Sev Yeter 226. Bölüm Özeti 29 Nisan Pazartesi Fragmanı

Burak 21 Mar 2019 Sev Yeter  0

Raman’ın Pihu ile ilgilenmesi ve sürekli okulda onu takip etmesi işlerinin aksamasına neden olur. Ishita da işletme kursu alıp bu problemi çözmeye çalışır. Kurs bitiminde Ishita, Raman’a vekalet etmek üzere ofise gider. Onu Adi, Aliya ve Mihir karşılar. Ishita, Raman’ın odasına girer bilgisayarı açar fakat bilgisayar şifre ister.

Sev Yeter 29 Nisan Pazartesi Özeti

Raman Ishita’ya bilgisayarın şifresinin mesajla göndermiştir. Ishita beni iyi anlayan bir eşim var diye sevinir. Nidhi, Ashok’dan bazı bilgiler alır ve daha sonra yatırımcı Shingal’i arar. Raman’ın projelerde başarılı olamayacağını söyler. Shingal, Raman’ın bütün projeleri yönettiğini söyler. Nidhi şirketi arayarak kimin yönettiğini öğrenmesini ister ve telefonu kapatır.

Bay Shingal ciddi paralar yatırdığını söyleyerek Mihir’i arar. Ona projeyi sorar. Mihir üzerinde çalışıyoruz der. Shingal Raman’ı sorar. Mihir, Raman’ın meşgul olduğunu söyler ve işi bittiğinde geri dönmesini sağlayacağım der. Bay Shingal yolda giderken Raman’ı kadınlarla beraber görür. Şoförü’ne arabayı durdurmasını söyler.

Shingal, Raman’a burada ne işin var diye sorar. Raman kızı için geldiğini söyler ve ofisi sağlam birine emanet ettim der. Mihir ve ben karıma rehberlik ediyoruz diyerek ayrılır. Shingal ofise gelir ve Ishita ile tanışır. Ishita, Shingal’i tanımayınca Shingal biraz sinirlenir.

Shingal yatırımlarından bahseder ve tecrübesiz insanlarla çalışmak istemiyorum der. Bu sırada Ashok da gelir ve Shingal’i iyice sinirlendirir. Shingal yatırımdan vazgeçiyorum diyerek gider. Mihir ve Ishita, Ashok’a tepki gösterirler fakat iş işten geçmiştir. Ishita ağlamaya başlar.

Kadınlar müdürle konuştuğu için Raman’a teşekkür ederler. İleride düzenlenecek yemek yarışması için ne yapacaksın diye sorarlar. Raman dünyadaki en iyi aşçılar erkeklerdir der. Bu sırada Pihu yarışmayı ben kazanacağım diye koşarak Shagun’a sarılır. Raman şok olur ve Pihu yarışmaya Shagun katılacak der.

Pihu sınıfa giderken Raman, Shagun’u bir kenara çeker ve daha önce seni uyarmıştım der. Bir daha buraya gelme der. Pihu tekrar gelir ve Shagun nerede diye sorar. Raman gittiğini söyler. Pihu yarışmaya kim katılacak diye sorar. Raman ben katılacağım der. Pihu sen yemek yapmayı bile bilmiyorsun der.

Raman kadınlardan kolay bir yemek tarifi alarak yarışmaya katılacağını söyler. Shagun, Nidhi’ye gider. Raman’ın onu azarladığını anlatır. Bir planın varmı diye sorar. Nidhi, Ishita’dan ötürü yatırımcının vazgeçtiğini söyler. Shagun çok sevinir.

Müdür kurallar gereği Raman katılamaz dese de kadınlar Raman’ı destekler. Bir babanın gerektiğinde anne gibi iş yapması gerektiğini söylerler. Müdür yönetim ile konuşması gerektiğini söyler. Ishita ve ekibi eve gelir. Raman’ı yemek yaparken görürler.

Ishita, Raman’a Bay Shingal’den bahseder. Raman, Ashok’un her şeyi berbat ettiğini söyler. Ishita hayır der adam beni tecrübesiz buldu der. Bay Shingal ile görüşerek onu ikna edeceğini söyler. Mihir’den eresi güne bir toplantı ayarlamasını ister. Raman da Pihu için okulda olması gerektiğini belirtir. Ishita’ya sana güveniyorum der.

Shagun, Mani’yi karşılamaya gider. Ofiste yaşananlardan bahseder. Mani endişeli şekilde birilerini arar. Ishita ile görüşmeliyim der. Shagun, Mani’nin halen Ishita için endişelenmesine üzülür. Mani ve Ishita buluşurlar. Bay Shingal’in büyük bir yatırımcı olduğunu ve projenin onaylanmaması halinde diğer yatırımcıların da Shingal den etkilenebileceğini belirtir.

Mani Ishita’ya Shingal’i eve davet et der ve Raman ile konuşmasını ister. Ishita dediği gibi yapar. Shingal eve gelir. Buraya sadece kahve içmek için geldiğini söyler. Bir kadın olarak ev işlerine odaklan der. Ishita biraz bozulur.

Ishita aslında sana saygı duyuyordum fakat şimdi duymuyorum der. Sen olsan da olmasan da bu projeyi tamamlayacağım der ve meydan okur. Bu esnada Raman gelerek Ishita’yı alkışlar.

Shingal sinirlenir ve projeyi tamamlaması için ona süre verir. Tamamlanmadığı taktirde %15 faiz ve %25 ceza ile parasını geri ister. Raman %30 faiz ve %50 ceza ile iade ederiz der. Shingal dışarı çıkar. Nidhi ve Ashok ile karşılaşır.

Nidhi Ishita savaşçı biri mutlaka önlem almalıyız der. Bhalla ailesi ise bu zor görev için bir araya gelirler. Mihir bütün gece çalışmalıyız der. Adi Ishita ve Mihir çalışmaya başlarlar.

Raman da sabah Pihu’nun okuluna gideceği için izin ister. Shagun da hazırlık yapmaktadır. Pihu’nun en sevdiği makarnadan yapar.

Bahlla evinde yemek yenirken Pihu yemek istemez ve makarna ister. Raman önündeki yemeği ye der. Herkes sofradan kalkar. Pihu yalnız kalınca yemeğini yer. Ruhi ve Raman onu uzaktan izlemektedir. Ruhi Raman’ın otoriter tavrını takdir eder.

Ishita ve ekibi çalışmaya devam etmektedir. Raman elinde kahve ile gelerek çalışmaları inceler. Fakat grafiklerin hatalı olduğunu görür. Çaktırmadan üzerine kahve döker ve özür dileyip gider. Daha sonra kapıdan konuşmaları dinler.

Mihir, Raman kahveyi bilerek döktü der. Ishita bende öyle hissettim der ve sanırım bu bir uyarıydı der. Çalışmayı sıfırdan yapmaya karar verirler. Raman anladıklarını duyunca sevinir. Ertesi gün Raman okulda Ishita da ofistedir. İkisi de yaptıkları sunumlarla büyük beğeni toplarlar.

Eve geldiklerinde Bayan Bhalla aarti yaparak onları karşılar. Raman bu güzel günü kutlamalıyız der. Shagun, Ishita’nın başarılı olduğunu öğrenince çok öfkelenir. Nidhi’den sinirini çıkarır. Nidhi bir kutlama yapacaklar bunu mutlaka mahvetmeliyiz der.

Raman, Ishita ile dışarıda yemek yemek için bir arkadaşı ile buluşacağı yalanını söyler. Bhalla ailesi kiminle buluşacağını sorar. Raman uzun zamandır görmediği bir arkadaşı ile buluşacağını söyler. Bay Bhalla Raman’a bende sizinle gelebilir miyim der.

