Sev Yeter 221. Bölüm Özeti 22 Nisan Pazartesi Fragmanı

Burak 15 Mar 2019 Sev Yeter  0

Shagun amacına ulaşmıştır. Mani’nin Ishita’ya tepki göstermesini sağlamıştır. Pihu’yu da Ishita’ya düşman etmiştir. Ishita en sonunda mektubu görür. Mani ve Shagun ise nikah masasında evlenmek üzeredir. Ishita, Anil’in kardeşini Shagun’dan korumak için kaçırıldığını öğrenince adeta şok geçirir. Shagun ile Mani’nin evlenmesini önlemek için nikah dairesine gider.

Sev Yeter 22 Nisan Pazartesi Özeti

Ishita, Mani ile Shagun tam imza atarket yetişir. Bunu nasıl yaparsın diye Shagun’a bağırmaya başlar. Shagun kendini savunur. Ishita herkese elindeki mektubu gösterir. Mani’den özür diler. Romi el yazısının Ashok’a ait olduğunu söyleyince herkes şok olur. Abhi hemen Ashok’u getirtir. Shagun hemen bu mektubu senin yazdığını itiraf et der. Ashok sonunda itiraf eder. Senin Mani ile evlenmeni istemiyordum der.

Ishita bunun yalan olduğunu belirtir ve Shagun’un Pihu’yu etkilemek için bunu yaptığını söyler. Mani ve Raman, Shagun’un tarafından yer alır. Ishita, Shagun’un tekrar eskiye döndüğünü düşünür fakat nasıl ispatlayacağını bilemez. Shagun, Pihu ile görüşmek için Raman’dan izin ister. Raman hepimiz sana güveniyoruz der ve her zaman Pihu ile görüşebilirsin der. Abhi, Ishita’ya iyimisin diye sorar. Ishita, Shagun bizi kandırdı fakat ailem bunu göremiyor der. Abhi sana yardım edeceğim der. Mani ve Shagun Bhalla evine gider. Bayan Bhalla onları aarti ile karşılar.

Shagun, Pihu’yu görmek ister. Fakat Pihu evde yoktur. Shagun, Pihu’nun söylediği yere gittiğini düşünerek mutlu olur. Shagun, Pihu’nun evde olmadığını söyler. Ruhi, Pihu’nun Iyer evinde olmadığını söyleyince Shagun baygınlık geçirir. Ishita, Raman’a Shagun’un oyun oynadığını ve Pihu’yu da onun kaçırdığını söyler. Raman bu tiyatroya son vermesini ister. Sen yedi yıldır evde değilken bizim tek tesellimiz Shagun’du der. Ishita tekrar mektubu gösterir. Raman kızarak yeter artık der ve mektubu fırlatır. Kızımı bulmam gerek diyip oradan ayrılır. Raman ve Mani, Pihu’yu aramak için çıktığında güvenlik görevlisi onun bir taksi ile gittiğini söyler.

Pihu, Aliya’nın yanına gelir. Aliya babasını arar ve Pihu’nun Shagun’u görmek üzere evlerine geldiğini söyler. Mani de Bhalla ailesine bilgi verir. Herkes derin bir nefes alırken Ishita, Shagun’un Pihu’yu işlerine alet etmek ve hayatını riske atmakla suçlamaktadır. Shagun bu fırtsatı değerlendirerek Pihu alışana kadar yanımızda kalsın der. Raman tamam der. Aliya da Pihu’nun yanlarında kalmasına sevinir. Ishita, Shagun’u görür ve neden Pihu’nun hayatını riske atıyorsun diye sorar. Shagun ben onu dokuz ay karnımda taşıdım der ve onu Ruhi gibi sana kaptırmayacağım der.

Ishita ne olursa olsun onu senden alacağım der. Ishita Bhalla ailesi ve Shagun hakkında konuşmak ister fakat Raman susmasını söyler. Bayan Bhalla da Shagun’dan yana olunca Bay Bhalla Ishita’yı dinleyin der. Ishita nasıl oldu da Pihu Mani’nin evine gitti der. Adresi nasıl bildi ve parayı nereden buldu der. Raman oralı olmasa da Ruhi, Ishita haklı der. Adi, Shagun’un sinirli şekilde her şeyi yapabileceğini gördüklerini söylerken Raman Pihu’yu ellerinden alacaklarını söyler. Raman, Ruhi ve Ishita, Mani’nin evine giderler. Raman özür dileyerek Ishita’yı ikna edemedik der.

Shagun, Ruhi’nin odasına gider ve bazen hakkını almak için zor kullanmak gerektiğini söyler. Pihu’ya Ishita ile birlikte git ve ona hayatı zehir et der. Ishita bir süre sonra kendisi seni buraya getirir der. Pihu tamam der. Shagun, Pihu’yu onlara verir. Pihue ve gelerek üzgün şekilde odasına gider. Raman biraz ona zaman tanıyalım der. Mani de Shagun’a kahve verir. Yaptığı fedakarlıktan ötürü hayran kaldığını belirtir. Shagun da işler düzelene kadar farklı odalarda kalmak istediğini söyler. Mani anlayışla karşılar.

Ishita, Pihu ile konuşmaya gider. Pihu ondan nefret ettiğini söyler ve Ishita’nın kafasına çerçeve fırlatır. Ishita ağlamaya başlar. Mihika, Romi’yi konuştuğu kızla yakalamak için harekete geçer. Onların buluşacağı kafeye gider. Romi’nin sevgilisi de orada Romi’yi beklemektedir. Mihika farkında olmadan onunla tanışır. Romi ikisini orada yan yana görünce hemen oradan uzaklaşır ve kıza mesaj çeker. Kız mesajı okuyunca arkadaşlarımın yanına gitmem gerek diyerek oradan ayrılır. Raman, Ishita’nın alnındaki yarayı görünce şok olur. Ishita ağlamaktadır. Raman onu teselli etmeye çalışırken Pihu gelip Raman’ı ondan uzaklaştırmaya çalışır.

Pihu, Ishita’ya senden nefret ediyorum diyerek suçlamaya devam eder. Annemden beni ayırdın şimdi de babamı elimden alıyorsun der. Raman dayanamaz ve Pihu’ya tokat atar. Pihu ağlayarak ikinizden de nefret ediyorum der ve gider…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.