Sev Yeter 215. Bölüm Özeti 12 Nisan Cuma Fragmanı

Burak 11 Mar 2019 Sev Yeter  0

Artık Ishita’nın kaçırıldığı kesinleşmiştir ve evde gergin bir bekleyiş başlar. Pihu uyuyamadım diyerek babasına masal kitabı verir ve okumasını söyler. Raman masal okuduğu sırada Ruhi de onları seyretmektedir. Raman’ın onu fark etmesi üzerine Ruhi kapıyı kapatır. Pihu nihayet uyur. Ishita bir fırsatını bularak Raman’ı aramayı başarır. Fakat Ishita telefonu düşürür. Raman yerini öğrenemediğinden onu tekrar arar fakat telefonu adamlardan bir açar. Ishita’yı canlı istiyorsan sakın polisi arama der. Adam tekrar Ishita’yı çuvala koyar.

Sev Yeter 12 Nisan Cuma Özeti

Mani her şeyi Ashok ve Nidhi’nin planladığını söyler. Bu nedenle bu günkü ihalede ondan Ishita ile ilgili bilgi alabileceğini söyler. Shagun da Nidhi’nin yanına gidecektir. Romi ile Ashok ihale için beklerlerken Raman ile Mihir de gelir. Daha sonra Mani de katılır. Raman ihaleyi kazanır ve Mani ile tartışmaya başlar. İhaleye ara verildiği sırada Mani, Raman bana hakaret etti diyerek Ashok’dan yardım ister. İhale tekrar başlar ve Ashok’un desteği ile ihale Raman’dan alınarak Mani’ye verilir. Mani, Ashok’a teşekkürlerini sunar. Shagun da Nidhi’nin yanındadır ve Ishita dan nefret ediyorum diyerek Nidhi’den yardım ister.

Mani, Ashok ile iş görüştüğü sırada Nidhi gelir ve Mani ile karşılaşır. Nidhi Ashok ile görüşmek için iki dakika izin alır. Onlar görüştüğü sırada Mani, Ashok’un telefonuna bir program yükler. Böylece Ashok’un konuşmalarını takip edebilecektir. Nidhi, Ashok’a bazı şeylerden şüphelendiğini söyler. Mani ile Shagun neden birden bire Raman’a düşman oldu der. Ashok ise Mani’nin Raman’a hakaret ettiğini söyler. Nidhi, Ishita’yı kaçıranlar bizi yakalatacak derken Ashok Ishita’yı kaçıran ekipten biri Ishita’yı bir kez daha kaçırdı der. Bu kişi Ishita’yı öldürebilir der.

Raman ve ailesi program sayesinde konuşmaları dinler. Raman çok korkar ve Ishita’yı bir an önce bulacağını söyler. Adamlar bu sırada para kazanamadıklarını söyleyerek birbirleri ile tartışırlar. Bu sırada kapı çalınır ve Raman’ın avukatı Anil görünür. Anil adamlara hata yaptıkları için kızmaktadır. Bu sırada kapı tekrar çalınır Kapıda çuvalların sahibi adam vardır. Anil ondan çuvalları götürmesini ister. Adam çuvalları alarak giderken Ishita’nın olduğu çuval kalır. Adamlar çuvalı kamyonun altına atarak Ishita’dan kurtulmak istiyorlar fakat çuvalın içinden patates çıkıyor.

Ishita’nı giden çuvallara karıştığını anlarlar ve Anil’in peşlerini bırakmayacağını düşünürler. Raman, Ruhi ve Nupur kanserli bir çocuğa yardım için evlerine giderler. Bayan Bhalla böylece tanrı Ishita’yı geri verecek der. Aslında gittikleri eve Ishita’yı kaçıranlardan birinin evidir. Ev sahibi eve gelen çuvalı açtığında Ishita’yı görünce şok olur. Ishita başından geçenleri anlatarak telefon edebilir miyim der. Bu esnada çuvalın peşine düşen adamlarda Ishita’nın olduğu eve gelmişlerdir. Ishita yan odaya saklanırken hasta çocuğu görür. Adamlar ev sahibinin arkadaşıyız diyerek eve girerler.

Ishita çocuğun annesinden yedi yaşında ve kanser olduğunu öğrenir. İsmi Aslam’dır Raman, Ruhi ve Nupur eve gelirler. Aslam’ın annesi odaya girer ve Ruhan’ın geldiğini çocuğa söyler. Ishita da onu duyar. Aslam, Ruhan ile görüşür ve çok mutludur. Ruhi gitmeleri gerektiğini söyler. Ishita’yı çuvalla getiren adamın ismi Ismail’dir. Ishita onu görünce karısına beni kaçıranlar arasında Ismail de vardı der. Kadın ilk başta inanmasa da Ishita onu ikna eder. Daha sonra Ishita, Ismail’in karısının elbiselerini giyerek kaçmaya çalışır fakat yakalanır. Nidhi yargıç ile beraber Bhalla evine gelir. Ruhi’yi götüreceğiz der. Bhalla onun bir hayranını ziyarete gittiğini söyler.

Nidhi yargıç bu gün karar verecek der. Raman ve Ruhi eve gelirler. Raman yargıca Ashok ve Nidhi’nin konuşmalarını dinletir. Onların Ruhi yerine yanlışlıkla Ishita’yı kaçırttıklarını söyler. Ruhi olanları duyunca şok olur. Ishita da adamlardan kurtulmayı başarır ve Bhalla evine gelir. Herkes şok içinde ona bakmaktadır…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 215. Bölüm Özeti 12 Nisan Cuma Fragmanı” üzerine 40 yorum

 1. Arkey Madhubala dedi ki:

  Kızlar ben 220 ye geçıyorum.Hepınızı beklıyorum. Bu akşamlık hayırlı geceler

 2. Arkey Madhubala dedi ki:

  Sagol Asım.Okullar 14 hazıran da kapanacak.Geçmiş olsun prensesım

 3. Asi dedi ki:

  Kolay gelsin Serpilim:) sizde okullar ne zaman kapaniyor?
  Sagol Saliham iyiyim isde iyi iki gundur hastayim o yuzden gidemedim daha dogrusu gelme dediler cocuklarada bulasmasin diye

 4. Arkey Madhubala dedi ki:

  Asım .Arzum.Salıham ben çok ıyıyım.Eve geldım.Bıseyler atıştırıp sınav kagıdı hazırlayacagım.2.donemın ılk sınavları baslıyor.

  1. Anonim dedi ki:

   Yaaa ben size bir şey soracağım kusura bakmazsaniz
   Şimdi ben Sev yeter özetlerini okurken sizin yorumlariniza takılıyor gozum güzel bi arkadaş grubu kurmussunuz açıkçası özetler kadar sizin yorumlarinizida okur oldum
   Şey merak ettim size arkadaşlarıniz sizin isminizle hitap ediyirlar ama siz şu kötü karakterler Arkey Madbubala isimlerini rumuz olarak kullanıyorsunuz bu kötü karakterlerin isimleri sizin kendi isnminizden daha mı önemli sizin için??
   Cevap vermek zorunda değilsiniz tabi benimki merak ben hiç hoşlanmıyorum o kötü karakterlerden burada görünce isimlerini hiç hatırlamak istemediğim halde onların kötülüklerini hatırladım
   Yanlış bir soru sorduysam özür dilerim

   1. Arkey Madhubala dedi ki:

    Anonim çok merak ettıysen sorunu cevaplayayım.Arkey ve Madhubala yı çok sevıyorum.Oyunculuklar da muhtesem.Ben senın yorumlarına saygı duyuyorum.Aynı saygıyı da senden beklıyorum .

    1. Anonim dedi ki:

     Cevap yazdigin için teşekkür ederim yani bende senin fikrine saygı duyuyorum kimileri kötü karakterleri sever kimileri iyi karakterleri
     Ben oyunculardan bahsetmiyorum dizideki karakterlerden bahsediyorum oyuncuların isimlerini kulla saydin bu soruyu sormazdim ben sadece merak ettim neden kendi güzelim ismini kullanmıyorusunda da kötü karakterlerin isimlerini kullanıyorsun diye
     Neyse bu senin tercihin
     Merakımı mazur gor kusura bakma
     Hayırlı akşamlar

     1. Arkey Madhubala dedi ki:

      Önemlı degıl.Bu arada bu isımle bırçok arkadaş hatta kardes sahıbı oldum.Bu ismin benım için önemi çok buyuk.Senın anlayışın için de tesekkur ederım.Hayırlı akşamlar.