Raman arkadaşının brahman olduğunu söyler ve içki içmiyor der. Belki tapınağa gideriz diyerek odasına çıkar. Herkes gülmeye başlar. Simmi, Ishita ile beraber buluşmaya gitmek için saklandığını söyler. Shagun, Pihu’yu tekrar arar ve kutlama yapılıp yapılmayacağını sorar. Pihu kutlama olmadığını söyler ve Raman bir arkadaşı ile dışarı çıkacak der…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 226. Bölüm Özeti 29 Nisan Pazartesi Fragmanı” üzerine 112 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Buldum

 2. DUYQU dedi ki:

  Hangi bolumun sayfasina gecicez banada soyleyin

 3. Duyqu dedi ki:

  Tesekkur ederim zara bende iyiyim.önemli diyil arzygul bende olsam sorardim canim onemli diyil merak ettiklerinizi sora bilirsiniz

 4. Arkey Madhubala dedi ki:

  Prenseslerım gununuz aydın nesenız bol olsun.Yenı sayfaya geçelım .Burası çok doldu

 5. Arkey Madhubala dedi ki:

  Kızlar sabah bırkaç ögrencım bıze gelecek.Hazırlık yaparken saat bu saat oldu.Iyı geceler prenseslerım

 6. Zara dedi ki:

  Hep iyi ol Serpilim bende iyiyim hamd olsun. İki gözüm iki çeşme hercai yi izliyordum. Şerefsiz Miran intikam almak için hiç suçsuz günahsız Reyyan ı gerdek geçesi terk etti. Kızı rezil etti

  İyi geceler Serpilim Allah rahatlık versin. Allah ömür verirse yarın görüşürüz.

  Duygu iyiyim çok şükür sen nasılsın.

 7. Arzygül dedi ki:

  Anladım Duygu. Kusura bakma şey açıkcası inanmadığım için sormuştum onları. Benim ismim gördüğün gibi Arzygül. Türk değilim o yüzden böyle.

 8. Asi dedi ki:

  Iyi aksamlar Serpilim bende iyiyim canim arka sokaklar izliyom sen ne yapiyon?

 9. Duyqu dedi ki:

  Ben ailemle Kadıkoyde yasiyorum evet ozel unversitete okuyorum bu yil 2-ci yilim unversitemin unversitem bitdikden sonra eyer doktor olursam burda kalicam olmassa Azeribaycana geri donucem cunki beni buraya baliyacak bisey kalmayacak Bu arada senin ismini oyrene bilirmiyim Arzygul

 10. Arzygül dedi ki:

  İyiyim Serpilim. Ya annemlere gideceğim de. Gideceğim zamanı kararlaştıramıyoz. Eşimin bugün gece evde kalma ihtimali var. Dün de geldi bikaç saatliğine, gece de burada kalacaktı ama müfettiş geldi diye çağırdılar. Her neyse. Ben de yarın annemlere gideyim diyorum. Sen geliyormusun bugün diye soruyorum soruyorum belli değil diyor. Çünkü bugün gelmeyecekse yarın gelecek büyük ihtimalle. Yarın gelmesi benim planlarımı bozuyor. Çok dertliyim:( sen neler yapıyorsun Serpilim?
  Elayı özledim ben ya:(
  Bu arada Duygu merhaba. Bişey sorabilirmiyim? (2-3 şeyde olabilir) 1 senedir Türkiyedeysen hangi şehirdesin? Muhtemelen özel üniversitede okuyorsundur . Peki hangi üniversite?

 11. Duyqu dedi ki:

  Nasilsin Zara cok tesekkur edirim insallah

 12. Duyqu dedi ki:

  Merhaba nasilsiniz kizlar

 13. Arkey Madhubala dedi ki:

  Iyı gunler Asım.Zaram.Arzum ben ıyıyım prenseslerım.Sız nasılsınız?Neler yapıyorsunuz.

