Sev Yeter 23 Ağustos Perşembe Özeti 49. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Raman hatasından ötürü Romi’yi azarlar

Burak 19 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 23 Ağustos Perşembe 49. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Raman herkesi durdurur. Tartışmamalarını söyler. Simmi Issu yüzünden Parmeet gelmediği için üzgündür. Issu ve Raman her ikisi de sinirden gülerler. Parmeet Ashok’a Shagun’un sana bunca yaptıklarından sonra ona 5 karatlık yüzük almam tam bir azizlik der. Ashok pırlantalar kızların en iyi dostudur. Bu yüzük ileride ne olacağının bir göstergesidir der. Raman ve Issu kargaşayı gidermek için eşli yemek yapma yarışması düzenlerler ve kazanan Avrupa seyahatine gidecektir. Manager gelir ve yemek yapılırken eşlerin birer ellerinin birbirlerine bağlı olacağını söyler. Zaman başlar. Romi Sarika’dan bir telefon alır ve onunla konuşmaya başlar. Sarika’nın scooterı bozulmuştur. Seni her gün götürecek birisini buldum der. Güler ve tamircinin numarasını verir. Keşke Sarika ile yarışmada olsaydık diye düşünür. Romi Sarikaya aşık olur. Issu ve Raman yarışmayı kazanır ve herkes onları tebrik eder.

 

Issu Simmi’yi odasında ağlarken görür. Issu’ya neden geldiğini sorar. Issu herkes mutlu iken sen çok üzgün görünüyorsun ne oldu der. Simmi herkes evli iken ben yalnızım sahte meraklanmayı bırak der, bu olanlar senin yüzünden oldu. Beni sen dul ettin der. Sen benim neler yasadığımı bilemezsin, bana ceza verir gibi beni pikniğe çağırıyorsun yalnızım ve her şey senin yüzünden der. Issu ağlar. Simmi kimseyi dinlemek istemediğini söyler. Issu Simmi’nin öfkesinde haklı olduğunu gerçekten çok yalnız olduğunu  söyler ve Ramanla bu konu hakkında konuşacağım der.

Issu Ramanla konuşur ve Simmi için endişeli olduğunu söyler. Raman ne olduğunu sorar. Issu çok endişeli ve eğlenemiyor onunla bugün konuştum o çok üzgün der. Korkarım aileye karşı cephe almış onunla konuşursan iyi olur der ancak Raman uyuduğu için hiçbir şey duyamaz. Issu onun çok yorgun olduğunu düşünür ve yarın konuşurum der.

Rman Simmi ile görüşmek istediğni söyler. Issu Parmeet ile görüşmeye gitti der. Raman şok olur. Simmi bir çocuk değil onunla sakin bir şekilde konuş der. Simmi Parmeet’in ofisine gider ve artık dayanamadığını söyler .Parmeet ne oldu der. Sana bir çok sefer söyledim ama sen benim telefonlarımı açmadın der ve ağlamaya başlar. Sen bana güçlü olmamı söyledin ama sensiz yapamıyorum der. Parmeet ağlamamasını ister. Mihika Simmi’yi Parmeet’in kabininde görür. Simmi Parmeet’e sarılır ve Mihika neden buraya geldiğini merak eder. Ashok odaya girer ve Parmeet ile Simmi’yi birbirlerine sarılırken bulur. Geri çıkar ve Raman’ın kardeşi burada ne arıyor der.

Romi’nin bisikletinin tekerleğinin havasını indiri ve Sarika’nın scooterının arkasında onu işe bırakacağını umar. Arkadaşları gelir ve onu görür. Romi onlara gitmelerini söyler. Sarika scooterının arızalı olduğunu söyler. Romi beni bırakırsın diye düşünmüştüm der. Bir taksi gelir ancak Romi’nin hiç parası yoktur. Sarika endişelenme ben seni bırakırım der. Raman Romi’yi işte yaptığı bir hatadan dolayı azarlarken Sarika gelir ve Raman’ı Romi’ye bağırırken görür. Romi çok utanır seni kolejden kovdular ve seni buraya ben işe aldım der. Issu gelir ve Raman’ın kızgın olduğunu görür. Raman Romi’ye bu şirket babanın şirketi değil bu sana son uyarım yoksa seni kovarım der. Sarika buraya Romi’nin unuttuğu bisiklet anahtarlarını vermek için gelmiştim ama sonra veririm der. Issu neden buraya geldin der. Sarika tamircinin numarasını bana Romi verecekti der. Romi odadan çıkar ve Sarikay’la gider. Sarika Romi’nin yanında olarak onu rahatlatmaya çalışır. Issu Raman’a herkesin içinde Romi’ye bağırdığı için kızar. Sana yiyecek bir şeyler getirmiştim der.

Simmi eve gelir ve herkes onu sorgulamaya başlar. Simmi onlara yalan söyler. Raman, Simmi’nin yalan söylediğini söyler. Bayan Bhalla, Parmeet ile görüştüğünü bildiklerini söyler. Simmi, Ishita’nın orada bir kız kardeşi olduğunu unutmuştum der. Bayan Bhalla, Mihika’nın bize bir şey söylemedi. Mihir Raman’a söylemiş der. Bayan Bhalla,biz  senin düşmanlarınmıyız, neden onunla görüştün der. Simmi ağlar ne neden onunla buluşmaya gittiğimi sormuyorsunuz der. Kızım bugün ilk defa baba dedi, eğer onun babasıyla görüşmeseydim, yıllar sonra onunla nasıl yüzleşirdim? O benim kocam ve Ananya’mın babası. Buradaki hatası nedir der. Simmi ağlayarak odasına gider.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.