Sev Yeter 218. Bölüm Özeti 17 Nisan Çarşamba Fragmanı

Burak 13 Mar 2019 Sev Yeter  0

Shagun yuva yıkmak için Mani ile evlenmeye razı olur. Ruhi, Ishita ile konuşmaktadır. Pihu’ya gerçekleri onun psikolojisine zarar vermeden anlatacağını söyler. Bana güvenin der. Ishita sana güveniyorum derken aklına ablası Vandu gelir. Onu hem anne hem ablalık yaptığını hatırlar. Ruhi’nin de onun gibi davrandığını düşünür. Nidhi, Ashok’u arar. Shagun’u, Mani ile evlenmeye ikna ettiğini söyler. Ashok artık arkamıza yaslanarak olanları izleyeceğiz derken Nidhi bir an evvel serbest kalmayı ister. Ashok ona sabırlı ol der.

Sev Yeter 17 Nisan Çarşamba Özeti

Shagun odasında bu evlilikle beraber temeli yıkacağını düşünür. Pihu vekil anne olduğumu örenince o zaman drama başlayacak der. Çekmeceden bir takım kağıtlar çıkarır. Bu belgeleri görünce şok olacaklarını belirtir. Vandu, Ishita ile konuşur. Raman ile tekrar evlenmelerini ister. Ishita, Pihu halen benim annesi olduğumu bilmiyor der ve Raman çok sabırsız onunla uğraşmayı göze alamıyorum der. Raman’ın Mani gibi biri olmadığını söyler. Raman onları dinler ve öfkeyle odasına gider. Ceketini bulamaz ve Nelu’ya bağırır. Ishita gelerek ondan yardım istemediğini söyler. Kendisinin sabırsız olduğunu belirtir. Ishita yanlış anlaşıldım der.

Adi, Aliya ile Mani’den izin alarak buluşur. Aliya’nın ağladığını görür. Aliya, Ishita’nın ayrılmasına çok üzüldüm der. Kimse onun yerini alamaz der. Adi onun moralini düzeltmeye çalışır. Ishita’da Adi’nin Aliya ile çıktığını Mani’den öğrenir. Ishita, Adi ile konuşur. Adi, Aliya’nın Shagun ile babasının evliliğini kabul etmediğini söyler. Biraz zaman talep eder. Ishita üstesinden geliriz der. Aliya bir kediyi kurtarmak için duvara tırmanır. Mihir onun intihar ettiğini sanarak arkasından gider. Aliya’yı yakalar ve birlikte yere düşerler.

M,h,r neden intihar etmek istiyorsun diye sorar. Aliya kedi için çıktığını söyler. Mihir, Mani’nin evliliğine onay vermediğini öğrendim bu nedenle zor zamanlar geçirdiğini sandım der. Aliya birini kaybetmenin acısını bilirsin zamanında Mihir de karısını kaybetti der. Mihir üzgün şekilde ayrılırken Aliya bunu söylediğine pişman olur. Ishita’yı karakoldan çağırırlar. Ishita, Abhi’yi karşısında görünce şaşırır. Abhi rehabilitasonun ardından yeniden göreve döndüğünü ve baş müfettiş olarak başladığını belirtir. Ishita onu eve davet eder. SSimmi de Ishita’nın yanına gelir. Abhi onlara evleneceğini söyler. Kızın ismi Divya der ve onları düğüne çağırır.

Ishita da Mani ve Shagun evlenecek der. Onlar giderken Abhi Ishita’dan dikkatli olmasını kaçırılma esnasında Nidhi ile hareket eden başkasının olduğunu ve araştırmaya devam ettiğini söyler. Ishita teşekkür eder ve ayrılır. Aliya, Mihir’i üzdüğünü düşünür ve özür dilemek için evine gider. Mihir sarhoş şekilde kapıyı açar. Aliya’ya beni böyle görmeye mi geldin der. Aliya özür dilemeye geldiğini söyler. Mihir’in karısını kaybettiğini bu üzüntüyü unutamadığını belirtir. Bu esnada Romi, prestijli şirketler arasında ilk on şirket arasına girdiği için ödül alacaktır. Adi, Ishita’ya Mani ile görüşeceğini söyler. Shagun ile evlenmeye onay vereceğini belirtir. Ishita memnundur.

Romi dergiye röportaj verirken Mihika sorulan bir soruda Romi’nin zor anlar yaşaması üzerine araya girer. Sunucu böyle bir eşiniz olduğu için şanslısınız der. Röportaj sonunda Romi yine Mihika’ya kızar ve işlerime karışma der. Romi ayrılıyor. Mihika, Simmi’ye olan biteni anlatırken Ishita’da onları dinlemektedir. Ishita’da Romi ile konuşmaktadır. Fakat Romi’nin burnu havadadır. Romi barda bir şeyler içerken geçmişini düşünür. Bu esnada öfkeli şekilde elindeki bardağı atar. Bardak bir kadını yaralar. Kadından özür dilerken kadın ondan içki ısmarlamasını ister. Romi bir oda ayarlar. Kadın Romi’yi odasına götürür. Bu sırada Ashok’da oradadır ve onları görür.

Ishita, Pihu’nun ateşine bakar. Bayan Bhalla’ya alerjisi varmı diye sorar. Bhalla sadece Shagun biliyor der. Ishita, Shagun2u arar fakat ulaşamaz. Abhi, Ishita’ya Shagun’u sorar. Ondan karakola gelmesini ister. Ishita, Shagun’un Delhi dışında olduğunu belirtir. Abhi bu imkansız yarım saat önce takside gördüm der. Ishita o zaman Shagun bize neden yalan söyledi der. Abhi’nin yanlış görmüş olabileceğini düşünür.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 218. Bölüm Özeti 17 Nisan Çarşamba Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. mekan dedi ki:

    huylu huyundan vaz gecmez shagunda oyle biri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.