Sev Yeter 229. Bölüm Özeti 2 Mayıs Perşembe Fragmanı

Burak 01 Nis 2019 Sev Yeter  0

Aliya’nın, Mihir’i sevdiğini öğrenen Adi adeta yıkılır. Lavaboya giderek geçmişini düşünerek ağlamaktadır. Aliya kapıyı çalar ve gitmemiz gerekiyor der. Belki de Mihir kendine gelmiştir der. Adi ise Aliya’ya aldığı hediyeye bakarken Aliya hastaneye gider. Raman hastaneye gelerek Ishita’dan durumu öğrenir.

Sev Yeter 2 Mayıs Perşembe Özeti

Adi nerede diye sorar. Ishita, Aliya onu hava alması için çıkardı der. Ramani Adi’nin Aliya’ya arkadaşlık teklif edeceğini söyler. Mihir kendine geldiğinde bütün ailenin yanında olduğunu görür. Aliya otelde kalmamızı söylemişti fakat ben oralı olamadım der ve Raman ile şakalaşır.

Vandu, Bayan Bhalla ile evdedir ve Mihir için dua etmektedir. Bhalla, Vandu’nun tuhaf davrandığını fark eder. Vandu ona Romi ve Sanchi arasındaki ilişkiyi anlatır. Bayan Bhalla öfkelenir. Romi ile konuşacağım der. Aliya, Mihir’i görmeye giderken Ishita’da Adi’yi sorar. Aliya kafeden ayrılırken tuvaletten çıkmadığını söyler. Ishita ona sen Mihir’i sevdiğinden ona bahsettin mi diye sorar. Aliya evet neden saklayayım ki der. Ishita ikisini yalnız bıraktığı için pişmanlık duyar.

Aliya, Mihir’i görür. Mihir hayatımı kurtardın teşekkür ederim der. Aliya, Mihir ile beraber kalacağını söylerken Mihir buna gerek yok der. Shagun, Mani’den Aliya’ya su getirmesini ister. Mani su almaya gittiği zaman Shagun, Aliya’dan Mihir’i sevdiğini öğrenir. Aliya kızdın mı diye sorunca Shagun olur mu hiç Mihir senin için çok uygun der.

Mihir çok şanslı biri der. Aliya, Shagun’a sarılır bu sırada Mani gelir ve bu anı bölmek istemezdim der ve suyu verir. Shagun evde çok güzel yemekler pişireceğini belirtir. Shagun bu kez de kardeşi Mihir’in kanına girer.

Ishita, Adi’yi Aliya’nın verdiği hediyeyi kırarken görür. Adi neden bana söylemedin der. Benimle dalga geçer gibi bizi baş başa kafeye gönderdin der. Ishita, Aliya travma geçirdi bende o anlık öyle bir karar verdim ve seninle gönderdim der. Adi onu susturarak oradan ayrılır.

Ertesi gün Bayan Bhalla, Mihir için bir şeyler hazırlamaktadır ve beraber onu ziyaret edeceklerini söyler. Adi’ye kahvaltısını yaparak hazırlanmasını söyler. Adi öfkeli bir şekilde Mihir’e gitmiyorum ben ofise geçeceğim der. Ruhi neden böyle tepki verdiğine anlam veremez. Bu sırada Mihika sütü taşırır ama farkına varmaz. Vandu onu uyarır. Mihika özür dilerken Vandu da Romi ile konuşmayı düşünmektedir.

Raman, Adi’yi sorar. Dün Mihir’i görmediğini belirtir. Ishita, Adi ofise gitti der. Raman, Adi Mihir’i çok sever neden böyle yaptı der ve onu arayacağını söyler. Ishita, Mihir’in ofisteki işlerini halletmek için gitti bu davranış Mihir’in çok hoşuna gidecektir der. Raman haklısın der.

Mihir’i görmeye giderler. Ramani Adi’nin telefonlarına cevap vermediğini söyler ve Mihir’in ofisteki işlerini halledebilmek için çok yoğun çalıştığını belirtir. Mihir artık Adi’nin büyüdüğünü ve çalışkan biri olduğunu söyler. Hemşire gelir ve Mihir’in durumunu sorar. Mihir iyi olduğunu söyler.

Hemşire kız arkadaşınız sayesinde hayattasınız der ve çok şanslı olduğunu söyler. Serserileri taşla kovduğunu belirtir. Hemşire Aliya’nın bağırarak Mihir için çok endişelendiğini söyler. Bu sırada Raman, Ishita’ya Mihir, Aliya için çok yaşlı der. Ishita hemşireler dedikodu yapmayı sever der.

Hemşireye reçeteyi vermesini söyler. Hemşire özür dileyerek gider. Ruhi, Ishita’nın yüzüne ve hareketlerine bakıp bir sorun olduğunu düşünür. Fakat Ishita ona bir şey söylemeden ayrılır. Adi ofiste çalışırken bir müşteri gelir ve Mihir’i sorar. Adi ona ters cevap verince tartışma yaşanır.

Adi adamı kovarken adam bu iş burada bitmedi der. Raman da bu durumu öğrenerek Adi ile konuşmak için eve gelir. Ona senin derdin ne diyerek kızar. Adi, Aliya’nın Mihir’i sevdiğini söyler. Raman bu nasıl olur der. Mihir’in Aliya için çok yaşlı olduğunu belirtir. Aliya’ya rehberlik edecek kimse yok der ve bu konuyu konuşmalıyız der…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 229. Bölüm Özeti 2 Mayıs Perşembe Fragmanı” üzerine 3 yorum

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

    Bu arkey ben degılım

  2. ArkeyMadubala dedi ki:

    Cok kotu bi dizi diyil iyi dizi

  3. Anonim dedi ki:

    Cok kotu bi dizi diyil iyi dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.