirler. Dokunmazlığı kim kazandı siyah takım mı beyaz takım mı.

 44. Arkey Madhubala dedi ki:

  Ben de survıvor ızlıyorum

 45. Arkey Madhubala dedi ki:

  Neden Asım.Neyın var

 46. Asi dedi ki:

  canım sıkıliyor ya

 47. Asi dedi ki:

  bende survivor izliyom Serpilim siyah takim nə gundedi be

 48. Arkey Madhubala dedi ki:

  Bıraz daha ıyıyım canım.Uzanıyorum.Bugun ecz de gıdemedım.Muhammed aradı yetıştırememış.ecz kapatmış bıraz ısı varmış geç gelecekmış.Ben de sureklı uyuyup uyanarak akşam ettım

 49. Asi dedi ki:

  iyi aksamlar kizlar
  hayirli aksamlar Serpilim iyiyim canım sen nasilsin

 50. Arkey Madhubala dedi ki:

  Hayırlı akşamlar prenseslerım.Çok sagolun.Nasılsınız?

 51. Zara dedi ki:

  Serpilim kıyamam sana. çok üzüldüm. Tekrardan geçmiş olsun canım.

  İyi geceler kızlar Allah rahatlık versin.

  1. Anonim dedi ki:
  2. Anonim dedi ki:

   ,

 52. Asi dedi ki:

  hmm çok kotuymus Serpilim ya çok üzüldüm canım benim tekrardan geçmiş olsun

 53. Arkey Madhubala dedi ki:

  Insallah Asım.İgne yaptılar kanama dursun dıye yatıyorum.Sabah bı kalktım .Her yer kan .Çok korktum

 54. Asi dedi ki:

  Aşağı gitti yazdım

 55. Arkey Madhubala dedi ki:

  Aynıyım Asım.Kan kaybettıgım ıçın bıtkınım yatıyorum.Halsızım.1 hafta raporluyum

 56. Asi dedi ki:

  nasilsiniz kizlar gününüz nasil geçti ne yapiyonuz

 57. Arkey Madhubala dedi ki:

  Hayırlı cumalar kızlar

 58. Zara dedi ki:

  İyi günler. Hayırlı cumalar.
  Allah öyle güzel kader yazsın ki, dünyanız da ahiretnizde cennet olsun. Cumanız mübarek olsun

  1. Asi dedi ki:

   Amin Zaram seninde İnşallah

  2. Asi dedi ki:

   Serpilim e yazdığım neden cikmamis
   Serpilim nasil oldun

  3. Asi dedi ki:

   anladım Serpilim inşallah iyi olursun canım

 59. Asi dedi ki:

  günaydın hayirli cumalar

 60. Zara dedi ki:

  Asim Sende hep iyi ol. Rica ederim

 61. Zara dedi ki:

  Serpilim noldu canım neyin var. umarım kötü bir şey yoktur.çok geçmiş olsun canım Allah yar ve yardımcın olsun Pirensesim ❤️

 62. Asi dedi ki:

  gecmis olsun Serpilim neyin var noldu ya

 63. Arkey Madhubala dedi ki:

  Kızlar ben rahatsızlandım.Hastanedeyım.Yazamazsam merak etmeyın

 64. Asi dedi ki:

  Hep iyi ol Zaram:) bende iyiyim canım çok şükür
  hmm inşallah okurum canım sağol

 65. Zara dedi ki:

  Asim beşik kermesi, ve kış masalı bunlarda güzel tavsiye ederim. Beşik kertmesini okumağa başladım beğendim o kadar sürükleyici ve etkileyici ki 3,4 güne bitiririm sanda tavsiye ederim

 66. Zara dedi ki:

  Günaydın Asim seninde günün güzel geçsin. İyiyim çok şükür sen nasılsın canım.

  Günaydın mutlu sabahlar kızlar. Nasılsınız

 67. Asi dedi ki:

  günaydın kizlar gününüz aydın neseniz bol olsun.nasilsiniz?
  elif safak ask kitabin okuyordum Zaram dun bitirdim simdide jojo moyes after you okumaga başladım ama pek sarmadi begenmedim

 68. Zara dedi ki:

  İyi seyirler Serpilim ❤️.

  Asim ne kitabı okuyorsun.

 69. Arkey Madhubala dedi ki:

  Asım.Arzum nerelerdesınız

 70. Arkey Madhubala dedi ki:

  Aleykum selam Zaram.Muhammed ıyı.Kuşların kafesını temızlıyor.Ben de survıvor ızlıyorum.

 71. Arkey Madhubala dedi ki:

  Uyumadım canım .Buradayım

 72. Zara dedi ki:

  Kızlar uyudunuz mu.

  1. Anonim dedi ki:
 73. Zara dedi ki:

  Doğum günü demişken Eylül ün doğum günü yaklaşıyor. 1 mayıs pırlantamın doğum günü. :))
  Serpilim eniştem nasıl selam söyle.

 74. Zara dedi ki:

  Serpilim Serpilim İyi olmana gününün güzel geçmesine çok sevindim. Sen hep iyi mutlu huzurlu ol canımın içi.

  Bende iyiyim. Benim günüm yorucu yorucu geçti.teyzesi paşanda iyi bin şükür evet canım büyüyor doğum gününe de az kaldı.

 75. Zara dedi ki:

  Geldim Pirensesim ❤️

 76. Arkey Madhubala dedi ki:

  Kızlarrrr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir