Sev Yeter 214. Bölüm Özeti 11 Nisan Perşembe Fragmanı

Burak 08 Mar 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde Ruhi’nin isteği üzerine Ishita ve Raman yeniden evlenme kararı almışlardır. Ruhi’nin tam olarak niyetini kimse bilmese de Nidhi aldatılmış hissetmektedir. Ashok’dan Ruhi’yi kaçırmak için yardım ister. Ashok da adamlarına telefon eder ve talimat verir…

Sev Yeter 11 Nisan Perşembe Özeti

Düğün için hazırlıklar başlamıştır. Aliya, Adi’den haberi alınca ne dyeceğini bilemeden eve gider. Amma, Ruhi’ye Ishita’nın giydiğine benzer bir Sari giydirir. Saçını da Ishita’nın saçına benzetir. Ruhi salona girdiğinde tüm dikkatleri üzerine çeker. Ishita da Ruhi’nin büyüdüğünü fakat onun gözünde hep küçük kalacağını düşünür. Ishita ile Ruhi beraber kuyumcuya giderler. Bu sırada adamlar onları takip etmektedir. Çarşıya geldiklerinde adamlar Ruhi’nin çıkmasını beklerler. Daha sonra Ruhi’yi arkadan görürler ve bayıltarak arabayla kaçırırlar.

Aliya ise babası Mani’nin duygularını öğrenmek istemektedir. Mani, Ishita’yı geldiği günden bu yana sevdiğini söyler. Onun mutluluğu için ölmeye hazır olduğunu belirtir. Ancak onun Raman ve Ruhi ile birlikte mutlu olacağını söyler. Aliya bende sana güzel olgun ve iyi birini bulacağım der. Raman düğünün sade olmasını isterken Bhalla tüm ritüellerin yapılmasını ister. Ruhi çarşıdan döner. Adamlar aslında Ruhi diye Ishita’yı kaçırmışlardır. Ishita ile birbirlerini kaybettiklerini ve ona ulaşamadığını belirtir. Herkes telaşlanır. Romi Nidhi’nin bunu yaptığını ve bir planı olabileceğini söyler. Ashok’u arayarak bilgi alacağım der. Raman beraber gidelim dese de Romi kabul etmez. Raman gelip arabada bekleyeyim o zaman der.

Adi, Mani’yi suçlamaktadır. Sonunda Ishita’yı kaçırdınız der. Bay Bhalla, Mani’den özür diler ve Adi İshita için endişeli der. Mani anlayışla karşılar ve Ishita’yı bulmak için çıkarlar. Romi, Ashok’un evine gider fakat Ashok bir şey belli etmez. Romi arabaya döner ve Ashok’un bir şeyden haberi yok der. Mihika, Adi’ye yanlış yaptığını söyler Mani’den özür dile der. Adi dediğini yapar. Mani de Ishita’yı sağ salim getireceğiz der. Adamlar Ishita’yı farklı bir yere götürürler.

Raman, Ruhi ve Shagun yargıcın yanına gider. Yargıç Ishita ile konuştuklarından bahseder. Ruhi’nin kalması için aileden birinin başına bir şey gelmeli diye konuştuk der. Onları duyan Ruhi bir kez daha Ishita’ya karşı cephe alır. Ne olursa olsun Nidhi ile gideceğim der. Shagun ağlamaya başlar. Raman, Romi ile konuşur ve Ishita evlilik arefesinde böyle bir şey yapar mı der. Romi sanmam bence başına bir şey geldi der. Pihu bir arkadaşının evindedir. Arkadaşı Trishna eve dönerken arabasının lastiği patlar. Kadın tamir edebileceğini söyler. Ishita’yı kaçıran adamlar da daha fazla para koparmak için Ishita’yı minibüse koyarak Pihu’nun olduğu yerde Ashok’u ararlar.

Pihu minibüsteki adamlardan yardım istemeye gider fakat bu sırada çuvalın içerisinde Ishita’nın elbisesini görür. Elbiseyi hatırlar. Adamlar oradan uzaklaşırlar. Shagun, Ruhi ile konuşur ve Ishita’nın hiçbir vakit kötü bir anne olmadığını söyler. Ruhi bana o kadını savunma diye çıkışır. Shagun sen de anne olduğunda dediğimi anlarsın der. Pihu, Ruhi’yi arar ve minibüste gördüklerini anlatır. Ruhi, Ishita’nın Pihu’yu da planlarına alet ettiğini düşünmeye başlar.

Mihir, Aliya ile görüşür ve Vandu’ya bir takım konularda yardım ettiğinden haberim var der. Fakat onların evliliklerinde zaten sorunlar olduğunu ve iyilik yapayım derken aralarını iyice açacağını söyler. Aliya haklısın diyerek Vandu’yu arar. Konuşurlarken Vandu hafifçe Ishita’nın kaçırıldığı minibüsle çarpışır. Özür dilerken içerideki çuvalı görür. Şüphelenen Vanvu aracın plakasını alır. Ruhi, Pihu’nun yanına gelmiştir. Ona Ishita’nın onu yönlendirip yönlendirmediğini sorar. Pihu hayır der.

İkisi de minibüsün olduğu yere giderler. Raman da eve gelmediklerini öğrenince onları aramaya çıkar ve taksiciden indikleri yeri öğrenir. Ruhi ile Pihu, Raman’ı görünce sevinirler. Bu sırada Ishita çuvaldan elini dışarı çıkarmayı başarır. Elindeki yüzük parmağından çıkıp Ruhi’nin önüne düşer. Ruhi yüzüğü tanır. Raman hemen etrafı kontrol eder fakat adamlar gitmiştir. Raman ve kızlar eve dönerek Ishita’nın kaçırıldığını söylerler. Mani hemen polisi arayalım der.

Raman yedi yıl önce polisi aradık ve başımıza gelmeyen kalmadı der. Romi de Ishita’yı Nidhi’ni kaçırmış olabileceğini söyler. Ashok’un yanına tekrar gidelim der. Raman dikkat çekeriz diyerek buna engel olur…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.