Sev Yeter 230. Bölüm Özeti 3 Mayıs Cuma Fragmanı

Raman’ın şirketi grev nedeniyle zor günler geçirmektedir. Mihir, Ishita’dan Aliya’nın kendisini sevdiğini öğrenince Aliya’ya kaba davranmaya başlar. Bay ve Bayan Bhalla’nın tanışma yıl dönümleri için Ruhi pasta hazırlamaktadır. Ruhi’ye teşekkür ederlerken Bayan Bhalla herkese Romi’nin derecesini anlatmaktadır.

Sev Yeter 3 Mayıs Cuma Özeti

Ruhi, Pihu’nun projesini çok beğendiğini söyler ve babasını tebrik eder. Bhalla’da gece iki tane kahve fincanı gördüğünü söyleyerek Raman ile Ishita’nın sabahladıklarını belirtir. Raman’a bir telefon gelir. Raman bu olayı kesinlikle basına sızdırmayın der ve ofise gitmesi gerektiğini söyler. Romi ona yardım teklifinde bulunur.

Romi iş benim fabrikamda tamamlanacak der ve sendika üyleri ile görüşeceğini belirtir. Raman kardeşine sarılır. Signal gelir ve Romi’nin fabrikasının risk raporlarını göstererek işi tamamlamasının mümkün olmadığını söyler. Raman kendi fabrikasındaki grevden bahseder. Signal bunun sorumlusu oğlunuz der ve Adi’ye suç atar.

Mihir göreve gelerek bir kaç işçinin greve katılmak istemediğini öğrenir. Mihir Adi’nin yanına gelir ve Signal’in hammadde alımına engel olduğunu belirtir. Adi bazen bir kaç şeyi bırakmak iyi olabilir der. Mihir bu sorunu da çözeceğiz der ve gider. Aliya, Adi’ye neden selam vermiyorsun diye sorar.

Adi elindeki dosyaları fırlatarak seni sevdiğimi görmüyor musun diye bağırır. Sana arkadaşlık teklifinde bulunacağım gün hediye almıştım fakat sen Mihir’i sevdiğini söyleyerek hayallerimi yıktın der. Eğer benim olmuyorsan başkasının da olamayacaksın senin hayatını cehenneme çevireceğim der. Ruhi kafede kahve söylerken Nidhi ile karşılaşır.

Ruhi yüzünü saklar ve onun nasıl çıktığını merak eder. Nidhi, Signal ile konuşur. Signal, Raman’ın mallarının Romi’nin fabrikasına gitmesine engel olduğunu söyler. Ruhi, Nidhi’yi durdurur ve hapisten nasıl çıktın diye sorar. Nidhi herkes gibi benimde bazı dostlarım var der. Ruhi, Sighnal ile ne yaptın diye sorar. Nidhi ona yaşına uygun davran der.

Ruhi bu durumu Vandu ile konuşur. Nidhi’yi Shagun’un kefaletini ödeyerek çıkardığını anlar. Ruhi bu grevi sona erdirmek için Nidhi ile konuşmak istediğini Shagun’a iletir. Shagun da onu Nidhi ile görüştürürken Ishita, Shagun ve Ruhi’ninbir yere gittiklerini görerek onları takip etmiştir. Nidhi, Ruhi’ye bir şartla sana yardım ederim der. Ruhan iken nasıl kırbaçladıysa şimdi de kırbaçlayacağını söyler.

Ona bir kaç defa vurduktan sonra Ishita, Ruhi’yi tutar. Ruhi’ye güven verdikten sonra Nidhi’nin karşısına çıkartır. Nidhi bir kez daha kırbacı kaldırır fakat bu kez Ruhi kırbacı tutup elinden çekip alır. Daha sonra Nidhi’yi kırbaçlamaya başlar. Ishita onu alıp giderken Shagun ile karşılaşırlar. Ona Ruhi de Pihu da benim kızlarım der ve bir daha karşıma çıkarsan seni gebertirim diyerek gider.

Eve geldiklerinde Ruhi’nin kendine güveninden dolayı mutlu olur. Pihu ablasının kırbaç yaralarına krem sürerken Raman ve Ishita onlara bakıp gülümserler. Fabrika da çıkan grev sorunu da Ishita tarafından çözülür. Sendika başkanına rüşvet verirken bunu işçilerin görmesini sağlar. Böylece işçiler başkanın nasıl bir adam olduğunu anlayarak greve son veriyorlar.

Mihir, Aliya’nın kendisine karşı halen duyguları olduğunu anlayınca sinirlenerek Aliya’nın elini tutar ve beni seviyorsan elini ateşten çekme der. Aliya bunun sevgiyle ne alakası var dese de elini ateşte bekletir. Aliya, Mihir konusunda hata yaptığını anlar. Gece yatağında Adi’ye karşı mahcup hisseder ona buluşma teklif eder.

