Sev Yeter 224. Bölüm Özeti 25 Nisan Perşembe Fragmanı

Burak 20 Mar 2019 Sev Yeter  0

Ashok’un iftirası sonrası Ishita ihaleyi kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Yönetim kurulu ikinci en iyi teklifi veren Romi’ye ihaleyi verirken Ishita son anda gelerek Ashok’un iftirasını ispatlar. Ashok senin yerin kocanın yanı şirket işlerine karışma deyince Ashok yönetim kurulundaki kadınların da tepkisini çeker.

Sev Yeter 25 Nisan Perşembe Özeti

Yönetim kurulu teklifi yeniden inceler ve ihaleyi Raman’ın kazandığını açıklar. Romi’nin morali bozulur. Ishita eve geldiğinde tüm ailedekiler onu tebrik eder. Romi de daha sonra eve gelir ve Ishita için hazırlanan tatlıdan yer. Romi odasına giderken ailem ne kadar garip der. Ishita’yı tebrik ediyorlar fakat benim üzüntümü önemsemiyorlar der.

Aliya Mihir ile şarkılar ile ilgili konuşmaktadır. Mihir ona eskilerden bahseder. Fakat Aliya onları bilmiyorum der. Mihir uzun seneler Avustralya’da kaldığı için bunlardan uzak kaldığını bunları mutlaka dinlemesini söyler. Aliya gece Mihir’in söylediği müzikleri dinler ve çok beğenir.

Ertesi gün herkes yemek yaparken Shagun gelir. Ishita karşısına dikilerek neden geldin der. Shagun, Pihu için geldim der. Ishita, Anil’in yazdığı mektupta beni kaçırmak için uğraştığını itiraf etmezsen Pihu’nun yüzünü göremezsin der. Shagun ben yapmadım der. Ishita’yı kenara iterek Pihu’yu görmeye gider.

Raman onu durdurur. Pihu seni görünce bizimle arası açılıyor git buradan der. Okula da Pihu’yu görmemen için gerekenleri söyledim der. Shagun öfkeli şekilde evden ayrılır. Raman, Ishita’ya bir saat hediye eder. Ishita’da Raman’a rozet hediye eder. Birbirlerine sarılırlar.

Aliya hizmetçiye Shagun’u sorar. Hizmetçi henüz gelmediğini söyler. Bu esnada Shagun gelir. Aliya onu gülerek karşılarken Shagun ben senin annen değilim aptal diyerek azarlar. Aliya ağlamaya başlar. Mihir arar ve Shagun ile konuşacağım der. Aliya ağlamaya devam eder. Mihir eve giderek durumu öğrenmeyi düşünür.

Ishita, Raman’a ihaleden ve Romi’nin teklifinden bahseder. Artık Romi ile konuşma zamanı geldi der. Raman iyiki geldin der ve artık aileyi toplama zamanı geldi der. Romi’nin yanına gider. Raman ondan özür dileyerek projeyi beraber yapmayı teklif eder. Romi ilgilenmiyorum der. Raman biz aileyiz dese de Romi eskisi gibi senin hakaretlerini duymak istemiyorum der.

Ishita o zaman neden teklif verdin der ve ortak olmasını ister. Romi kabul etmez. Mihir, Mani’nin evine gelerek Shagun ile görüşür. Aliya’ya kızman yanlıştı der. Shagun Pihu’dan dolayı üzgünüm der. Mani bu sen ve Bhalla ailesi arasındaki bir sorun der. Bunu Aliya’ya yansıtmasının yanlış olduğunu söyler.

Shagun hatasını anlayarak Aliya ile konuşur. Aliya aile olduğumuzu anlamalıyım der ve onu affeder. Mihir bu duruma çok sevinirken gitmem gerekiyor der. Aliya ona teşekkür ederken Mihir senin ağlamana dayanamıyorum der. Aliya ona öğrendiği şarkılardan bahseder ve yarın ofiste konuşacağız der.

Pihu zihinsel matematik dersinde zorlanınca Ishita bu kursa kendisinin katılarak Pihu’ya yapamadığı yerlerde yadım edeceğini söyler. Raman bu fikri çok beğenir ve kursa yazılmaya giderler. Aliya, Adi ile iş hakkında konuşur. Aliya gece dinlediği şarkılardan bahseder. Adi babasının listesinde bu şarkıların bulunduğunu söyler ve istediğin zaman alabilirsin der. Aliya da onu yanağından öper.

Adi donup kalır. Aliya geri döner ve bunda ne var diye sorar. Adi bu arkadaşlıktan öte der ve gülümser. Aliya ile Adi beraber sunum yaparlar. Yönetim sunumlarını çok beğenir. Mihir de onları över. Aliya, Mihir’in yanına gider. Dİnlediği şarkıları söyler. Aliya dinlerken uyumuşum deyince Mihir kahkaha atar. Aliya onu gülerken görünce mutlu olur.

Shagun yeniden bhalla evine gelir ve Ruhi ile karşılaşır. Pihu’yu çok özlediğini söyler. Ruhi haklısın der ve Shagun’u elinden tutarak içeri getirir. Bu esnada Ishita ile karşılaşırlar. Ishita onu azarlarken Ruhi Ishita’nın tarafına geçer ve Ishita’yı öldürmek için kaçıran birinin nasıl Pihu’yu sevebileceğini söyler. Shagun şok olur. Ruhi, Pihu’ya para vererek kaçmasına vesile olan da sensin der ve buraya gelmemesini söyler…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.