Sev Yeter 226. Bölüm Özeti 29 Nisan Pazartesi Fragmanı

Raman’ın Pihu ile ilgilenmesi ve sürekli okulda onu takip etmesi işlerinin aksamasına neden olur. Ishita da işletme kursu alıp bu problemi çözmeye çalışır. Kurs bitiminde Ishita, Raman’a vekalet etmek üzere ofise gider. Onu Adi, Aliya ve Mihir karşılar. Ishita, Raman’ın odasına girer bilgisayarı açar fakat bilgisayar şifre ister.

Sev Yeter 29 Nisan Pazartesi Özeti

Raman Ishita’ya bilgisayarın şifresinin mesajla göndermiştir. Ishita beni iyi anlayan bir eşim var diye sevinir. Nidhi, Ashok’dan bazı bilgiler alır ve daha sonra yatırımcı Shingal’i arar. Raman’ın projelerde başarılı olamayacağını söyler. Shingal, Raman’ın bütün projeleri yönettiğini söyler. Nidhi şirketi arayarak kimin yönettiğini öğrenmesini ister ve telefonu kapatır.

Bay Shingal ciddi paralar yatırdığını söyleyerek Mihir’i arar. Ona projeyi sorar. Mihir üzerinde çalışıyoruz der. Shingal Raman’ı sorar. Mihir, Raman’ın meşgul olduğunu söyler ve işi bittiğinde geri dönmesini sağlayacağım der. Bay Shingal yolda giderken Raman’ı kadınlarla beraber görür. Şoförü’ne arabayı durdurmasını söyler.

Shingal, Raman’a burada ne işin var diye sorar. Raman kızı için geldiğini söyler ve ofisi sağlam birine emanet ettim der. Mihir ve ben karıma rehberlik ediyoruz diyerek ayrılır. Shingal ofise gelir ve Ishita ile tanışır. Ishita, Shingal’i tanımayınca Shingal biraz sinirlenir.

Shingal yatırımlarından bahseder ve tecrübesiz insanlarla çalışmak istemiyorum der. Bu sırada Ashok da gelir ve Shingal’i iyice sinirlendirir. Shingal yatırımdan vazgeçiyorum diyerek gider. Mihir ve Ishita, Ashok’a tepki gösterirler fakat iş işten geçmiştir. Ishita ağlamaya başlar.

Kadınlar müdürle konuştuğu için Raman’a teşekkür ederler. İleride düzenlenecek yemek yarışması için ne yapacaksın diye sorarlar. Raman dünyadaki en iyi aşçılar erkeklerdir der. Bu sırada Pihu yarışmayı ben kazanacağım diye koşarak Shagun’a sarılır. Raman şok olur ve Pihu yarışmaya Shagun katılacak der.

Pihu sınıfa giderken Raman, Shagun’u bir kenara çeker ve daha önce seni uyarmıştım der. Bir daha buraya gelme der. Pihu tekrar gelir ve Shagun nerede diye sorar. Raman gittiğini söyler. Pihu yarışmaya kim katılacak diye sorar. Raman ben katılacağım der. Pihu sen yemek yapmayı bile bilmiyorsun der.

Raman kadınlardan kolay bir yemek tarifi alarak yarışmaya katılacağını söyler. Shagun, Nidhi’ye gider. Raman’ın onu azarladığını anlatır. Bir planın varmı diye sorar. Nidhi, Ishita’dan ötürü yatırımcının vazgeçtiğini söyler. Shagun çok sevinir.

Müdür kurallar gereği Raman katılamaz dese de kadınlar Raman’ı destekler. Bir babanın gerektiğinde anne gibi iş yapması gerektiğini söylerler. Müdür yönetim ile konuşması gerektiğini söyler. Ishita ve ekibi eve gelir. Raman’ı yemek yaparken görürler.

Ishita, Raman’a Bay Shingal’den bahseder. Raman, Ashok’un her şeyi berbat ettiğini söyler. Ishita hayır der adam beni tecrübesiz buldu der. Bay Shingal ile görüşerek onu ikna edeceğini söyler. Mihir’den eresi güne bir toplantı ayarlamasını ister. Raman da Pihu için okulda olması gerektiğini belirtir. Ishita’ya sana güveniyorum der.