 14. Arzygül dedi ki:

  Günaydınlar. Hayırlı cumalar

 15. Asi dedi ki:

  Günaydın hayirli sabahlar canlar nasilsiniz?
  Allahin rahmeti ve bereketi uzerimize olsun! Cumamiz mubarek olsun.
  Hayirli cumalar

 16. Zara dedi ki:

  Serpilim İyi geceler Allah rahatlık versin Allah ömür verirse yarın görüşürüz

 17. Zara dedi ki:

  İyi akşamlar Serpilim nasılsın canım iyi misin? 🙂 Serpilim ben başka uygulamadan (brojer uygulamasından) yazıyorum diye geç çıkıyor ama sadece bu sitede öyle oluyor ama artık corum dan yazacam
  )

  İyi akşamlar Duygu hamd olsun sen nasılsın. Inş’Allah okulunu bitirib doktur olursun

 18. Arkey Madhubala dedi ki:

  Iyı akşamlar Arzum.Iyı akşamlar Duygu.

 19. Duyqu dedi ki:

  İyi aksamlar herkese

 20. Arzygül dedi ki:

  İyi akşamlar Serpilim:)

 21. Duyqu dedi ki:

  Herkese merhaba nasilsiniz insallah herkes iyidir.Beni daha yakindan tanimaq istemişsiniz Ben Duyqu 18 yasindayim azeriydim 1 yildir turkiyedeyim burda olucam artiq doktor olmaq istiyorum ve fakultesini okuyorum insallah doktor olurum.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Inşallah okulunu bıtırıp doktor olursun.Allah yardımcın olsun.Benı kırmayıp kendını tanıttıgın ıçın tesekkur ederım.

 22. Arkey Madhubala dedi ki:

  Zaram senın yorumların bende geç gorunuyor.2 seferdır.Nedenını anlamadım

 23. Arkey Madhubala dedi ki:

  Gununuz aydın nesenız bol olsun.

 24. Zara dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar. Serpilim günün güzel geçsin canım

 25. Asi dedi ki:

  Kolay gelsin Serpilim iyi geceler tatli ruyalar:)

 26. Asi dedi ki:

  Bende iyiyim Serpilim:) kuzgun dizisini izliyorum sen ne yapiyon canim

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Survıvor ızlıyorum canım.Reklam arasında da yarın işleyecegımız konularla ılgılı not alıyorum

 27. Arkey Madhubala dedi ki:

  Zaram benım bıcırıklar 4. Sınıf

 28. Arkey Madhubala dedi ki:

  Ben ıyıyım Arzum.uzandım tv ızlıyorum

 29. Zara dedi ki:

  Serpilim senin bıcırıklar kaçıncı sınıfı dı 3 mü)
  Demek bizim takım kazandı. Nihayet mideleri bayram etti. Afiyet olsun.

 30. Asi dedi ki:

  Selam Serpilim nasilsin iyimisin?
  Site duzelmis sonunda

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Iyıyım Ası prensesım.sen nasılsın ?Neler yapıyorsun.

 31. Arkey Madhubala dedi ki:

  Zaram bu sezonu ben de pek begenmedım.Hıkmet zaten delıydı.Hakan dan sonra ıyıce delırdı

 32. Arkey Madhubala dedi ki:

  Gunaydın Arzum.Mutlu ve huzurlu bur gun geçmesı dılegıyle

  1. Arzygül dedi ki:

   Nasılsın Serpilim?

 33. Arzygül dedi ki:

  Seçimler yaklaşıyor:(

 34. Arzygül dedi ki:

  Günaydın Serpilim:) tv de izlenecek bişey bulamadığımızda şarkı kanalı açıyoruz eşimle. Öylelikle dinlemiş oluyorum ben de:)

 35. Zara dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar
  Serpilim geldim. Dün site de sorun vardı giremedim. nasılsın canım iyi misin neler yapıyorsun bıcırıklar yoruyormu seni.
  Dün survivor’u izlemisin hangi takım kazandı ben izleyemedim ya yorgundum erkenden yattım. Serpilim bu sezon survivor’u nasıl buluyorsun? ben bu sene pek sevmedim hiç bir bölümü de sonuna kadar izlemiyorum.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Gunaydın Zaram.Bıcırıklar benı çok yoruyorlar.Survıvoru ızledım.Turk takımı kazandı.Super bır kahvaltı yaptılar.sembolu de Yusuf ve Buşra aldı.Adadan da Patrıc gıttı

 36. Arkey Madhubala dedi ki:

  Iyı geceler prenseslerım

 37. Arkey Madhubala dedi ki:

  Bu aralar muzık dınlemeye vaktım olmuyor.Okul.Sınavlar.Ev.mısafır derken ılk fırsatta uyuyakalıyorum.Çocuklar da çok yoruyor.Buyuduler .Artık ıdare etmek te zorlaşıyor

 38. Arzygül dedi ki:

  Sorumsuz olmayacaksın ama sorumluluk alırken dozunu bileceksin Serpilim. Başkaları için kendini paralamayacaksın. Ben öyle yapıyorum. “Bir insan karşısındaki insana hoşgörü gösteriyorsa bunun anlamı ben insanım senin de insan olduğunu düşünüyorum demektir. Ben safım gel benim sırtıma bin demek değildir”. Fazla hoşgörüyü herkes aptallık olarak algılayıp tüm yükü sana yüklemeye çalışıyor. Tam o sınırda aptal olmadığını belli edeceksin insanlara. Kendi başınızın çaresine bakın diyebilmelisin:)

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Çok ıyı nıyetlıyım.Karakterım bu.Yapacak bısey yok.Huylu huyundan da vazgeçmıyor Arzum.Serpıl boyle gelmış boyle gıder.Şu an çok acıdım kendıme.Yazık bana.Kımseyı uzmek ıstemıyorum.

 39. Arkey Madhubala dedi ki:

  Survıvorda tum hı ho çalıyordu.

  1. Arzygül dedi ki:

   Ya ben bu sıralar Jennifer Lopez-Ain’t Your Mama, Selena Gomez, Cardi B & Ozuna – Taki Taki, ya bide Justin Bieber’inde yer aldığı bi şarkı vardı. İsmi aklıma gelmiyor şimdi. Bu şarkılara taktım kafayı.

 40. Arkey Madhubala dedi ki:

  Gozunuz aydın Arzum.Atakan çok duygusal bır çocuk.Bu onu çok zorlayacak gıbı

  1. Arzygül dedi ki:

   İçi dışı bir canım Atakanım. Kasmıyor kendini güçlü görünmek için:) şimdilik Yusuftan geri kalıyor gibi:(

   1. Arkey Madhubala dedi ki:

    Yusuf sakın gorunuyor ama baskın bır karakter

 41. Arkey Madhubala dedi ki:

  Arzum ben bu sene sıze gıcık gelen takımı tutuyorum.Hıkmet ve tayfasını.Artık sakın olmadaktan çok sıkıldım.Hıkmet gıbı olmak ıstıyorum.Ben herkesın kahrını çekecegıme onlar benım kahrımı çeksınler mordundayım

  1. Arzygül dedi ki:

   Haha. Yok ya bana Hikmet gıcık gelmiyor. Nagihana bbenzetiyorum onu. Enteresan bi saflığı var. Bora, Sude, Melisa, Büşra aşırı gıcık geliyor. Seda, Hikmet falan da orta diyelim.

   1. Arkey Madhubala dedi ki:

    Arzum fazla sorumluluk sahıbı olmaktan sıkıldım.Sorumsuz olmak ıstesem de beceremıyorum.Ne olacak benım sonum

 42. Arkey Madhubala dedi ki:

  Kımler geldı kımler geçtı bu sayfadan.Eskı dostlarım teker teker ısım yazmayacagım.Özlendıgınızı ve unutulmadıgınızı bılın yeter.Her daım burada olan kardeslerım sızı çok sevıyorum.İyi ki varsınız

 43. Arkey Madhubala dedi ki:

  Asım.Zaram nerelerdesınız?