  2. Arzygül dedi ki:

   Ne çabuk başladı sınavlar ya:( Allah öğrencilerin yardımcısı olsun. Türkiyede öğrenci olmakta zor. Sabah iki haber izleyeyim dedim. Vakit bulursam her gün izlemeye çalışıyorum. Ama fox tv haberlerini özellikle. Onun damadının bunun yeğeninin kanalı değil, objektif haber yapıyorlar. Bide Mesut Yar’ı seviyorum. İki zıt haber programları. Fox’takiler objektif olarak %85-90 siyaset konuşur. Mesut Yar esprili şekilde sunar haberleri, siyaset yorumu yapmaz hiç. Ama arada bi iğneliyor o da:) tekrar bu sabaha döneyim. İsmail Küçükkaya izliyordum. Dolayısıyla siyaset izliyordum. 15 dk sonra sinir hastası oluyordum az daha. İnsanlar gerçekten çok saf ya. Temiz kalp başka bişey. Karşısında birisi konuşurken onun asıl niyetini, bilinç altına yerleştirmeye çalıştığı yalnış düşünceyi çoğu kişi anlayamıyor. Fazla ileri gidip biat derecesinde inanlar bile var ya. Neyse işte haber izlerken birden Semih Öztürk geldi aklıma. Duyarlı bi insansan yaşamak çok zor. Ama ülkem ne olursa olsun kafasındaysan kafan rahat bi şekilde yaşarsın. Sonra öğlen panorama izleyeyim dedim. Özetine denk geldim. Bora -Yusuf kavgası, sonra da Hikmet-Yusuf kavgasını izlettiler. Yine bi çıldırma anı. Bora provokatörüne sinirlenmedim, çünkü zaten izleyicilerin çoğu anlıyor onun niyetini, sonrasındaki Hikmete sinirlendim aq. Boranın gazıyla uçtu adam. Küfredip tv yi kapattım. Kumandayı bırakırken de yere vurarak bırakıyorum. Yakında panorama sayesinde kumandasız kalacağız.
   Şimdi de doğum gününden geldik. Nedense çok berbat hissediyorum kendimi. Sıfır moral. Allahtan çok güzel hareketler varmış tv’de. Keşke dünyaya gelmeden önce sorsalardı bize. Bakalım biz bu dünyada yaşamak istiyor muyuz? Ben istemezdim. Hatta çocukken ölmek isterdim. Masumken öleyim derdim. Keşke ölseymişim. Şimdi de çok geç değil, ölsem ya ne güzel olurdu. Aa ama kocacığımla beraber. Yoksa benim arkamda evlenirse falan hortlar gelirim. Bunu konuşuyoruz genelde. Ölürsem evlenme çok üzülürüm, dizilerde benden sonra mutlu ol diyorlar eşlerine ama ben diyemem çok üzül olurmu diye tembihliyorum. Allah korusun o benden önce ölürse de hemen peşinden giderim ben de. Bu yüzden ben canıma kıyıp günaha girmeyeyim. Ya da onun benden sonra gülebildiğini görmeyeyim. En iyisi kardeş kardeş beraber ölelim inşallah. Çook çook amin:)

 5. Melek dedi ki:

  Hayırlı sabahlar kızlar

  Asim saolasın canım sen nasılsın bakalım

  İşin nasıl gidiyor

  Serpilim saolasın inşallah canım benim

  Zaram teşekkürler canım

 6. Asi dedi ki:

  Gunaydin Serpilim mutlu pazarlar canim sende iyi ki varsin guzel kalplim:) neler yapiyon?

 7. Arzygül dedi ki:

  Günaydın Serpilim. Ben eşimin işden gelmesini bekliyorum. Normalde 2 saat önce gelmiş olması lazımdı. Bugün işi uzadı biraz. Kayınvalidem de taziyeye gitti bi yere. Evde tek başıma haber izliyorum. Görümcemin kızının doğum günü bugün akşam da kutlamaya gideceğiz. Uyuyp bi dinlensek öncesinde. Sen nasılsın neler yapıyorsun?