Shagun, Mani’yi karşılamaya gider. Ofiste yaşananlardan bahseder. Mani endişeli şekilde birilerini arar. Ishita ile görüşmeliyim der. Shagun, Mani’nin halen Ishita için endişelenmesine üzülür. Mani ve Ishita buluşurlar. Bay Shingal’in büyük bir yatırımcı olduğunu ve projenin onaylanmaması halinde diğer yatırımcıların da Shingal den etkilenebileceğini belirtir.

Mani Ishita’ya Shingal’i eve davet et der ve Raman ile konuşmasını ister. Ishita dediği gibi yapar. Shingal eve gelir. Buraya sadece kahve içmek için geldiğini söyler. Bir kadın olarak ev işlerine odaklan der. Ishita biraz bozulur.

Ishita aslında sana saygı duyuyordum fakat şimdi duymuyorum der. Sen olsan da olmasan da bu projeyi tamamlayacağım der ve meydan okur. Bu esnada Raman gelerek Ishita’yı alkışlar.

Shingal sinirlenir ve projeyi tamamlaması için ona süre verir. Tamamlanmadığı taktirde %15 faiz ve %25 ceza ile parasını geri ister. Raman %30 faiz ve %50 ceza ile iade ederiz der. Shingal dışarı çıkar. Nidhi ve Ashok ile karşılaşır.

Nidhi Ishita savaşçı biri mutlaka önlem almalıyız der. Bhalla ailesi ise bu zor görev için bir araya gelirler. Mihir bütün gece çalışmalıyız der. Adi Ishita ve Mihir çalışmaya başlarlar.

Raman da sabah Pihu’nun okuluna gideceği için izin ister. Shagun da hazırlık yapmaktadır. Pihu’nun en sevdiği makarnadan yapar.

Bahlla evinde yemek yenirken Pihu yemek istemez ve makarna ister. Raman önündeki yemeği ye der. Herkes sofradan kalkar. Pihu yalnız kalınca yemeğini yer. Ruhi ve Raman onu uzaktan izlemektedir. Ruhi Raman’ın otoriter tavrını takdir eder.

Ishita ve ekibi çalışmaya devam etmektedir. Raman elinde kahve ile gelerek çalışmaları inceler. Fakat grafiklerin hatalı olduğunu görür. Çaktırmadan üzerine kahve döker ve özür dileyip gider. Daha sonra kapıdan konuşmaları dinler.

Mihir, Raman kahveyi bilerek döktü der. Ishita bende öyle hissettim der ve sanırım bu bir uyarıydı der. Çalışmayı sıfırdan yapmaya karar verirler. Raman anladıklarını duyunca sevinir. Ertesi gün Raman okulda Ishita da ofistedir. İkisi de yaptıkları sunumlarla büyük beğeni toplarlar.

Eve geldiklerinde Bayan Bhalla aarti yaparak onları karşılar. Raman bu güzel günü kutlamalıyız der. Shagun, Ishita’nın başarılı olduğunu öğrenince çok öfkelenir. Nidhi’den sinirini çıkarır. Nidhi bir kutlama yapacaklar bunu mutlaka mahvetmeliyiz der.

Raman, Ishita ile dışarıda yemek yemek için bir arkadaşı ile buluşacağı yalanını söyler. Bhalla ailesi kiminle buluşacağını sorar. Raman uzun zamandır görmediği bir arkadaşı ile buluşacağını söyler. Bay Bhalla Raman’a bende sizinle gelebilir miyim der.