Adi onunla buluşmaya gittiğinde arkadaşı Agasthiya’yı görür ve seni istediğin yere bırakabilirim der. Arkadaşı da Adi gibi aşkına karşılık bulamayan biridir ve Adi’nin yarasına tuz basar ve adeta yangına körükle gider. Adi bir taraftan içerken diğer yandan Aliya’ya nasıl ders vereceğini düşünür. Arkadaşı yolda iner. Aliya da bir parkta Adi’yi beklerken biri tarafından izlenmektedir. Biri Aliya’nın omuzuna dokunur. Aliya arkasını döndüğü zaman yüzüne asit fırlatılır…

Aliya hemen hastaneye kaldırılırken hemşire Adi’nin tehdit ettiği mesajı Aliya’nın telefonundan okur. Romi, Ashok ile ortaklığını sona erdirir. Herkes Ishita’nın başarısını tebrik ederken eve polis gelir ve Aliya’ya asitli saldırı nedeniyle Adi’nin bir numaralı şüpheli konumunda olduğunu belirtir. Herkes şok olur. Raman oğlunun kesinlikle böyle bir şey yapmayacağını söyler…

dizibilgi google play

Sev Yeter 230. Bölüm Özeti 3 Mayıs Cuma Fragmanı (37 Yorum)

 1. Zaram ben de Hıkmet ın elendıgı gun uzulecegım.Şaka şaka .Hayırlısı olsun.Kımın kısmetıyse o alır zaten.Kuçuk prensım nasıl?Buyudu mu yakışıklı

 2. Kızlar survivor izliyor musunuz.?

  Melisanın elenmesine sevindim doğru eksilme vasatın çok altındaydı.takımın en zayıf halkasıydı

  Dev Adam Hikmete kıçık oluyorum ya kavgacı. Atakan ve Yusuf’a durub dururken laf atıyor sataşıyor sürekli kavga peşinde. Hikmetin elendiği gün göbek atacam.

 3. İyi akşamlar Asim.

  İyi akşamlar kızlar
  Serpilim nasılsın canım iyi misin günün nasıl geçti.

  Duygum hoş geldin nasılsın canım neler yapıyorsun

 4. iyi aksamlar kizlar
  sağol Serpilim seninde nesen bol olsun nasilsin canım
  hos gəldin Duyqu ben iyiyim sən nasilsin

 5. hep iyi olun kizlar
  iyiyim Zaram bu aralar sadece kitablara sardim kitap okuyorum bi şey yapmiyom başqa netede az giriyom yok canım hic konusmadim nerde konusacam

 6. Hoş geldin Sefa getirdin Serpilim ❤️
  Çok sağol Pirensesim
  Survivor izliyor musun? ❤️
  Serpilim iyi geceler Allah rahatlık versin ❤️

 7. Neredesiniz kızlar ya ben varken siz yoksunuz siz varkende ben. Her neyse bende kaçtım bye bye

 8. Zaram uyuyakalmışım.Sonra da yemek derken sıteye yenı gırebıldım.Sen çagırırsın da gelmez mıyım.Şimdı geldım.Kapıyı açar mısın?Ellerıne saglık Zaram

 9. İyiyim Serpilim ❤️ hamd olsun. Biraz önce Eve geldim. Çay içiyorum. gel beraber içelim. Islak kek de var buruyurun gelin kızlar.

 10. Asım.Zaram ben ıyıyım canım.Henuz okuldayım.Eve ulaştıgımda yazacagım.Sızı çok sevıyorum.Arzum ve Duygu yok.Kızlar neredesınız

 11. Günaydın hayırlı sabahlar Serpilim Asim Nasılsınız? neler yapıyorsunuz.
  Duygum, nerdesin merak ettim umarım iyi sindir.
  Alyenacım, Aynurum küçük kardeşim sizi özledim sizin yazdığınız sayfaya baktım yoksunuz.

 12. Hep iyi ol Serpilim İyi eğlenceler Pirensesim ❤️ bende evdeyim misafirim var. İkintiyi kılıb yemek yapacam.

 13. Çok şukur ıyıyım Zaram.Nışan varmış.Nısana gıdecegız.Sen nasılsın.Neler yapıyorsun

 14. İyi günler Asim. Yok canım orası açılmadı dün Eylülüm gelmişti bana yazdığı mesajı okuyamdan site kapandı. Umarım tez vakitte açılır

 15. iyi günlər kizlar nasilsiniz?
  ya nebilim türkcesi kotu olduğu için şübhə ediyordum Zaram 2 senexir orada turkce iyi bilmiyo o yüzdən ora açıldı mi