Sev Yeter 219. Bölüm Özeti 18 Nisan Perşembe Fragmanı

Burak 13 Mar 2019 Sev Yeter  0

Romi bir kadınla oteldeyken Ashok’da oradadır. Pihu’nun ateşlenmesi ise aile halkında endişe yaratmıştır. Pihu, Shagun’u sayıklamaktadır. Ishita ilaç içirmek için çok uğraşırken sonunda tatlı dille içirmeyi başarır. Ruhi onu hayranlıkla izlemektedir. Pihu’nun gerçek annesi Ishita’dan başkası olamaz der. Pihu ise Shagun’u sayıklamaya devam etmektedir. Ashok da Mihika’yı arar ve Romi’nin oteldeki toplantıya katıldığını söyler. Fakat bir sorun olduğunu belirtir.

Sev Yeter 18 Nisan Perşembe Özeti

Ishita,Abhi’yi arar ve Shagun nerede diye sorar. Abhi ona bir adres vererek gelmesini ister. Ishita Ruhi ile beraber o adrese gider. Mihika otele geldiğinde Ashok onu doğrudan Romi’nin kaldığı odaya götürür. Ashok bir kaç defa kapıyı çalar ve sonunda Romi kapıyı açar. Romi karşısında Mihika ile Ashok’u görünce şaşırır. Ashok ne yapıyorsun diye sorarken Romi içkiyi fazla kaçırdığı için oda tuttuğunu söyler. Ashok içeri dalar. Her yere bakmaya başlar fakat kadını bulamaz. Mihika kendini kötü hisseder.

Romi ile mihika resepsiyona iner. Romi cüzdanım odada kaldı diyerek geri gider. Ishita ve Ruhi belirtilen adrese gidince Anil’in kızkardeşinin evini görürler. Abhi de gelir. Shagun’un evden çıktığını görerek şaşırırlar. Shagun kaçırılma olayı hakkında bilgi almak üzere Anil’in kız kardeşi ile görüşmeye geldim der. Ishita, Pihu’nun hasta olduğunu Shagun’u istediğini belirtir. Neden Delhi dışına çıktığın yalanını uydurdun der. Shagun, Pihu ile yakınlaşman için bunu yapmak zorundaydım der. Ishita ona sarılır. Eve geldikleri zaman Ishita, Shagun’a yaptığı şeyin hata olduğunu Pihu’nun onun da kızı olduğunu söyler. Shagun buna mecbur kaldıklarını Pihu’nun gerçek annesinin Ishita olduğunu söyler. Ishita tekrar ona sarılırken Shagun kolayca amacına ulaşacağını düşünerek sırıtmaya başlar.

Romi odaya geldiğinde dolabı açar ve içerideki kadını çıakrır. Kadına bir miktar para vererek daha sonra görüşeceğini söyleyip gönderir. Aliya yalnız erkeklerde görülen 10 yan etki isimli bir makale okumaktadır ve Mihir’i düşünür. Gece yarısı Mihir’i arar fakat ulaşamaz. Daha sonra Adi’yi arar ve Mihir ile görüşmek istiyorum der. Adi den soru sormamasını ister. Mihika, Romi’ye otelde kimle beraberdin diye sorar. Romi yalnızdım der. Mihika bir küpe göstererek odanda buldum der. Romi yine kabul etmez ve oradan ayrılır Mihika bir şeyler yapması gerektiğini düşünür.

Adi ve Aliya, Mihir’in odasına girmek için gece yarısı çilingir çağırır. Adam uğraştığı sırada Mihir kapıyı açar. Burada ne yapıyorsunuz diye sorar. Aliye telefonlara cevap vermediği için kaygılandıklarını söyler. Mihir uyuyordum der. Adi de çilingire verecek para olmadığından Mihir parayı ödüyor. Aliya ve Adi seviniyorlar. Aliya giderken Adi’yi öper. Adi ise yanağını tutar. Aliya kendisini eve bırakmasını söyler.

Shagun, Pihu’nun yanına gider. Pihu hastayken neden yanımda değildin der. Shagun görüşmemize engel olanlar var der. Pihu kim olduğunu sorar. Shagun Ishita’nın adını verir. Pihu, Ishita kötü biriymiş artık onunla konuşmayacağım der. Bu sırada Romi kızla konuşur ve adını Bunty olarak kaydettiğini söyler. Onlar konuşurken Mihika gelir. Romi gece görüşürüz der ve telefonu kapatarak dışarı çıkar.

Kadın tekrar arar. Telefonu Mihika açar. Kadın 11.30 da otelde buluşacağımız söylemek için aradım der ve birlikte çok mutlu olacağız der. Mihika çok üzülür. Ishita, Raman ile konuşur ve Bhalla ailesine müjdeyi verir. Raman bu gece gelecek der. Onun için yemek hazırlayacağını söyler. Ishita, Pihu için yemek hazırlar ve Shagun’a götürmesini söyler. Shagun sen götür der. Pihu ise odasında Ishita’yı evden yollamanın planlarını yapmakatadır.

Pihu, Ishita’nın parmağını sararken Pihu’dan özrü dilemesini ister. Fakat Pihu oralı olmaz. Mihika, Romi’yi yakalamak için harekete geçer. Cebinde bulduğu sinema biletlerini sorar. Romi, Bunty ile beraber sinemaya gittiğini söyler. Mihika onun yanındayken aramasını söyler. Romi arayınca gerçek Bunty çıkar. Abhi, Bhalla evine gelir ve Anil ölürken bir itiraf mektubu yazmış der. Raman’ın ofisine yolladığını söyler. Shagun zaman kaybetmeden Ashok’u arar. Anil’in ölmeden önce gerçek ismini yazmış olabileceğini bu nedenle bir an önce mektubu bulması gerektiğini söyler. Ashok ofise gider ve mektubu ararken Adi içeri gelerek ışıkları yakar. Ashok’u karşısında görünce şok olur…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 219. Bölüm Özeti 18 Nisan Perşembe Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Mayya dedi ki:

    Özetler çok güzel . Ya bu Shagunun amaci ne tekrar eski hallerine dönmeye başladi ölsede kurtulsam dedirtiyor bana. Bir dahaki özetlerinizi sabirsizlikla bekliyorumm

    1. Göker dedi ki:

      Teşekkür ederiz. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde sizlere aktarmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.