 44. Arzygül dedi ki:

  İyi akşamlar Serpilim. İyiyim ben sen nasılsın?

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Arzum ben ıyıyım canım.Survıvor ızlıyorum.Sen nasılsın?

   1. Arzygül dedi ki:

    Bende iyiyim. Survivor izliyorum aynen. Atakanımı izleyip gururlanıyorummm:) geçen hafta Yusufa göz kırpıyordum. Ama Atakan gelince ona geri döndüm yine.

 45. Arzygül dedi ki:

  İyi akşamlar Swrpilim. İyiyim ben sen nasılsın?

 46. Duyqu dedi ki:

  Selam.Merhaba Serpil nasilsin evet siteye girilmiyordu

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Ben ıyıyım Duygu .Sen nasılsın?Bır sakıncası yoksa bıraz daha kendını tanıtır mısın?

 47. Arkey Madhubala dedi ki:

  Sıteye yıne gırılmıyordu.Nasılsınız prenseslerım

 48. Anonim dedi ki:

  Bugun neden hic kimse yok?? hepiniz nerdesiniz

 49. Duyqu dedi ki:

  Hepiniz nerdesiniz yaa yalniz kaldim

 50. Duyqu dedi ki:

  Merhaba herkese.Nasilsin Serpilcim iyimisin? Zara men Azeeiyim yeni Turkeye geldim 1 yil oldu

 51. Arzygül dedi ki:

  Bende iyiyim Serpilim. Evdeyim kaynanama iftara yemek yaptım

 52. Arzygül dedi ki:

  Nasılsın Serpilim?

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Iyıyım Arzum okuldayım.Sen nasılsın?

 53. Arzygül dedi ki:

  Günaydınlar efenim. Akıl sağlığınızı yitirmediğiniz huzurlu günler

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Gunaydın Arzum.Mutlu sabahlar prensesım.

 54. Zara dedi ki:

  Yeni haftaya bismillah. günaydın yeni haftanız huzurlu geçsin. Serpilim nasılsın canım

 55. Arzygül dedi ki:

  Bu arada Aleyküm selam Serpilim. Gelince iletirim. Başka bi arkadaşımda geçen gün selam söyle dedi ama şaka olarak demişti. Bende cidden söyledim eşime. Haha. O kim ya diye beyni yanmıştı.

 56. Arzygül dedi ki:

  İyi geceler Serpilim. Bugün çok yoruldum. Bence evlilik açısından kötü bu iş meselesi. Benim için öyle en azından. Çünkü eşimin maaşı olmadanda geçinebilirdik. hiç çalışmasın demiyorum. Hatta bende çalışacağım inşallah ama bu kadar çok çalışmasa çok daha iyi olurdu. Neyse be:)

 57. Zara dedi ki:

  Serpilim canım başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.:)

  Benim bu siteye netim çekmiyor zar zor giriyorum.

  Merhaba Duygu hoş geldin aramıza.
  Duygu sen Azeri misin Türkmen mi? HHercai dizinin tekrarı ne zaman bilmiyorum büyük ihtimalle hafa sonu olur fakat saati bilmiyorum

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Amın zaram.amcayı bız tanımyor gıbıydık.Muhammed rn son 33 sene once gormuş

 58. Asi dedi ki:

  Hep iyi olun Serpilim:) allah rahmet elesin mekani cennet olsun.
  Yok yorucu degil is canim yol yorucu sadece gelen gibi uzaniyorum.

  Duyqu hos geldin sen azerimisin?

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Amın canım.

