Sev Yeter 216. Bölüm Özeti 15 Nisan Pazartesi Fragmanı

Burak 12 Mar 2019 Sev Yeter  0

Ruhi’yi almaya gelen Nidhi şok geçirir. Raman elindeki videoyu göstererek Ashok ile Nidhi suçludur der. Bu esnada içeri Ishita gelir ve Raman’ın omuzuna dokunur. Ishita bir süre sonra bayılır. Aile onunla ilgilenmeye çalışırken Nidhi kaçmayı dener fakat Romi onu yakalar. Eve gelen doktor Ishita’ya iğne yapar. Ishita uyandığında Ruhi ve diğerlerini karşısında görür. Yargıç Ruhi’ye senin için en iyi aile Raman ailesi der. Ruhi Ishita’ya bakar ve odadan ayrılır. Adi peşinden gitmek istese de yargıç ona engel olur.

Sev Yeter 15 Nisan Pazartesi Özeti

Nidhi tutuklanmıştır. Ashok milletvekili olduğundan videonun montaj olduğunu söyleyerek sıyrılmayı başarır. Ishita yeniden Ruhi’nin yanına gider ve sarılmak ister. Fakat Ruhi tepki vermez. Ishita ağlamaya başlar. Bu esnada Shagun gelir Ruhi artık geri döndü der. Ishita evet kızımız geri döndü der. Shagun hemen müdahale eder ve o senin kızın siz mutluluğu hak ediyorsunuz der. Ashok, Raman’ı arayarak ona hakaret eder. Raman da karımın adını ağzına alma diyerek ona bağırır. Bay ve Bayan Bhalla onu dinlemektedir. Bayan Bhalla gülerek bazen kötüler sayesinde gerçekler ortaya çıkar der.

Ishita kahvaltı hazırlarken telefonu çalar. Nelu telefonu getirir ve bu telefonu Ishita’nın getirdiğini söyler. Ishita adamlardan kurtulmaya çalışırken Ismail’in telefonunu aldığını hatırlar. Raman sesiz olun diyerek telefonu açar. Arayan kişi Anil’dir. Anil adamlara kaçıp gitmelerini söyler. Raman telefonu kapatır. Ishita’nın kaçırılmasının arkasındaki kişinin Anil olduğunu ve yedi yıl önce Ruhi davasında onları savunduğunu söyler. Ruhi şok olur. Raman onu mutlaka yakalayacağız der. Ruhi ağlayarak odasına gider. Raman ve Mihir, Anil ile buluşmaya giderken Ishita’ya evde kalmasını söylerler.

Ruhi kardeşi Pihu’nun yanına gider. Pihu uyurken Ruhi ağlayarak gideceğini söyler. Eşyalarını toparlarken Mani onu yakalar. Beraber dışarıdaki banklara otururlar. Mani yedi yıl önceyi hatırlatır ve Ishita’nın yerinde olsan sen napardın diye sorar. Ruhi bende Ishita gibi düşünürdüm der. Bu sırada Ishita onları dinlemektedir. Ruhi onlara bir şans daha vermek için kalma kararı alır. Ishita da Mani’nin yanına gelerek teşekkür eder. Mani, Ishita’ya buradaki işin bitti Avustralya’ya gelmelisin der. Ishita biraz tereddüt etse de gitmeye karar verir. Fakat Adi karşısına dikilir.

Adi ona senin tek çocuğun Ruhi değil der. Ben de senin çocuğunum der ve kalmasını söyler. Ishita kalmaya karar verir. Raman ve Mihir, Anil’i yakalayarak polise teslim eder. Polis şefi Anil’i sorgulayarak kimden emir aldığını sorar. Shagun bu işi ben hallederim der ve Ishita ile birlikte Anil’in yanına gider. Anil’in kız kardeşi de yanlarındadır. Anil kız kardeşini görünce ona bir şey yapmayın konuşacağım der . Emri veren kişinin Nidhi olduğunu itiraf eder.

Ishita şaşırır ve Nidhi olamaz der. Daha sonra Raman’a haber verir. Raman da Nidhi’nin yapmayacağını söyler. Shagun bir kez daha Anil’in yanına gider. Anil kardeşimi bu işe karıştırmayın der. Shagun kardeşin de senin gibi der ve ona söylemesi gerekenleri anlattım der. Anil’a verdiği parayı hatırlatarak sadece Nidhi’nin adını vermeye devam et der…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.