Sev Yeter 223. Bölüm Özeti 24 Nisan Çarşamba Fragmanı

Burak 19 Mar 2019 Sev Yeter  0

Ishita ve Raman, pihu’yu ikna etmek için konuşmaktadırlar. Pihu’nun Ishita’nın gerçek annesi olduğunu öğrenmesi durumunda üvey annesinden uzaklaşacağını düşünürler. Raman, Ishita’ya sarılarak bunu başarabiliriz der. Bu esnada Nelu gelir ve Mihir geldi der.

Sev Yeter 24 Nisan Çarşamba Özeti

Mihir evraklarda atamsı gereken imzalar bulunduğunu söyler. Raman tamam der. Mihir, Romi ile karşılaşır ve bu günlerde çok stresli olduğunu belirtir. Ona şampanya aldığını öğrendim der. Romi birden sinirlenir ve benimi takip ediyorsun diyerek ayaklanır. Mihir küçük bir olayı neden büyüttün der.

Raman, Phu’nun yanına gidererk onu uyandırır. Ishita onları uzaktan izler. Bu sırada Ruhi gelir. Raman, Ishita’nın anlattıklarına göre Pihu’nun saçını örmeye çalışır fakat başaramaz. Ruhi yanlarına gelir ve Pihu’nun saçını örer. Keyifli anlar yaşanır.

Shagun, Mani’ye teşekkür eder. Senin gibi birini tanıdığım için şanslıyım der. Çaylarını yudumlarlarken Mani’nin elini tutar. Onları gizlice izleyen Aliya çok mutlu olur. Güzel haberler vermek üzere Mihir’in yanına gider. Shagun, Bhalla evine gelir ve Pihu’yu sorar. Ishita buraya nasıl geldiğini sorarken Shagun, Pihu’yu okula götürmeye geldim der.

Ishita babasının onu okula götürdüğünü söylerken her şey yolunda der. Shagun o zaman okula gideyim der fakat Ishit ders sırasında görüşmenin yasak olduğunu babasının yakınlarda olduğunu bir şey olması durumunda yetişeceğini söyler. Shagun bozuntuya vermez.

Aliya, Mihir’i görmeye geldiğinde Romi, Mihir’e bu sözleşmeye ihtiyacı olduğunu söyler. Mihir sadaka dağıtmıyoruz kalifiye eleman arıyoruz der. Romi ona kızar. Mihir ise ben bu şirketin CEO suyum der ve bana hakaret edemezsin der. Bu esnada Aliya içeri gelir ve onları yaka paça götürür. Romi sinirli şekilde çıkarken Mihir, Romi’nin bir şeye kızdığını ne olduğunu öğreneceğini söyler.

Mihir, Ishita’yı arar ve Raman’ın bir saat içinde toplantıya gelmesi gerektiğini söyler. Ishita, Raman okula gittiği için toplantıya kendi katılır. Raman’a toplantıda vekalet edeceğini söyler. Ashok bu eğlenceli olacak der ve onu küçük düşürmeyi planlar.

Ishita, Raman’ın kendisine her şeyi anlattığını söyleyerek toplantı başlasın der. Toplantı esnasında Ashok sürekli Ishita’ya yüklenir ve bir şey bilmediğini söyler. Raman’ın kadınlarından birisin der. Romi ve Mani, Ashok’u uyarır fakat Ashok hakaret etmeye devam eder. Toplantıya ara verilir.

Mihika, Romi’nin kız arkadaşını görür. Bu sırada arabası bızlur. Romi’nin arkadaşı motorumla gidebiliriz der. Beraber bir kafeye giderler. Sanchi iş aradığını söyler. Mihika yardımcı olabilirim der. Romi’nin adını vereceği sırada telefonu çalar ve tamirci arabanın hazır olduğunu belirtir. Mihika Sanchi’nin telefonunu alarak uzaklaşır.

Ishita, Ashok’un dediklerini düşünerek ağlamaktadır. Buraya gelememliydim der. Raman’ın bu kontratı kaybedeceğini söyler. Mani yanına gelir ve ona güven vermeye çalışır. Raman okulda müdür ile konuşmaktadır. Müdür ailelerin burada olmaları yasak der. Fakat aktivite odasında bütün çocuklarla aktivite yapabileceğini söyler.

Ashok, Shagun’u arayarak Ishita’nın ynında olduğunu Pihu’nun okuluna gidebileceğini söyler. Shagun okula gider. Aktivite odasına gelir. Raman’ın çocuklarla oyun oynadığını Pihu’nun da keyfinin yerinde olduğunu görür. Bu esnada bir öğretmen gelir ve onun içeri gelmesini engeller. Raman’ın Shagun ile Pihu’nun buluşmasına izin verilmemesi sözünü hatırlatır. Shagun şok olur.

Ishita dosyayı yeniden kontrol edince Ashok’un kendisini kandırdığını anlar. Ashok en iyi ikinci teklifi veren Romi’nin ihaleyi alacağını söylerken Ishita içeri girer…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.