Raman arkadaşının brahman olduğunu söyler ve içki içmiyor der. Belki tapınağa gideriz diyerek odasına çıkar. Herkes gülmeye başlar. Simmi, Ishita ile beraber buluşmaya gitmek için saklandığını söyler. Shagun, Pihu’yu tekrar arar ve kutlama yapılıp yapılmayacağını sorar. Pihu kutlama olmadığını söyler ve Raman bir arkadaşı ile dışarı çıkacak der…

dizibilgi google play

Sev Yeter 226. Bölüm Özeti 29 Nisan Pazartesi Fragmanı (112 Yorum)

 1. Tesekkur ederim zara bende iyiyim.önemli diyil arzygul bende olsam sorardim canim onemli diyil merak ettiklerinizi sora bilirsiniz

 2. Prenseslerım gununuz aydın nesenız bol olsun.Yenı sayfaya geçelım .Burası çok doldu

 3. Kızlar sabah bırkaç ögrencım bıze gelecek.Hazırlık yaparken saat bu saat oldu.Iyı geceler prenseslerım

 4. Hep iyi ol Serpilim bende iyiyim hamd olsun. İki gözüm iki çeşme hercai yi izliyordum. Şerefsiz Miran intikam almak için hiç suçsuz günahsız Reyyan ı gerdek geçesi terk etti. Kızı rezil etti

  İyi geceler Serpilim Allah rahatlık versin. Allah ömür verirse yarın görüşürüz.

  Duygu iyiyim çok şükür sen nasılsın.

 5. Anladım Duygu. Kusura bakma şey açıkcası inanmadığım için sormuştum onları. Benim ismim gördüğün gibi Arzygül. Türk değilim o yüzden böyle.

 6. Ben ailemle Kadıkoyde yasiyorum evet ozel unversitete okuyorum bu yil 2-ci yilim unversitemin unversitem bitdikden sonra eyer doktor olursam burda kalicam olmassa Azeribaycana geri donucem cunki beni buraya baliyacak bisey kalmayacak Bu arada senin ismini oyrene bilirmiyim Arzygul

 7. İyiyim Serpilim. Ya annemlere gideceğim de. Gideceğim zamanı kararlaştıramıyoz. Eşimin bugün gece evde kalma ihtimali var. Dün de geldi bikaç saatliğine, gece de burada kalacaktı ama müfettiş geldi diye çağırdılar. Her neyse. Ben de yarın annemlere gideyim diyorum. Sen geliyormusun bugün diye soruyorum soruyorum belli değil diyor. Çünkü bugün gelmeyecekse yarın gelecek büyük ihtimalle. Yarın gelmesi benim planlarımı bozuyor. Çok dertliyim:( sen neler yapıyorsun Serpilim?
  Elayı özledim ben ya:(
  Bu arada Duygu merhaba. Bişey sorabilirmiyim? (2-3 şeyde olabilir) 1 senedir Türkiyedeysen hangi şehirdesin? Muhtemelen özel üniversitede okuyorsundur . Peki hangi üniversite?

 8. Iyı gunler Asım.Zaram.Arzum ben ıyıyım prenseslerım.Sız nasılsınız?Neler yapıyorsunuz.

 9. Günaydın hayirli sabahlar canlar nasilsiniz?
  Allahin rahmeti ve bereketi uzerimize olsun! Cumamiz mubarek olsun.
  Hayirli cumalar

 10. Serpilim İyi geceler Allah rahatlık versin Allah ömür verirse yarın görüşürüz

 11. İyi akşamlar Serpilim nasılsın canım iyi misin? 🙂 Serpilim ben başka uygulamadan (brojer uygulamasından) yazıyorum diye geç çıkıyor ama sadece bu sitede öyle oluyor ama artık corum dan yazacam
  )

  İyi akşamlar Duygu hamd olsun sen nasılsın. Inş’Allah okulunu bitirib doktur olursun

 12. Herkese merhaba nasilsiniz insallah herkes iyidir.Beni daha yakindan tanimaq istemişsiniz Ben Duyqu 18 yasindayim azeriydim 1 yildir turkiyedeyim burda olucam artiq doktor olmaq istiyorum ve fakultesini okuyorum insallah doktor olurum.

  • Inşallah okulunu bıtırıp doktor olursun.Allah yardımcın olsun.Benı kırmayıp kendını tanıttıgın ıçın tesekkur ederım.

 13. Zaram senın yorumların bende geç gorunuyor.2 seferdır.Nedenını anlamadım

  • Survıvor ızlıyorum canım.Reklam arasında da yarın işleyecegımız konularla ılgılı not alıyorum

 14. Serpilim senin bıcırıklar kaçıncı sınıfı dı 3 mü)
  Demek bizim takım kazandı. Nihayet mideleri bayram etti. Afiyet olsun.