 8. Arkey Madhubala dedi ki:

  Gununuz aydın nesenız bol olsun.Mutlu sabahlar

 9. Asi dedi ki:

  Acik soylemek gerekirse Serpilim buraya bazi sebebden dolayi girmek icimden hic gelmiyordu ama seninle konusacagim tek yer burasi ne yazik ki:/ neyse
  iyi olmana sevindim canim hep iyi ol insallah.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Asım senı anlıyorum.Tesekkur ederım.ıyı kı varsın.

 10. Asi dedi ki:

  Selam Serpilim geldim nasilsin canim?
  Salihacim merhaba canim nasilsin? Kizinada cok gecmis olsun acil sifalar diliyorum allah yardimciniz olsun

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Ben ıyıyım canım.Nerelerdeydın

 11. Arkey Madhubala dedi ki:

  Neler yapıyorsunuz

  1. Zara dedi ki:

   Saliham çok sevindim Meleğimiz daha da iyi olacak inş’Allah 🙂
   Serpilim yoldayım eve gediyorum.. Kayınvalidem gelecek daha hazırlık yapacam. Sen nasılsın canım neler yapıyorsun. Eniştem nasıl selam söyle

 12. Arkey Madhubala dedi ki:

  Asım nerelerdesınnnnn

 13. Melek dedi ki:

  Saolasın zaram serpilim

  Çok şükür meleyi gördüm elhamdülillah iyi baya toplamış kendini doktor kandeyerleride duselirse yarın normal odaya alcaklar inşallah

  Aynen zaram yaa

  He valla eski guruptan ben defnem nurdanım nazım başka yok

  Elam zaten bayadır yok

  Denizim ayselim de öyle kusum ve sedef veda etti
  Diyerleride hiç tenezzül bile Edip veda etmediler

  Aynen iyi olsunlarad yazmasınlar

  Oo maşallah demek kıreşe başlamış kuzum

  Serpilim sende hep iyi ol canım benim

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Masallah Melegımıze.Daha da ıyı olacak inşallah.Dualarım sızınle Salıham.

 14. Arzygül dedi ki:

  Günaydın Serpilim. Çooook Aminn inşallah 🙂

 15. Arkey Madhubala dedi ki:

  Prenseslerım gununuz aydın nesenız bol olsun.Yenı gunden en buyuk dılegım.Allah butun hastalara acıl şifa.dertlılerın derdıne derman.es ısteyenlere es.Esleri olanlara da mutluluk versın

  1. Zara dedi ki:

   Günaydın Pirensesim.
   Amin Amin Amin Amin

 16. Melek dedi ki:

  Aynen zaram yaa

  Ne olsun melek yine hasta şuan yoğun bakım da

  Bir hafta oldu

  Allah izin verirse yarın görmeye gitcem

  Bakalım inşallah son halinden daha iyidir

  Oglanlarda coşup duruyorlar beni çok uzuyorlar

  Eee zaram sen nasılsın neler yapıyorsun senin kuzu nasıl kaç yaşında öldü şimdi

  Zaram biz beni bırakma sayfasındayız

  Ama şimdi kimse eskisi gibi yazmıyor

  Ben melekten dolayı fazla giremiyorum

  Kaç gündür çok kötüydü

  Nurdanım da misafirleri var defneminde interneti bitmiş

  Zaten geri kalanlarda yazmıyor

  1. Zara dedi ki:

   Saliham çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin Allah yar ve yardımcınız olsun. 🙂 benim kuzum bin şükür iyi 3 yaşında kireşe yazdırdım. 🙂 ya Saliham sadce Defnem le Nurdanım mı kaldı diyerleri nerde..
   Eskiden ne kadar kalabalıkdık Günaydın mesaşlarıyla sayfa dolub taşardı. Sedef, Ayşenur, Naz, Güzel, Kusum, Sevgi abla,Aysel Ela Günel Deniz, Lavinya ve.s hepsini çok özledim inş’Allah hepsi iylerdir

