Sev Yeter 222. Bölüm Özeti 23 Nisan Salı Fragmanı

Burak 18 Mar 2019 Sev Yeter  0

Pihu, Ishita’ya düşman olur. Gördüğü her an ona hakaret etmeye başlar. Eline ne geçerse ona fırlatır. Ishita çok zor durumdadır. Raman en sonunda Pihu’yu tokatlamıştır. Bu durum Pihu’nun, Ishita’ya daha da düşman olmasına neden olur. İşte Sev Yeter yeni bölümünde yaşanacaklar.

Sev Yeter 23 Nisan Salı Özeti

Pihu sinir kirizi geçirir ve eve doktor çağırılır. Doktor iğne yaparken onun ayağındaki yarayı fark eder. Doktor neden olduğunu sorar. Ruhi kaza sonucu olduğunu söyler. Fakat durum farklıdır. Ruhi, Pihu’ya su verirken Pihu, Ishita’nın sesini duymuş ve bardağı yere fırlatmıştır. Daha sonra Pihu ayağa kalkınca cam parçası ayağına batmıştır.

Ishita çok üzgündür. Raman onu teselli etmek için uğraşmaktadır. Ishita, Adi’yi görür ve Shagun’a haber vermesini ister. Pihu’nun durumu daha da kötüleşmeden bunu yapmaları gerektiğine Adi’yi ikna ederler. Adi de Mani’nin evine gider. Mihika bu defa Romi’yi yakalarım diyerek aynı kafede beklemeye başlar. Fakat Pihu’nun hastalandığını öğrenince eve döner.

Mani, Aliya ve Mihir beraber yemek yerlerken Adi gelir. Shagun onu görünce kaygılanarak Pihu nasıl diye sorar. Adi beni takip etdiyerek onu götürür. Bhalla ailesi Pihu’nun gönlünü yapmaya ve ilaçlarını içirmeye uğraşmaktadır. Ishita ve Raman’ın da gelmesiyle Pihu yine sinirlenir ve elindeki bardağı Ishita’ya fırlatmaya çalışır. Pihu’nun elini son anda yakalıyorlar. Bu esnda Shagun içeri gelir.

Pihu onu görünce sarılarak Ishita’dan gitmesini ister. Shagun bu şekilde konuşmamalısın der fakat Pihu sana ihtiyacım yok karışma der. Raman, Ishita’yı uzaklaştırırken Shagun onlara bakar. Raman ve Ishita dışarı çıktıklarında Shagun yanlarına gelir ve Pihu için üzgünüm der. Raman da Shagun’a teşekkür eder.

Raman, Ishita’yı neşelendirmeye çalışır. Ishita daha fazla dayanamıyorum derken Raman hem kızını hem seni seviyorum bu yolda yalnız ürümek istemiyorum diyerek Pihu’ya sahip çıkacaklarını söyler. Birbirlerine sarılırlar. Aliya ve Mihika beraber Mani ve Shagun’un romantik bir gece geçirmeleri için odayı dekore ederler.

Aliya’nın sarisi mumlara değerek yanmaya başlar. Mihir ateşi söndürür. Aliya ona sarılır. İkisi arasında duygusal bir şeyler yaşanmaya başlar. Mihir kırmızı sana çok yakışıyor der. Aliyo sonunda fark edildim diye içinden geçirir. Mihir şampanyaları ayarlayacağım diyerek çıkar.

Mihir şampanya siparişinin Romi’ye gittiğini öğrenir. Mihir, Romi’nin Mihika ile romantik anlar yaşayacağını düşünerek mutlu olur. Ruhi kardeşine masal okurken bir meleke gelerek bizi mutlu etti der. Onun adı Ishita ve ben ona anne diyorum der. Pihu çok öfkelenir. O melek değil bir cadı der.

Ruhi endişeli bir şekilde Raman ile Ishita’nın odasına gider. Pihu’yu geri kazanmaları gerektiğini söyler. Aliya ve Mani dekore edilmiş odada muhabbet ederlerken Shagun gelir. Mani, Mihir ve Aliya bu odayı bize dekore etmişler der. Shagun onları idare etmesi gerektiğini düşünür ve Mani ile dans eder. Mani’yi Raman gibi hissederken kendini toparlar ve buna hazır değilim diyerek odasına gider. Odada yedi yıl sonra gelip Raman ile arasına giren Ishita’ya lanet eder. Raman ile yakınlaşmak için Pihu’yu kullanmaya devam edeceğim der.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.