 15. Zaram bu sezonu ben de pek begenmedım.Hıkmet zaten delıydı.Hakan dan sonra ıyıce delırdı

 16. Günaydın Serpilim:) tv de izlenecek bişey bulamadığımızda şarkı kanalı açıyoruz eşimle. Öylelikle dinlemiş oluyorum ben de:)

 17. Günaydın hayırlı sabahlar
  Serpilim geldim. Dün site de sorun vardı giremedim. nasılsın canım iyi misin neler yapıyorsun bıcırıklar yoruyormu seni.
  Dün survivor’u izlemisin hangi takım kazandı ben izleyemedim ya yorgundum erkenden yattım. Serpilim bu sezon survivor’u nasıl buluyorsun? ben bu sene pek sevmedim hiç bir bölümü de sonuna kadar izlemiyorum.

  • Gunaydın Zaram.Bıcırıklar benı çok yoruyorlar.Survıvoru ızledım.Turk takımı kazandı.Super bır kahvaltı yaptılar.sembolu de Yusuf ve Buşra aldı.Adadan da Patrıc gıttı

 18. Bu aralar muzık dınlemeye vaktım olmuyor.Okul.Sınavlar.Ev.mısafır derken ılk fırsatta uyuyakalıyorum.Çocuklar da çok yoruyor.Buyuduler .Artık ıdare etmek te zorlaşıyor

 19. Sorumsuz olmayacaksın ama sorumluluk alırken dozunu bileceksin Serpilim. Başkaları için kendini paralamayacaksın. Ben öyle yapıyorum. “Bir insan karşısındaki insana hoşgörü gösteriyorsa bunun anlamı ben insanım senin de insan olduğunu düşünüyorum demektir. Ben safım gel benim sırtıma bin demek değildir”. Fazla hoşgörüyü herkes aptallık olarak algılayıp tüm yükü sana yüklemeye çalışıyor. Tam o sınırda aptal olmadığını belli edeceksin insanlara. Kendi başınızın çaresine bakın diyebilmelisin:)

  • Çok ıyı nıyetlıyım.Karakterım bu.Yapacak bısey yok.Huylu huyundan da vazgeçmıyor Arzum.Serpıl boyle gelmış boyle gıder.Şu an çok acıdım kendıme.Yazık bana.Kımseyı uzmek ıstemıyorum.

  • Ya ben bu sıralar Jennifer Lopez-Ain’t Your Mama, Selena Gomez, Cardi B & Ozuna – Taki Taki, ya bide Justin Bieber’inde yer aldığı bi şarkı vardı. İsmi aklıma gelmiyor şimdi. Bu şarkılara taktım kafayı.

 20. Gozunuz aydın Arzum.Atakan çok duygusal bır çocuk.Bu onu çok zorlayacak gıbı

  • İçi dışı bir canım Atakanım. Kasmıyor kendini güçlü görünmek için:) şimdilik Yusuftan geri kalıyor gibi:(

 21. Arzum ben bu sene sıze gıcık gelen takımı tutuyorum.Hıkmet ve tayfasını.Artık sakın olmadaktan çok sıkıldım.Hıkmet gıbı olmak ıstıyorum.Ben herkesın kahrını çekecegıme onlar benım kahrımı çeksınler mordundayım

  • Haha. Yok ya bana Hikmet gıcık gelmiyor. Nagihana bbenzetiyorum onu. Enteresan bi saflığı var. Bora, Sude, Melisa, Büşra aşırı gıcık geliyor. Seda, Hikmet falan da orta diyelim.

   • Arzum fazla sorumluluk sahıbı olmaktan sıkıldım.Sorumsuz olmak ıstesem de beceremıyorum.Ne olacak benım sonum

 22. Kımler geldı kımler geçtı bu sayfadan.Eskı dostlarım teker teker ısım yazmayacagım.Özlendıgınızı ve unutulmadıgınızı bılın yeter.Her daım burada olan kardeslerım sızı çok sevıyorum.İyi ki varsınız

   • Bende iyiyim. Survivor izliyorum aynen. Atakanımı izleyip gururlanıyorummm:) geçen hafta Yusufa göz kırpıyordum. Ama Atakan gelince ona geri döndüm yine.