 17. Arzygül dedi ki:

  İyi akşamlar Serpilim. Yok ya senin nazarın değmedi. O gün bikaç kem gözlü misafirimiz vardı. Onların nazarı değdi. Neyse iyileşiyor zaten parmağım:) yha dün kocacığımın doğum günüydü. Ve çook güzel geçti. Tüm aile toplandık.
  Ben annemi acayip çok seviyorum. O düğün zamanları bile birini annenden daha çok seveceksin, o da seni kimsenin sevemeyeceği kadar sevecek deseydiler inanmazdım. Ama oluyormuş. İyi ki var ya. Allah aynı anda beraber ölmeyi nasip etsin inşallah. Hayallerimin ötesinde bir adama rastladım.
  Neyse. Sen nasılsın Serpiliim?

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Massallah Arzum.Mutlulugun daım olsun.Allah sızı bır omur ayırmasın.Senın mutlu olman benı daha mutlu edıyor.Emın olabılırsın.Enıştemızın dogum gunu kutlu olsun.Saglıklı .huzurlu ve mutlu nıce seneler nasıp etsın.

 18. Zara dedi ki:

  Saliham canım hoş geldin Sefa getirdin ya seni sizi çok özledim
  Ben iyiyim sen nasılsın kuzuların nasıllar Melek Pirensesimiz Nasıl.
  Ya Saliham bende eski günlerimizi hatırladım. Ben arada sizin için sizin yazdığınız sitede yazarım. Hangi site olduğunu biliyorum. Ama hangi diziye hangi sayfaya yazdığınızı bilmiyorum.. Ben sizi bulurum

 19. Zara dedi ki:

  Hoş gordum Pirensesim. Ben bir saattir Whatsapp yüklemeye çalışıyordum. whatsappın müddeti dün bitti play store den beş dakikaya indiriyorum fakat ben whatsapp plus kullanıyorum. Whatsapp plusun çok özelliği var benim çok işime yarıyor. İndirdim ama yüklenmiyordu yeterli yer alan yok diyordu tele farmat verdim telmin tüm resimler, şarkılar videolar silindi. mıdım düştü.
  Şimdi survivor izliyorum. Serpilim sen survivor izliyormsun? Dün bizim takım motorsiklet ödülünü kazandı. Sabri’yedeki şansa bak ilk katıldığı sene de takım arkadaşlarının sayesinde araba ödülü kazandı şimdi de motorsiklet kazandı..

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Vakıt buldukça survıvor izlıyorum canım.Bu arada motorsıkletı Sabrıye degıl Busra kazandı Zaram

   1. Zara dedi ki:

    Evet Serpilim motorskleti Buse kazanmış. Ben tüm takıma verdi sanmıştım.
    Neyseki bizim takımdan biri kazandı.

 20. Melek dedi ki:

  Hayırlı akşamlar serpilim zaram nasılsın bakalım

  Canlar tesadüf en buraya girdim sev yeterin özetlerini okumak için ve sizin yorumlarınızı gördüm

  Eee nasılsın zaram sen nasılsın canım

  Serpilim nasıl oldu baya toparladı mı kendini canım

  Ay kızlar eski günleri hatırladım

  Keşke hepimiz yine bir yerde yassak

  Demek bur

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Hoşgeldın canım.Ben daha ıyıyım Salıham.Sen nasılsın?Melegımız nasıl.Allah şifa versın Melegımıze

 21. Arkey Madhubala dedi ki:

  Hoşgeldın prensesım.Can sıkıtıntısıdan pazıl yapıyorum.Sen neler yapıyorsun

 22. Zara dedi ki:

  Hep iyi ol Serpilim. Hemen geliyorum.. :)) tik tak, tik tak aç kapıyı ben geldim. Afiyet olsun canım.

 23. Arkey Madhubala dedi ki:

  Iyıyım Zaram.Senın de gunun guzel geçsın.Eve geldım.Çay içiyorum.Buyur gel bırlıkte içelım.

 24. Zara dedi ki:

  Tünaydın Serpil’im günün güzel geçsin nasılsın canım iyimisin napıyorsun

 25. Arkey Madhubala dedi ki:

  Prenseslerım gununuz aydın nesenız bol olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.