Sev Yeter 225. Bölüm Özeti 26 Nisan Fragmanı

Burak 20 Mar 2019 Sev Yeter  0

Adi babasının elbiselerinden birini alır. Giderken Raman ile çarpışır. Adi bunu Aliya’yı etkilemek için ödünç aldığını söyler. Aliya’yı seviyorum der. Raman tüm dolabı boşaltır. Hepisini giyebilirsin der. Aliya’nın da onu sevip sevmediğini sorar. Adi bilmiyorum der.

Sev Yeter 26 Nisan Cuma Özeti

Raman, Ishita’yı görmek üzere üniversiteye gider. Ishita ise kafasına yerleştirdiği bir kitapla yürümektedir. Öğrenciler ona tezahürat ederler. Raman oradakilere Ishita ile dalga geçtillerini düşünerek kızar. Ishita ise kursun başladığını söyler ve bunlarda öğrenciler der.

Arkadaşları ayrılırken Raman’a güle güle amca derler. Raman neden öyle dediklerini sorar. Ishita da onlara böyle kızarsan tabiki sana amca derler der. Raman profesöre gider ve Ishita ile ilgili bir şeyler sorar. Bu esnada Sachi de Romi ile aynı yerde konuşmaktadır. Romi, Sanchi den kendisini terk etmemesini söyler. Sanchi ise bu işi kaçıramam der ve beni senle görürlerse işimden olurum der. Romi elini tutar.

Bu esnada Raman içeri gelir. Romi ne olduğunu sorar. Neden kızın elini tutuyorsun der. Romi ise kızı işe almak istediğini söyler. Raman tercihler ile ilgili insanları zorlama der. Romi giderken Raman Sanchi’ye bakarak çıkar.

Nidhi, Shagun’u arar ve Pihu’yu almak üzere sana yardım edeceğim der. Shagun’a kendisini çıakrmasını söyler. Shagun tamam der. Nidhi ona avukat yollar. Ishita, Raman’a toplantıya katılmasını söyler. Kendisi de uzaktan izleyecektir. Raman, Pihu’nun annesi olduğunu söyleyerek kadınların içine dalar.

Bütün kadınlar Raman’ın yanına oturmasını ister. Raman onlarla arkadaşça konuşurken Ishita kıskanmaya başlar. Kadınlar Pihu’nun çok şanslı olduğunu söylerken Raman üç çocuğum var der. Kadınlar bir sonraki toplantı nerede olacak diye sorar. Bir kadın elini Raman’ın omzuna koyar.

Bu Ishita için bardağı taşıran damla olur ve masaya gelerek Raman benim kocam der. İşim olduğu için biraz geciktiğini söyler. Adi terzisini arar ve Raman’ın kıyafetleri gibi bir takım dikmesini ister. Bu esnada telefonundaki Aliya ile çektirdiği fotoğrafı görür ve yanağını tutarak hayran hayran ona bakar. Bu esnada Ruhi ile Simmi ona yaklaşırlar.

Adi onların geldiğini fark etmez. Ruhi neden yanağını tutuyorsun diye sorar. Adi cevap vermez. Simmi ve Ruhi rakhi (örgülü bileklik) bağlama ritüeline Aliya’yı da çağırmasını ister. Adi, Aliya’nın çok meşgul olduğunu ve gelemeyeceğini söyler.

Rakhi bağlama etkinliği başlar. Simmi kardeşi olarak Raman’a rakhi bağlar. Bu esnada Bhalla evinde Raman’ın daha önce tanıştığı kadınlar gelir. Ishita kadınlar seni kardeşi oalrak gördüğünden sana rakhi bağlayacak der. Raman biraz bozulur. Kadınlar rakhi bağlayıp gider. Herkes Ishita’nın bu şakasına çok güler.

Ruhi, Rakhi etkinliğine Aliyayı da çağırır. Aliya hazırlanırken Mihir gelir. Shagun’a rakhi için geç kaldın der ve özür diler. Shagun Aliya’yı Bhalla evine bırakmasını ister. Nidhi Shagun’un kefaleti ile serbest kalır. Pihu için Shagun’a yardım edeceğim der.

Snachi, Ishita ile aynı kurstadır. Sanchi kursta öğretmenlik yapmaktadır. Haftaya test yapıalcak diyerek Ishita’ya ders notları verir. Adresi kurs merkezinden aldım der. Ishita çok sevinir. Bayan Bhalla genç yaşta öğretmenlik yapmasından ötürü onu tebrik eder.

Bu esnada Romi gelir ve Sanchi’yi görünce şok olur. Mihika da Snachi’yi görünce şaşırır. Sanchi, Romi ile Mihika’nın beraber olduklarını anlar. Pihu, Raman’dan kimseden yardım istemeden kurabiye yapmasını ister. Ishita, Raman’a yardım etmek ister fakat Raman kabul etmez.

Aliya ile Mihir gelir. Ishita ders çalışması gerektiğini söyler fakat sınavı nasıl geçeceğim diye telaşlanır. Aliya bunu zevkli bir hale getireceğini söyler. Ishita’ya soru soracağım ve her bildiği soru için Ruhi’yi öpecek der. Ishita beni nasıl etkileyeceğini iyi biliyorsun der. Aliya soru sormaya başlar. Ishita soruları bildikçe Ruhi’yi öper.

Ishita sınava böyle hazırlanırken Ruhi de tarifleriyle babasına yardım eder. Sonunda Raman kurabiyeyi yapmayı başarır. Pihu’dan tadına bakmasını ister. Pihu güzel olduğunu söyler. Herkes Raman’ı alkışlar.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.