 59. Duyqu dedi ki:

  Kizlar ah kalbim dizisinin sonunda ne olacaq bilen varmi cok merak ediyorum.Bilen varsa bizle de paylassin

 60. Duyqu dedi ki:

  Hayir serpil Ben hepsoni seviyordum Arkeyi daha cok seviyordum

 61. Duyqu dedi ki:

  Merhaba Serpil bende cok memnun oldum canim nasilsin herhalde yalanci bahar dizisindeki arkey ve madu yu taniyorsun cunki ismin Arkey madubala cok seviyodum bende yalanci bahari super diziydi

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Yalancı baharı sevıyorsun ama Arkey den hoşlanmıyordun.Yanlış hatırlamıyorsam

 62. Duyqu dedi ki:

  Bu arada ben yeniyim hepinizin ismini bilmek istiyorum.Hep size kizlar demiyicem herhalde.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Merhaba Duygu.Ben Serpıl.Tanıştıgıma memnun oldum

 63. Duyqu dedi ki:

  Merhaba Zara.Bende Hercai dizisini izliyorum cok guzel bi dizi bende herkese tavsiye ediyorum.Zara Hercai dizisinin ozetini kacinci gun veriyo?? Biliyorson bana da soyld lutfen.

 64. Arzygül dedi ki:

  İyi günler Serpilim. Ben dün rahat giriuordum buraya. Sende niye öyle oldu ki. Normalde herkesin girememesi lazımdı. Evliliğim gidemiyor maalesef. Çünkü eşim eve misafir oldu adeta. Hep işde. Bugünde bir aylık kursa gitti. Ama arada gelecek tabi de gitmeseydi iyidi zaten bugünlerde o evde olunca ben olmuyorum falan. Neredeyse 5 gündür doğru düzgün görüşemiyoruz bile. Bu sabahta kursa gitti alelacele. Gelip eşyalarımı alırım demişti ama biz eltimlere geldik. Yine göremedim onu:(

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Arzum ben de bılmıyorum canım.Dun buraya gıremedım.Sureklı hata yazıyordu.Yazdıgım yorumlar da gıtmıyordu.Bu iş meselesı evlılık açısından ıyı mı kotu mu ben de anlayamadım.Yıllardır bu durumu ben de sorguluyorum.Allah sızı tez zamanda kavuştursun.Bu zamanlar en guzel zamanlarınız.Hep mutlu ol Arzum.Enışteme selamlar.

 65. Asi dedi ki:

  Eski tanu daha guzeldi bana gore ama simdiki tanuyla pragya ayni cirkinleride alya:)

 66. Asi dedi ki:

  Sagol Serpilim:) bende ise gidiyom geliyom eve oylece geciyor gunlerim.
  Sen nasilsin eniste nasil?

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Asım ben de enışten de çok iyıyız.Enıştenın amcası vefat etmıştı.Cenazeye gıttık.Oradan gelınce de hayat telaşı işte.Zaten dun gece nobetçıydı.Sabah 10 da geldı.1 de cenazeye gıttık.3 te geldık.Baska bır ışı çıktı.Oraya gıttı.Kısmet olursa gelınce uyuyacak.Hayalet gıbıydı.Senın iş nasıl gıdıyor.Yorucu bır ış mı?

 67. Zara dedi ki:

  Tünaydın Serpil’im hep iyi ol güzel kalplim. Bizde iyiyiz çok şükür. Pazar keyfi yapıyorum. yeni dizi başladı Hercai çok güzel dizi herkese şiddetle tavsiye ederim Serpil’im izlemeye fırsatın oldu mu? 🙂
  Bu arada Duygu ben o hind dizilerni izlemiyorum o yüzden yorum yapmıyacam
  Ama eskiden arada Sev yeteri izlerdim bence de İşita dan Şagun daha güzel 🙂

  Dizi demişken Serpilim dün YB nı izledin mi.Rajjanın ailesi şehire şehire gelişi gülme krizine girdim Davuji nin sıkışması tuletni saksıya yapmak istemesi dünkü bölümünü 32 dilimle izledim. hey Allah’ım ya.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Iyı olmanıza sevındım canım.Ben de kuşa yem almaya gıttım.Markete gıttım.Ortalıgı toparladım.İş hiç bitmiyor.Yalancı baharı dun akşam ızlemeyemedım.Nomalde hep ızlıyorum.Dun akşam gorumcem geldı.Bugun bır de cenazemız vardı.Muhammed ın teyzesı 1 ay once vefat etmıştı.Şimdı de amcası vefat ettı.

  2. Arkey Madhubala dedi ki:

   Zaram.Hercaı yı ızlemedım.Tavsıyen ıçın tesekkur ederım.Izlemeye çalışacagım

 68. Arkey Madhubala dedi ki:

  Gunaydın prenseslerım.

  1. Duyqu dedi ki:

   Merhaba hos geldin

   1. Anonim dedi ki:

    Hoşbulduk Duygu

 69. Duyqu dedi ki:

  Ben herkesin dusincesine saygi duyuyorum.Sende seytan tiplerini seviyorsun iste.Buda senin dusuncen.Ama soruma crvap yazdigin icin tesekkurler.

 70. Duyqu dedi ki:

  Alya mi alya sanki seytana benziyo

  1. Arzygül dedi ki:

   Demek ki ben şeytan tiplileri güzel buluyorum

 71. Arzygül dedi ki:

  İyi akşamlar Serpilim. Hoşgeldin. Ben de hoşgeldim. Nasılsın?

  Bu arada bence Alya güzel. Tanu ve Pragya eşit

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Hoşgeldın Arzum.Dun çok ugrastım ama sıteye gıremedım.Sureklı hata verıyordu.Ben ıyıyım canım.Sen nasılsın?Evlılık nasıl gıdıyor

 72. Arkey Madhubala dedi ki:

  Bence işita yerıne de Şagun olmalıydı

 73. Zara dedi ki:

  İyi günler mutlu hafta sonları. Serpilim nasılsın canım iyimisin neler yapıyorsun.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Sana da mutlu haftasonu dılerım Zaram.Ben çok ıyıyım.Dun çok ugraştım.Sıteye gıremedım.Sen nasılsın?Enıştem ve kuçuk prensım nasıllar

 74. Duyqu dedi ki:

  Bende sizinle ayni fikirdeyim tabi ki tanu.Praqyada guzel ama tanunun golgesinds kaliyo

 75. Duyqu dedi ki:

  Selam nasilsiniz? Size birsey sormak istiyorum amma doğruyu soyleyin ah kalbim dizisindeki tanu mu guzel praqya mi?? herkes dogruyu yazsin lutfen.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Tabı ki Tanu

  2. Arkey Madhubala dedi ki:

   Tanu

 76. Asi dedi ki:

  Abimin durumunda bir deyisiklik yok ayni iste tedavi goruyor Serpilim oda sonunda bir is buldu insallah gotururler simdi deniyorlar sadece begenseler ise alacaklar

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   İnşallah begenırler Asım.Hakkında hayırlısı olsun.Tekrar geçmiş olsun.Sen neler yapıyorsun

 77. Arkey Madhubala dedi ki:

  Hayırlı cumalar Asım.Ben de çok ıyıyım canım.Eve geldım.Uzandım.Tv ızlıyorum.Bu arada Asım.uzun sure oldu.Abın nasıl oldu.Daha ıyıdır ınşallah.

 78. Asi dedi ki:

  Tunaydin Serpilim hayirli cumalar canim cok sukur iyiyim sen nasilsin? Bende seni ozledim:)

 79. Arkey Madhubala dedi ki:

  Anonım olarak gıtmış.Kızlar benden sonra kımse yazmamış.İnsallah yazarsınız

 80. Anonim dedi ki:

  Prenseslerım gunaydın.Nasılsınız?Sızı çok özledım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.