  • Ben ıyıyım Duygu .Sen nasılsın?Bır sakıncası yoksa bıraz daha kendını tanıtır mısın?

 23. Merhaba herkese.Nasilsin Serpilcim iyimisin? Zara men Azeeiyim yeni Turkeye geldim 1 yil oldu

 24. Yeni haftaya bismillah. günaydın yeni haftanız huzurlu geçsin. Serpilim nasılsın canım

 25. Bu arada Aleyküm selam Serpilim. Gelince iletirim. Başka bi arkadaşımda geçen gün selam söyle dedi ama şaka olarak demişti. Bende cidden söyledim eşime. Haha. O kim ya diye beyni yanmıştı.

 26. İyi geceler Serpilim. Bugün çok yoruldum. Bence evlilik açısından kötü bu iş meselesi. Benim için öyle en azından. Çünkü eşimin maaşı olmadanda geçinebilirdik. hiç çalışmasın demiyorum. Hatta bende çalışacağım inşallah ama bu kadar çok çalışmasa çok daha iyi olurdu. Neyse be:)

 27. Serpilim canım başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.:)

  Benim bu siteye netim çekmiyor zar zor giriyorum.

  Merhaba Duygu hoş geldin aramıza.
  Duygu sen Azeri misin Türkmen mi? HHercai dizinin tekrarı ne zaman bilmiyorum büyük ihtimalle hafa sonu olur fakat saati bilmiyorum

  • Amın zaram.amcayı bız tanımyor gıbıydık.Muhammed rn son 33 sene once gormuş

 28. Hep iyi olun Serpilim:) allah rahmet elesin mekani cennet olsun.
  Yok yorucu degil is canim yol yorucu sadece gelen gibi uzaniyorum.

  Duyqu hos geldin sen azerimisin?

 29. Kizlar ah kalbim dizisinin sonunda ne olacaq bilen varmi cok merak ediyorum.Bilen varsa bizle de paylassin

 30. Merhaba Serpil bende cok memnun oldum canim nasilsin herhalde yalanci bahar dizisindeki arkey ve madu yu taniyorsun cunki ismin Arkey madubala cok seviyodum bende yalanci bahari super diziydi

  • Yalancı baharı sevıyorsun ama Arkey den hoşlanmıyordun.Yanlış hatırlamıyorsam

 31. Bu arada ben yeniyim hepinizin ismini bilmek istiyorum.Hep size kizlar demiyicem herhalde.

 32. Merhaba Zara.Bende Hercai dizisini izliyorum cok guzel bi dizi bende herkese tavsiye ediyorum.Zara Hercai dizisinin ozetini kacinci gun veriyo?? Biliyorson bana da soyld lutfen.

 33. İyi günler Serpilim. Ben dün rahat giriuordum buraya. Sende niye öyle oldu ki. Normalde herkesin girememesi lazımdı. Evliliğim gidemiyor maalesef. Çünkü eşim eve misafir oldu adeta. Hep işde. Bugünde bir aylık kursa gitti. Ama arada gelecek tabi de gitmeseydi iyidi zaten bugünlerde o evde olunca ben olmuyorum falan. Neredeyse 5 gündür doğru düzgün görüşemiyoruz bile. Bu sabahta kursa gitti alelacele. Gelip eşyalarımı alırım demişti ama biz eltimlere geldik. Yine göremedim onu:(

  • Arzum ben de bılmıyorum canım.Dun buraya gıremedım.Sureklı hata yazıyordu.Yazdıgım yorumlar da gıtmıyordu.Bu iş meselesı evlılık açısından ıyı mı kotu mu ben de anlayamadım.Yıllardır bu durumu ben de sorguluyorum.Allah sızı tez zamanda kavuştursun.Bu zamanlar en guzel zamanlarınız.Hep mutlu ol Arzum.Enışteme selamlar.

