Sev Yeter 231. Bölüm Özeti 6 Mayıs Pazartesi Fragmanı

Burak 05 Nis 2019 Sev Yeter  0

Mani ve Shagun, Aliya’yı görünce şok olurlar. Mani kızı için ağlamaktadır. Aliya ise çok acı çektiğini belirtir. Polis Aliya’nın ifadesini almak üzere gelir fakat doktor şu anda alamayacağını söyler. Polisler Bhalla evine gider ve asit saldırısından bahseder. Adi’den şüphelendiklerini söylerler. Kaçması durumunda üzerindeki şüphelerin daha da artacağını söylerler ve eve gelmesi durumunda haber verin diyerek giderler.

Sev Yeter 6 Mayıs Pazartesi Özeti

Ishita, Aliya’nın yanında beklemektedir. Doktor Ishita’ya çıkmasını söyler. Aliya ise ondan kalmasını ister. Ishita onun güçlü bir insan olduğunu söyler ve bir sorun olursa kapının önündeyim der. Mani ile birlikte dışarı çıkarlar. Ishita, Aliya’nın güçlü olduğunu ve toparlanacağını söyler. Ona bunu yapan kişiyi mutlaka bulmalıyız der.

Polisler Adi’nin arabasını bularak kanıt için ararlar ve arabada asit şişesi bulurlar. Shagun, Ishita’yı suçlar ve Adi’ye her şeyi anlatarak buna engel olabilirdin der. Ishita seninle polemiğe girmeyeceğim der ve şimdi Aliya ile ilgilenmeleri gerektiğini söyler. Shagun, Adi’nin mesajlarını söyler ve ne anlama geldiğini sorar.

Ishita, Adi senin de oğlun diyerek bunu yapamazsın der. Shagun, Mani’nin Adi’ye suç atması için ortamı iyice germeyi düşünür. Shagun, Adi sinirli bir şekilde her şeyi yapabilir der ve ondan şüphelendiğini söyler. Bu esnada polisler gelir ve Aliya’nın ifadesini alırlar. Aliya o gün Adi’yi beklemiştim der. Polis sana asit fırlatan kişi Adi’miydi diye sorar. Aliya yüzü kapalıydı görmedim der.

Bu sırada polis Adi’yi de sorgulamaya başlar. Polis işkence ederek onu konuşturmaya çalışır. Aliya saldırganın turuncu elbiseli ,genç ve uzun boylu biri olduğunu söyler. Doktor polislere bu kadar yeterli hastanın dinlenmesi gerekiyor der. Polis Mani’ye Adi şüpheli olarak yakalandı ve arabasında asit bulundu der.

Ishita ve Raman karakola Adi’yi görmeye giderler. Polis onun halen sarhoş olduğunu ve arabasında asit şişesi bulunduğunu Aliya’nın verdiği eşgale de uyduğunu söyler. Tutuklamak zorunda olduklarını belirtir. Mani de gelerek Ishita’ya güvendiğini bu olayı yapan kişinin Adi olmadığını söyler ve Adi’nin serbest bırakılmasını ister. Kurbanın babası olarak bunu talep ediyorum der.

Adi serbest kalır. Ishita, Mani’ye teşekkür ettiği sırada Mani silahını çeker ve Adi’ye doğrultur. Ishita şok olur ve az önce onun masum olduğuna inanmıştın der. Mani adalet şimdi yerini bulacak der. Yıllarca onun mahkemesi bekleyemem onu şimdi burada geberteceğim der. Bu sırada polisler de dışarı çıkarak Mani’yi durdurmaya çalışırlar.

Mani sonunda tetiği çeker. Ishita çığlık atar. Bu sırada Raman, Abhi’nin Mani’yi tuttuğunu görür. Komiser Abhi, Mani’nin Adi’yi öldürmesine engel olmuştur. Abhi eğer onu öldürseydin Aliya’nın senin hakkında ne düşüneceğini bilmiyor musun der. Adi tekrar polislerle beraber içeri girer. Nidhi, Ashok’a Adi ile bir sorunu olmadığını söyler ve Ruhan’dan intikam alacağım der.

Nidhi bir televizyon kanalını arar ve çok önemli bir haber vereceğini fakat isminin gizli tutulmasını istediğini belirtir. Raman, Adi’yi savunması için avukat aramaktadır. Ruhi bir avukat tanıdığını söyleyerek ona telefon eder fakat ulaşamaz. Ruhi ve Mihika onu bularak ikna etmeyi planlar. Abhi, Adi’yi sorgular fakat Adi o gün aşırı sarhoş olduğunu ve bir şey hatırlamadığını anlatır.

Mihir ve Ruhi karakola gelirler ve Adi’nin kefalet ücretini öderler. Abhi bir şey hatırlarsan beni ara ve Delhi’den sakın ayrılma der. Basın mensupları dışarıda beklemektedir. Adi sorulan sorular ve suçlamalar karşısında ağlamaya başlar. Ashok da hastaneye basın mensuplarını çağırmıştır. Aliya’nın yanında olduklarını ve suçlunun en kısa zamanda bulunacağını söyler.

Mani, Ashok’a gitmesini söyler. Shagun ise Ashok’a neden buraya geldiğin diye azarlar. Adi benim de oğlum ve onun adını bu şekilde kirletmene izin vermem der. Ashok akıllı davran der ve Pihu’yu almak istiyorsan Adi’den vazgeçmelisin der. Adi eve gelir ve il önce Pihu’ya sarılır…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 231. Bölüm Özeti 6 Mayıs Pazartesi Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

    Kımse yok mu?Nasılsınız prenseslerım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir