Sev Yeter 227. Bölüm Özeti 30 Nisan Salı Fragmanı

Burak 26 Mar 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde heyecan devam ediyor. Ishita projeyi onaylatmayı başarır. Raman okula kendisini anne olarak kabul ettirmiştir. Bhalla ve Iyer evinde mutlu şekilde karşılanmıştır. Raman bunu baş başa bir yemekle Ishita ile beraber kutlamak ister. Fakat bunu gizli kapaklı yapması Bhalla ailesinde gülünç anlara sahne olacaktır. Sev Yeter 227. Bölüm Özeti Başlıyor..

Sev Yeter 30 Nisan Salı Özeti

Ishita yemek için hazırlanmaktadır. Aliya’dan bir mesajda kulaklık remi göndererek hangi rengin uygun olduğunu sormaktadır. Ishita kime alıyorsun diye sorar. Aliya müzik dinlemeyi seven bir arkadaşıma alıyorum der. Ishita mavi renkli olanı beğendiğini söyler. Aliya ben de onu beğenmiştim der.

Shagun yemek planını öğrenince Pihu’yu arayarak Ishita ve Raman’ın beraber yemek yiyeceklerini söyler. Raman arabaya biner. Ardından Ishita da biner. Yemek için bir engelin kalmadığını söylerken arka koltuktan Pihu’nun sesi gelir. Raman ve Ishita şok olurlar. Pihu Raman ile yemeğe gelmek istediğini söyler. Ishita teyze neden bizimle geliyor diye sorar.

Ishita bir işi olduğunu söyleyerek arabadan iner. Taksi ile giderim der. Pihu Shagun bana gerçeği söyledi der. Raman tamam der ve beraber yemeğe giderler. Aliya, Mihir için hediye alarak inşallah beğenir diye içinden geçirir. Ishita eve geri gelir. Ruhi, Shagun’un neden böyle davrandığını sorar ve Ishita’ya yemeğe gitmesini söyler.

Aliya, Mihir’e hediye kulaklığını verir. Mihir hediyenin çok pahalı olduğunu söyler ve kabul etmek istemez. Aliye kızar ve eğer beğenmediysen çöpe at der. Pihu yemek sipariş eder. Raman, Ishita’ya mesaj atmayı düşünmektedir ve orada Shagun’u görür. Öfkeli bir şekilde Shagun’u bir kenara çeker ve neden Pihu’yu kendine alet ediyorsun diye kızar.

Raman Pihu ile beraber yemek yerken Ishita gizlice yan masaya oturur. Raman garsonu çağırarak şampanya söyler. Adi, Aliya’ya duygularını açmak için yemeğe davet eder. Aliya kabul eder. Fakat Mihir’in de katılacağını belirtir. Adi ve Aliya, Raman’ın bulunduğu lokantaya gelerek orada Ishita’nın yalnız oturduğunu görür ve yanına gider.

Ishita karşı masadaki Raman’ı işaret eder. Adi anladığını belirtir. Siz ne yapıyorsunuz diye sorar. Aliya iş yemeği olduğunu söyler. Bu esnada Mihir gelir. Işler iyice karışmaktadır. Mihir, Raman’ı görür. Ishita, Mihir’in elindeki kulaklıkları görünce çok şaşırır. Aliya’nın gülümsediğini görür. Eve döndükleri zaman Raman Pihu adına Ishita’dan özür diler.

Ishita halen Aliya’nın Mihir’e verdiği kulaklığı düşünmektedir. Raman olayı canlandıralım der ve Ishita’ya güzel bir şarkı aç der. Ishita telefonunda şarkı açar ve dans etmeye başlarlar. Ertesi sabah Pihu okula gitmeyeceğini söyler. Reklam ajansına kaydolarak para kazanmak istediğini belirtir. Akşam yemekte Ishita teyzeyi gördüm der.

Raman haddini aşma der. Pihu siz beni kandıramazsınız başımın çaresine bakacağım der. Bu evde beni kimse sevmiyor der. Anneme gitmek istiyorum fakat izin vermiyorsunuz der. Ağlamaya başlar. Aynı anda Ishita da ağlar. Shagun ve Nidhi Pihu hakkında konuşmaktadırlar. Shagun reklam fikri bana ait der ve Pihu o evden mutlaka ayrılacak der.

Raman, Pihu’ya okula gitmesini söyler. Pihu kabul etmez. Raman dayak yiyeceğini söylerken Shagun gelerek ona bağırır. Buna nasıl cüret edersin der. Pihu Shagun’a koşarak ona sarılır. Ishita’dan nefret ediyorum der. Sen hayatımıza girmeden önce biz çok mutluyduk der ve ona evi terk etmesini söyler. Shagun elindeki formu göstererek imzalamalarını söyler.

Ishita formu Shagun’dan alır. Bunu nasıl yaparsın diyerek Shagun’a kızar. Evden ayrılacağını söyleyerek odasına gider. Raman, Shagun’un üzerine yürürken ailesi ona engel olur. Ishita eşyalarını toplarken Raman gelerek bir yere gitmeyeceksin der. Ishita Pihu’nun iyiliği için bunu yapmak zorundayım der. Çok uzağa gitmeyeceğim annemin evine taşınacağım der. Raman Ishita’ya sarılır…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 227. Bölüm Özeti 30 Nisan Salı Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    İlk yorum benden.Guzel bi bolum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.