Sev Yeter 228. Bölüm Özeti 1 Mayıs Çarşamba Fragmanı

Burak 29 Mar 2019 Sev Yeter  0

Shagun, Raman’ın klinikte olduğunu düşünür ve içeri girmeye çalışır. Fakat Ishita izin vermez ve kliniğe geçelim der. Ishita Shagun’a iyi bir ders vermek ister. Pihu, Ishita’dan Shagun’a iğne yap ve ağrısını dindir der. Shagun mecburen dişçi koltuğuna oturur. Ishita ona kocaman bir iğne yapar.

Sev Yeter 1 Mayıs Çarşamba Özeti

Mihika, Romi’ye Sanchi ile ilgili sorular yöneltir ve neden nişanlın olduğunu söyledin der. Romi senin gibi küçük düşünen birine cevap vermeyeceğim diyerek oradan çıkar. Shagun, Adi ile Aliya’nın çimenlerde çalıştığını görür. Yanlarına gider. Adi neden konuşmuyorsun der. Shagun cevap vermez.

Shagun, Adi’nin Aliya’yı sevdiğini söyler. Fakat Aliya’nın Mihir’e olan ilgisini de bilmektedir. Shagun, Nidhi’ye yaşananları anlatır. Nidhi karanlık bir plan yapar ve bu olayı Ishita’ya yıkacağız der. Shagun da bu planı beğenir. Mihir, Adi’yi arayarak neredesin diye sorar. Adi, Pihu Raman’ın gergin olduğunu söyledi ve beni okula çağırdı der. Mihir o zaman sen işine bak der. Daha sonra Aliya’ya seslenir ve yeni müşterilerin geleceğini söyleyerek yardımını ister.

Raman için yemek yarışması başlar. Bhalla ailesi de oradadır. Pihu, Shagun’u görünce güler. Raman sürekli elini yıkar. Raman’ın canı yanınca yarışma durur. Pihu, Ishita’nın elini tutarak Raman’a yardım etmesini ister. Raman onları görünce güler.

Aliya, Shagun’u arayarak iş toplantısı için Mihir ve Delhi’den ayrıldığını söyler. Shagun, Adi’nin nerede olduğunu sorar. Aliya gelmeyeceğim der ve geç kalırsam endişelenme der. Shagun telefonu kapatırken harika der. Ishita, Raman’ı ilk yardım odasına götürerek ona yanık kremi sürer.

Ona dikkatli olmasını söylerken Raman’ın gülümsemesi dikkatinden kaçmaz. Raman elinin yanmasının sorun olmadığını söyler. Önemli olan Ruhi’nin elimden tutması der. Shagun ise Pihu’yu karşısına almıştır ve Raman’ın başına gelen kazanın Ishita yüzünden olduğunu söylemektedir. Adi ve Ruhi de onları dinler di, Pihu’yu Shagun dan uzaklaştırırken Ruhi de Shagun’a tepki koyar.

Raman eli yanmasına rağmen yarışmaya devam edeceğini söyler. Mihika daha fazla dayanamayarak Shanchi’yi arar. Kocası ile ilişkisi olduğundan ona kızar. Bu esnada Romi gelerek Mihika’nın elinden telefonu alır. İkisi tartışırlarken Sanchi onları dinlemektedir. Romi, Mihika’ya hakaret ederken Sanchi hepsi benim yüzümden diyerek ağlamaya başlar.

Raman yarışmaya devam eder ve yanında yarışan kadın elini keser. Kadın Ishita’nın yanına giderek kocanın yanında yarışmak ister misin der. Ishita hemen önlüğü giyerek Raman’ın yanında yarışmacı olur. Shagun da neler olduğunu anlamaya çalışır.

Shanchi telefonda Romi’den Mihika hakkında açıklama ister. Mihika bavulunu toplar ve evden çıkarken Romi ile karşılaşır. Mihika keyfinizi böldüm kusura bakmayın diyerek ben gideyim der. Bu esnada Bay Bhalla gelir ve nereye gidiyorsun diye sorar. Mihika Vandu, Amma’nın yanına geldi ben de izin verirseniz bir süre onunla kalacağım der. Bhalla tabiki der. Romi ona engel olmaya çalışsa da boşunadır.

Ishita, Raman’ın yanında yarışırken Adi ve Ruhi çok keyiflidir. Mihir, Aliya ile beraber yoldadır. Yağmur şiddetini arttırır. Arabanın kontrolü kaybolunca Mihir durur. Arabadan iner ve tekerin patladığını görür. Aşağı indiğinde serserilerle karşılaşır. Serseriler ondan para isterler. Mihir onlarla kavga etmeye başlar.

Adamlardan biri Mihir’i bıçaklar. Aliya bir taş alıp adamın kafasına geçirir. Daha sonra sopayla adamları uzaklaştırır. Mihir kanlar içinde yerde kalır. Yemek yarışması tamamlanır ve jüri kazananları açıkalr. Raman ilk üçe giremez. Pihu çok üzülürken Shagun sevinir.

Müdür mikrofonu alır ve eli yanmasına rağmen yarışmayı tamamladığı için Raman’a da özel ödül verir. Herkes Raman’ı alkışlarken Pihu da sevinçten havalara uçar. Raman ödülü Pihu’ya verir…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 228. Bölüm Özeti 1 Mayıs Çarşamba Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Zara dedi ki:

    İyi akşamlar Serpilim, Duygu nasılsınız kızlar neler yapıyorsunuz hafta sonuz nasıl geçdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.