Sev Yeter 232. Bölüm Özeti 7 Mayıs Salı Fragmanı

Burak 09 Nis 2019 Sev Yeter  0

Mahkeme başlar ve avukat Ishita ve Raman’ı içeri çağırır. Bay Bhalla, Pihu ve Ruhi ile beraber oturmaktadır. Yargıç Shagun’a söz verir. Shagun, Pihu’yu dokuz ay karnında taşıdığını yedi yıldır da ona bakıp büyüttüğünü söyler. Raman beni evden kovdu ve Pihu ile görüşmeme müsade etmiyor der. Raman söz ister.

Sev Yeter 7 Mayıs Salı Özeti

Raman neden Ishita’nın evden ayrıldığını ve Shagun’un taşıyıcı anne olarak seçildiğini anlatır. Bir çok kimsenin bu yöntemi kullandığını belirtir. Shagun kanıtı olduğunu söyleyerek Pihu’nun annesi olduğunu belirtir. Kızlar dükkanda Adi’yi görürler ve onun asitle kıza saldıran adam olduğunu söylerler. Dükkan sahibi Adi’yi kovar. Tartışma çıkar ve Mihika’da yaşananları görür.

Shagun yargıca Pihu’nun annesi olduğunu belgeleyen bir kağıt uzatır. Bhalla ailesi şok olur ve yargıç duruşmaya arar verir. Adi eve gelir. Daha sonra Mihika da eve gelir ve Nelu’ya Adi’yi sorar. Nelu moralinin bozuk olduğunu söyler ve odasına gittiğini söyler. Mihika odasına geçer ve Adi’nin elindeki jileti görür napıyorsun diye bağırır.

Masum olduğun halde kendini mi öldüreceksin der. Bu kadar korkak olmaması gerektiğini söyler. Adi sadece traş olamk için jileti almıştım der. Mihika bu duygunun çok kötü olduğunu belirtir. Her zaman senin aynında olacağım diyerek ofise bir süre uğrama der. Adi haklısın der. Ishita, Shagun doğum belgesine adını yazarken neredeydin diye azarlar.

Raman o zamanki durumları biliyorsun böyle bir şey aklıma bile gelmedi der. Ishita, Pihu’yu kaybetmek üzereyiz der. Mani gelmezse Pihu’yu istemediğini anlatağız der. Aliya dışarı çıkmak için babasının telefonunu isteyerek Adi’yi arayacağını söyler. Mani ismini duymak istemiyorum diyerek odasına gitmesini söyler.

Al,ya, Adi’nin kendisini sevdiğini ve ona asla zarar vermeyeceğini söyler. Sen Ishita’nın öğretileri ile büyümüş biri olarak bunları nasıl düşünebilirsin der. Aliya ben yetişkin biriyim ve bana bu şekilde müdahale edemezsin der ve gider. Mani, Shagun haklı der ve Ishita’nın onun beynini yıkadığını söyler. Raman ve Ishita yargıca bildikleri şeyleri anlatırlar ve şayet Mani kocası Shagun’a destek verseydi buraya gelirdi derler.

Bu esnada Mani içeri girer ve desteklemediğimi kim söyledi der. Shagun’un Pihu için çok iyi bir anne olduğunu belirtir. Ishita ağlamaya başlar. Adi ile Aliya buluşurlar. Adi ağlamaya başlar ve her şeyin sorumlusu benim der. Hiç bir şey hatırlamadığını söyler. Aliya bunu senin yaptığına kesinlikle inanmıyorum diyerek ona destek olur.

Yargıç herkesi yeterince dinledim diyerek Pihu’nun getirilmesini ister. Pihu’ya sen kiminle kalmak istiyorsun diye sorar. Pihu, Shagun annem ile kalmak istiyorum der. Ishita’yı hiç sevmiyorum der ve Raman sadece onun sözünü dinliyor der. Yargıç, Pihu’nun Shagun’a verilmesine karar verir. Bhalla ailesinde herkes ağlamaya başlar. Shagun ise sevinir. Mahkemenin çıkışında Ruhi, Pihu’nun kolunu tutar ve Shagun senin gerçek annen değil der. Shagun onu susturur.

Shagun, Pihu ile ayrılırken Ruhi, Ishita ve Raman ağlamaya başlar. Ruhi son kez Shagun’un yanına gide ve Pihu’nun eve gelmesini ve eşyalarını götürmesini söyler. Mani tamam der. Pihu, Bhalla evine Shagun ile birlikte gelir. Orada da herkes ağlamaktadır. Pihu arkasına bakarak Shagun ile birlikte ayrılır. Bu sırada Aliya gelir.

Raman onu görür ve baban her şeyi elimizden aldı diyerek ona kızar. Adi, Aliya’nın suçu olmadığını söyler ve benimle buluşmak için geldi der. Babasının böyle bir şey yapması Aliya’yı da çok şaşırtır. Ishita ona sarılır . Shagun, Pihu’yu odasına götürür. Yarın beraber dekore edeceğiz der. Mutlu olup olmadığını sorar. Pihu mutlu olduğunu söyler. Shagun, Mani bizim için bir çok şey yaptı der ve ona baba demesini ister.

Pihu ona baba diyemeyeceğini söyler ve benim babam Raman der. Shagun öyle tabi Aliya’da bana anne demiyor der. Ishita, Raman’ı odasında bulamaz ve Pihu’nun odasına gider. Raman’ı ağlarken görür. Raman dikkatsiz davrandığımız için Pihu’yu kaybettik der. Ishita elimizden geleni yaptık artık ağlamayı bırak der.

Ishita, Pihu’yu alacağız umudumuzu kaybetmememiz gerekiyor der. Adi elinde bir oyuncakla içeri girer. Pihu’yu geri getireceğim der. Raman onun Pihu’nun oyuncağı olduğunu söyler. Ishita oyuncağı alır ve Pihu’ya doyamadım der. Herkes çok duygulanır. Adi de Ishita’ya sarılır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir