Sev Yeter 22 Ağustos Çarşamba Özeti 48. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Issu tüm aileyi otele çağırır.

Burak 19 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 22 Ağustos Çarşamba 48. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Mihir otel görevlisinden herkese anahtarları dağıtmasını ister. Resepsiyondaki görevli isimlere göre anahtarları verir. Mihir odanın dekorasyonunu sorar.  Görevli çiçeklerden, mumlardan, çikolatalara kadar her şey ayarlandı der.

Raman ve Issu yoldadır. Issu kaybolduklarını söylerken Raman GPS’i savunur bun nedenle tartışırlar. Issu senin egon yüzünden yolu kaybettik der. O sırada bir kamyon karşılarına çıkar ve Raman kontrolü kaybeder ve güçlükle durabilir. Raman uyanır ve Issu ya bakar. Issu baygındır ve uyanması için suratına su atar. Issu uyanır. Raman’a bakar ve sen kimsin diye sorar. Raman afallar. Ben mi? Beni hatırlamadın mı? Ne oldu der. Issu bana dokunma der. Raman ben senini kocanım, biz evliyiz der. Issu annesini sorar. Raman evli olduklarını ve çocukları olduğunu söyler. Issu ben kendimi evli hissetmiyorum der ve garip şekilde davranır. Raman biz mutlu bir çiftiz ve mutlu olarak evlendik der. Raman gerilir, doktorun numarası almadığına yakınır. Issu hayır biz mutlu değiliz der. Raman nereden biliyorsun der. Issu yol sormaya çekinen bir kocam var çünkü der. Raman aman Allah’ım böyle şaka mı yapılır der. Issu güler ve yüzüne bak, ne kadar korktun der. Araba çalışmaz ve Issu bu sefer numara yapma der. Raman gerçekten çalışmıyor, hadi yürüyelim, telefon burada hiç çekmiyor der. Issu Mihire mesaj çekmesini söyler. İki km yürürler ve Issu buraya kadar otelin yerini bilmeden yürüdüklerini fark eder.  Bisikletle yoldan geçen birisine Raman’ın yolu sormasını ister. Bisikletli adam nereye gidiyorsunuz der. Raman nereye bakıyorsun defol der ve adam ayrılır.

Issu adam çok yakışıklıydı,  beni bırakabilirdi der. Raman benimle tanışmadan önce onu tanısaydın belki onunla evlenirdin bende kurtarılmış olurdum böylece der. Başka bir adama yolu sorar ve daha 1 km daha vardır. Bay Bhalla Raman’ın Mihir’e kayboldukları ve geç geleceklerine dair mesaj attığını söyler.

Raman ve Issu otele gelir Raman resepsiyona oda istediğini söyler Adam ne kadar saat kalacaksınız der. Raman neyi kastediyorsun bütün gece der. Isu aileyi arayalım onlar endişelenmişlerdir der. Adam bunu duyar o zaman fiyat ikiye katlar der. Raman neden diye sorar. Adam aileniz ararsa yalan söylemek zorunda kalırız der. Raman ne kadar saçma der. Anahtarları bana verin ve bozulan araba için tamirci çağırın ve yemek için bir şeyler gönderin der. Odaya giderler. Oda çok kötü kokuyordur ve pistir. Raman burada kalamayız der. Issu yolda olmaktan daha iyidir der. Issu ve Raman geceyi otelde geçirirler. Raman babasını veya Mihir’i aramak ister ancak arayamaz. Tamirci gelir ve anahtarları alır. Issu yemek yemek ister ancak musluktan su akmaz. Kovanın içinde vardır. Raman Issu’nun ellerini yıkamasına yardım eder. Raman özür diler seni 5 yıldızlı otele götürecektim ama buraya getirdim der. Issu olsun bu tecrübeyi başka bir yerde yaşayamazdık şimdi anlatacak bir sürü anımız oldu der. Issu yemekleri servis eder ve Raman sen olağanüstüsün her duruma uyabiliyorsun der.

Raman odanın ışığını açmak ister ancak Issu açmamasını ister. Hatta açmaması için yalvarır. Raman neden yüzünü örttüğünü sorar. Açmasını ister. Issu yüzünü gizler. Issu alerji olmuştur ve yüzünde kırmızı lekeler olduğundan bu şekilde görünmek istememektedir. Neden gözlerin kapalı o zaman der. Issu çok kötü görünüyorum der. Mantara karşı alerjisi vardır, ilacımı içmedim der. Raman anti alerji kremi getirir. Issu özür diler. Raman senin hatan değil ki der. Mihika Mihir’e kendisiyle zaman geçirmeyip Romi ile alkol aldığı için kızmıştır. Sabah Issu’nun yüzündeki alerjik noktalar kaybolmuştur. Raman kendi elleriyle Issu’yu iyileştirdiğini söyler.

Iyer ve Bhalla ailesi otelde birbirlerine girmiştir. Mihir’in alkol almasına Amma kızmış, Bayan Bahalla onu korumuştur ve tartışmaya başlamışlardır. O esnada Raman ve Issu otele gelir herkesi birbiriyle tartışırken bulur.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir