Sev Yeter 217. Bölüm Özeti 16 Nisan Salı Fragmanı

Burak 12 Mar 2019 Sev Yeter  0

Ruhi nasıl olup da Ishita’yı bu kadar incittiğini düşünmektedir. Kaba davranmasına rağmen Ishita’nın cevap vermediğini söyler. Kendini affettirmek için Pihu’ya Ishita’nın annesi olduğunu söyleyeceğim der. Fakat nasıl yapacağı konusunda kafası karışıktır. Pihu’ya hikaye şeklinde anlatmayı düşünür. Pihu’un yanına giderek bir masal anlatır gibi Ishita ve Shagun’u anlatır. Bu esnada hizmetçi Nelu gelir ve Pihu’yu çağırır. Pihu giderken Ruhi söylemeye kararlı olduğunu beliritir.

Sev Yeter 16 Nisan Salı Özeti

Ishita ile Raman, Shagun hakkında konuşmaktadırlar. Sjagun ailede çok emeği olduğunu ve onu iyi biriyle evlenmesi gerektiğini söyler. Aday olarak da Mani’yi düşünmektedir. Raman konuyu Shagun ile konuşur fakat Shagun çocuklarımdan ayrı kalamam diyerek reddeder. Shagun odasına gider ve Ishita beni uzaklaştırmak istiyor diyerek öfkelenir. Ruhi, Pihu’dan Ishita’ya “Ishita anne” diye hitap etmesini ister. Ishita çok duygulanır. Pihu bu ismi çok mu sevdin der. Ishita evet der. Shagun onları öfkeli şekilde izlerken Pihu, Shagun’a Ishita’ya anne diyeceğim der. Shagun elbette diyebilirsin derken içinden asla Pihu’yu almana izin vermeyeceğim diye geçirir.

Adi, Amma’nın evine gider. Orada Aliya’yı görünce çok şaşırır. Aliya buraya yemek yapmayı öğrenmeye geldiğini söyler ve sana kahve yapacağım der. Adi’ye Mihir’den telefon gelir. Mihir bir kızı etkilemek adına neler yapması gerektiğini anlatmaktadır. Adi not almaya başlar. Mihir hayatında bir kız varmı diye sorar. Adi olmadığını söyler. Pihu, Ruhi’ye Ishita’nın ona çok iyi matematik öğrettiğini söyler. Ruhi bana da Ishita öğretti der. Pihu onu tanıyor musun diye sorar. Ruhi tam zamanı diyerek resimlerle anlatmaya başlar. Shagun gelir şok olur. Sizi dondurma yemeğe götüreceğim der.

Onlar dondurma yerken Ruhi, Pihu’nun doğduğu hastaneyi görür. Shagun’a gerçekleri anlatmak istediğini söyler. Fakat Shagun oralı olmaz. Ruhi mideme krap girdi diye nuamra yaparak hastaneye girmeyi başarır. Shagun onu durdurmalıyım diye düşünür. Ruhi hastanede iyi olduğunu söylerken hemşire Shagun’dan formları doldurmasını ister. Shagun, Ruhi’ye sadece bir kişi engel olabilir der ve Ishita’yı arar. Hastanede olduklarını söylerken Ruhi de Pihu’ya doğdupu yeri ve bebekleri gösterir. Ruhi tam gerçekleri anlatacakken hemşire gelir ve burada kalamazsınız der.

Bu esnada Ishita gelir. Shagun olanları anlatır. Ishita haklı olduğunu söyler. Bu olanları Ruhi ile konuşur. Pihu’nun gerçekleri öğrenmesi için henüz erken olduğunu zamanı gelince beraber açıklayacaklarını söyler. Ishita ve Raman, Mani ve Shagun için harekete geçerler. Ishita, Mani’yi Shagun hakkında ikna etmeye uğraşırken Raman da Shagun’u iknaya çalışır. Fakat Shagun tüm kapıları kapatır. Daha sonra Nidhi ile hapishane de buluşur. Nidhi, Ishita’nın gerçek düşmanı sensin der. Shagun sana kimse inanmaz derken Nidhi iyi numara yaptığını söyler.

Ishita, Mani’yi eve getirir. Mani Shagun ile görüşmektedir. Shagun, Mani’nin teklifini kabul edeceğini söyler. Aslında Shagun evlenmek istememektedir. Ancak Nidhi ile görüştüğünde ondan akıl alır. Nidhi, Bhalla evine girdiği taktirde her şeyi geri kazanabileceğini söylemiştir. Bu nedenle Mani ile evlenmesinde bir sorun olmadığını söylemiştir. Bu karar en fazla Raman ve Ishita’yı mutlu eder. Adi, Mihir’in kız tavlama hakkındaki notlarını Aliya üzerinde denemeye başlar. Beraber bir lokantada yemek yerlerken Romi ile Mihika’da aynı restorana gelirler. Beraber yemek yeyip Bhalla evine geçerler.

Romi ne oldu diye sorar. Bayan Bhalla, Shagun ve Mani’nin evlenme kararı aldığını söyler. Adi ve Aliya şok olurlar. Aliya en başta karşı çıkmasına rağmen daha sonra ikna olarak babasına sarılır ve Shagun’u kabul eder.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 217. Bölüm Özeti 16 Nisan Salı Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Manya dedi ki:

    Huylu huyundan vazgeçmiyormuş demek, bu Shagun akillanmayacak. Ishitanin onun için yaptiklarini çabuk unutdu. Ishu olmasaydi çoktan ölmişti hem Shagun hem Bhalla ailesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.