Sev Yeter 220. Bölüm Özeti 19 Nisan Cuma Fragmanı

Burak 14 Mar 2019 Sev Yeter  0

Ashok mektubu bulmak için Raman’ın ofisine gider. Mektubu ararken Adi’ya yakalanır ve ne yapacağını bilemez. Adi’yi azarlayarak üste çıkmaya çalışır. Daha sonra Mihir ile Aliya’da gelirler. Mihir ne işin var burada diyerek Ashok’a kızar ve güvenliği çağırır. Ashok bağırıp çağırırken Raman da gelir. Ashok mektup aramaya geldi der. Olan biten her şeyi anlatır. Herkes mektubu aramaya başlar. Shagun da Romi’nin Ashok’un oyununa gelerek bu işin içinde olabileceğini belirtir. Ishita olabilir der. Raman’a söyleyip söylememek konusunda kararsız kalır.

Sev Yeter 19 Nisan Cuma Özeti

Mihir, Aliya’yı eve bırakır. Raman’da Adi ile beraber eve gider. Kırmızı ışıkta durunca Raman, Romi ve bir kadını el ele tutuşurken görür. Hemen Romi’yi arar ve neredesin diye sorar. Romi toplantıdayım der. Raman öfkeli bir şekilde telefonu kapatır. Eve geldiklerinde mektup sekreterde der. Ishita ile odasına gittiğinde Romi’nin durumunu anlatır. Ishita, Shagun’un sözlerini düşünür ve Raman’a Romi hakkında başka bir şey anlatmamaya karar verir. Ishita eve geç gelen Romi’yi görür ve Mihika senin için kariyerini feda etti der. Sen ise kızlarla buluşuyorsun der. Romi bunu sana kim söyledi der. Raman çıkıp ben gördüm der. Romi beni takip etmeye hakkın yok der ve sinirli şekilde odasına çıkar.

Ertesi sabah Raman sekreterini arar ve mektup gelip gelmediğini sorar. Sekreter geldi ve ben de Bhalla evine yolladım der. Raman, Nelu’dan gelen mektubu nere koyduğunu öğrenirken Shagun kaygılanmaya başlar. Mektubu bulamazlar. Pihu çantasındaki projeleri düşürüyor. Onları tekrar çantasına koyarken Anil’in mektubunu görür. Mektupta Raman Bhalla yazısını görünce Raman’a vermeye karar verir. Bu esnada Shagun ortaya çıkar. Shagun nereye gidiyorsun diye sorarken Ishita da gelir. Pihu da üzerini değiştirmesini isterken Shagun’dan da Mani için hazırlanmasını ister.

Pihu babasının odasına giderek mektubu çekmecesine koyar. Bhalla ailesi ve Aliya’yı bekler. Shagun, Ishita’ya mektubu sorar. Ishita mektubu düşünme keyfine bak der. Aliya ile Mani gelir. Shagun mektup bulunmadan evlenmeyi düşünmektedir. Mani panditi beklemeye gerek yok ertesi gün resmi törenle evleneceğiz der. Herkes çok mutlu olur. Romi kız arkadaşı ile telefonda konuşurken onunla çok mutlu olduğunu söyler. Mihika’nın sesini duyunca telefonu kapar. Mihika Shagun ile Mani’nin evlendiğini söyler ve ona şeker ikram eder. Romi çok meşgul olduğunu söyleyerek giderken Mihika bu gün hangi kızla buluşacaksın diye soruyor.

Romi hayatıma karışmayın diyerek gidiyor. Pihu, Shagun’un Mani ile evlendiğini öğrenince öfkeden delirir. Raman’ın yanına gelir ve Ishita’yı işaret ederek bu kadın geldiğinden beri her şey ters gidiyor der. Neden bu kadınla berabeersin annem senin yüzünden Mani ile evlendi der. Shagun, Mani ile konuşarak Pihu’nun travmayı atlatana kadar kendileriyle kalmasını ister. Mani, Raman ile konuşayım der ve ona da Pihu bizimle kalsın der. Raman kafasının çok karışık oluğunu söyler.

Ishita, Bayan Bhalla ve Ruhi ile beraber Pihu hakkında konuşur. Pihu’nun kendisini hiç sevmediğini ve onun Shagun ile beraber mutlu olacağını söyler. Ruhi bunu nasıl söylersin der. Pihu senin öz kızın der. Pihu’ya artık gerçekleri açıklaması gerektiğini anlatır. Ishita salona gelerek Pihu, Shagun ve Mani ile gitmeli der. Fakat daha sonra kararını değiştirir ve sizinle giderse gerçeği öğrenmesi çok daha zor olacak der. Pihu burada kalsın der. Mani şaşırırken Ruhi keyiflenir ve Shagun biraz yalnız kalsın der.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 220. Bölüm Özeti 19 Nisan Cuma Fragmanı” üzerine 12 yorum

 1. Arkey Madhubala dedi ki:

  Kızlar yarın yenı sayfadan yazacagım.Sızı çok özledım.ıyı geceler

 2. Asi dedi ki:

  Hayirli geceler Serpilim. Tamam canim kolay gelsin sana bende seni seviyorum:)

 3. Arkey Madhubala dedi ki:

  Prenseslerım 2 .3 gun çok yogunum.Vakıt bulabıldıgım ilk an yazacagım.Hepınızı çok sevıyorum.Hayırlı geceler

 4. Asi dedi ki:

  Iyi aksamlar kizlar nasilsiniz?
  Hayirli cumalar Saliham insallah sag salim hastenden cikarsiniz

 5. Arzygül dedi ki:

  İyi günler Serpilim. Nasılsın?

 6. Zara dedi ki:

  Serpilim sen hep iyi mutlu huzurlu ol canım benim. Bende iyiyim Allah’a şükür.kolay gelsin canım.

  Saliham çok sevindim. MaşAllah pirensesime Allah daima yardımcınız olsun Dualarımız sizinle

 7. Melek dedi ki:

  Hayırlı cumalar kızlar

  Serpilim Asım zaram

  Sizlerede hayırlı sabahlar hayırlı cumalar

  Nasılsın bakalım

  Zaram şuan yoldayım sabah aradılar çok şükür meleyi servise çıkaracaklar

  Yanında olacam inşallah çabuk ileşir eve geliriz

 8. Zara dedi ki:

  Günaydın hayırlı cumalar.
  Serpilim nasılsın canım
  Saliham sen nasılsın canım Meleğimiz nasıl.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Hayırlı cumalar Zaram.Ben iyiyim canım.Okuldayım.Sen nasılsın

 9. Asi dedi ki:

  Sagol Serpilim:) bizde de o tarihlerde baglaniyor. Iyi geceler tatli ruyalar:)

 10. Zara dedi ki:

  İyi geceler Serpilim

 11. Arkey Madhubala dedi ki:

  İyi gecelerrrrr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.