 34. Sagol Serpilim:) bende ise gidiyom geliyom eve oylece geciyor gunlerim.
  Sen nasilsin eniste nasil?

  • Asım ben de enışten de çok iyıyız.Enıştenın amcası vefat etmıştı.Cenazeye gıttık.Oradan gelınce de hayat telaşı işte.Zaten dun gece nobetçıydı.Sabah 10 da geldı.1 de cenazeye gıttık.3 te geldık.Baska bır ışı çıktı.Oraya gıttı.Kısmet olursa gelınce uyuyacak.Hayalet gıbıydı.Senın iş nasıl gıdıyor.Yorucu bır ış mı?

 35. Tünaydın Serpil’im hep iyi ol güzel kalplim. Bizde iyiyiz çok şükür. Pazar keyfi yapıyorum. yeni dizi başladı Hercai çok güzel dizi herkese şiddetle tavsiye ederim Serpil’im izlemeye fırsatın oldu mu? 🙂
  Bu arada Duygu ben o hind dizilerni izlemiyorum o yüzden yorum yapmıyacam
  Ama eskiden arada Sev yeteri izlerdim bence de İşita dan Şagun daha güzel 🙂

  Dizi demişken Serpilim dün YB nı izledin mi.Rajjanın ailesi şehire şehire gelişi gülme krizine girdim Davuji nin sıkışması tuletni saksıya yapmak istemesi dünkü bölümünü 32 dilimle izledim. hey Allah’ım ya.

  • Iyı olmanıza sevındım canım.Ben de kuşa yem almaya gıttım.Markete gıttım.Ortalıgı toparladım.İş hiç bitmiyor.Yalancı baharı dun akşam ızlemeyemedım.Nomalde hep ızlıyorum.Dun akşam gorumcem geldı.Bugun bır de cenazemız vardı.Muhammed ın teyzesı 1 ay once vefat etmıştı.Şimdı de amcası vefat ettı.

  • Zaram.Hercaı yı ızlemedım.Tavsıyen ıçın tesekkur ederım.Izlemeye çalışacagım

 36. Ben herkesin dusincesine saygi duyuyorum.Sende seytan tiplerini seviyorsun iste.Buda senin dusuncen.Ama soruma crvap yazdigin icin tesekkurler.

 37. İyi akşamlar Serpilim. Hoşgeldin. Ben de hoşgeldim. Nasılsın?

  Bu arada bence Alya güzel. Tanu ve Pragya eşit

  • Hoşgeldın Arzum.Dun çok ugrastım ama sıteye gıremedım.Sureklı hata verıyordu.Ben ıyıyım canım.Sen nasılsın?Evlılık nasıl gıdıyor

 38. İyi günler mutlu hafta sonları. Serpilim nasılsın canım iyimisin neler yapıyorsun.

  • Sana da mutlu haftasonu dılerım Zaram.Ben çok ıyıyım.Dun çok ugraştım.Sıteye gıremedım.Sen nasılsın?Enıştem ve kuçuk prensım nasıllar

 39. Bende sizinle ayni fikirdeyim tabi ki tanu.Praqyada guzel ama tanunun golgesinds kaliyo

 40. Selam nasilsiniz? Size birsey sormak istiyorum amma doğruyu soyleyin ah kalbim dizisindeki tanu mu guzel praqya mi?? herkes dogruyu yazsin lutfen.

 41. Abimin durumunda bir deyisiklik yok ayni iste tedavi goruyor Serpilim oda sonunda bir is buldu insallah gotururler simdi deniyorlar sadece begenseler ise alacaklar

  • İnşallah begenırler Asım.Hakkında hayırlısı olsun.Tekrar geçmiş olsun.Sen neler yapıyorsun

 42. Hayırlı cumalar Asım.Ben de çok ıyıyım canım.Eve geldım.Uzandım.Tv ızlıyorum.Bu arada Asım.uzun sure oldu.Abın nasıl oldu.Daha ıyıdır ınşallah.

 43. Tunaydin Serpilim hayirli cumalar canim cok sukur iyiyim sen nasilsin? Bende seni ozledim:)

 44. Anonım olarak gıtmış.Kızlar benden sonra kımse yazmamış.İnsallah yazarsınız