Sev Yeter 213. Bölüm Özeti 10 Nisan Çarşamba Fragmanı

Burak 08 Mar 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde Ruhi’nin kafası giderek karışmaktadır. Son çıkan tartışma sonrası Ishita evi terk edeceğini söyler. Raman, Ishita ile konuşmaktadır. Ishita, RUhi için işlerin her geçen gün kötüye gittiğini söyler. Ruhi’nin Pihu’yu sevdiğini fakat kendisini sevemeyeceğini söyler. Raman ise henüz yolun başındayız der ve Ishita’yı teselli eder. Aliya ile Adi, Mihir konusunda tartışmaktadırlar. Aliya kız arkadaşı Priyanka’dan Mihir’in hoşlanmadığını söyler. Adi ise Mihir’in henüz kendisini evlilik için hazır hissetmediğini belirtir. Bu esnada Aliya’nın pişirdiği yemek yanar. Amma yemeğin yandığını görür. Aliya suçu Adi’ye atar.

Sev Yeter 10 Nisan Çarşamba Özeti

Spreyi götüren Pihu dolabın açık olduğunu görür. Kapatırken bir resim çerçevesinin takıldığını görür. Resimde Ishita, Raman ve Ruhi bulunmaktadır. Pihu, Amma’ya bu resmin ne zaman çekildiğini sorar. Amma lafı değiştirdiği sırada Pihu o zaman ben de Bhalla’ya sorarım der ve gider. Amma, Bala’ya şimdi ne yapacağız diye sorarken Aliya yemek pişirmekten aciz der. Daha sonra Pihu’nun peşinden gider. Pihu, Bhalla ailesine fotoğrafı gösterir ve bu fotoğraf ne zaman çekildi der. Ruhi ile Adi, Pihu’yu atlatmayı başarırlar. Ishita, Ruhi’ye teşekkür eder.

Amma, Appa’ya bu gün Ruhi’nin kendilerini nasıl kurtardıklarını yemekte anlatırken Vandu batı kıyafetleri ile gelir. Bala nereye gittin diye sorar. Vandu koleje gittiğini söyler. Bala seni bırakayım derken Vandu ben giderim der. Aliya, Bala’nın zamanla onu çok kıskanacağını düşünmektedir. Raman saat olmadan ofise gitmem der. Romi saatini çıkartarak ona verir. Yıllar önce Raman’ın kendisine yaptığını hatırlatır. Raman kabul eder. Bu esnada Romi’ye bir telefon gelir. Romi şaşırmış şekilde ayrılır.

Aliya, Bala’nın kıskanması için bazı erkekleri Vandu ile konuşturur. Bala gelerek eşinin başka erkeklerle konuşmasını normal karşılar. Aliya erkeklere teşekkür ederek gönderir. Başka bir plan yapacaklarını söyler. Romi’ye gelen telefon sevkiyat ile ilgilidir. Ürünleri zamanında ulaştıramazsa her şey berbat olacaktır. Ruhi ona yardım edeceklerini söyler. Bayan Bhalla’ya merhem uygulayan Ruhi aile için büyük ümit olmaya devam etmektedir. Ertesi sabah herkes sevkiyatı yetiştirmek için kutuları paketler. Romi biraz daha hızlanmaları gerektiğini söyler. İşler yetişir ve herkes derin bir nefes alır.

Bhalla, Ruhi’ye yemek yedirirken Nidhi gelir.Ben Ruhi’ye alışmamanız gerektiğini söylemişim der. Onu Avustralya’ya götüreceğim der. Ruhi’ye hazır olup olmadığını sorar. Daha sonra yargıç gelerek Ruhi’ye iki günü kaldığını söyler. Ruhi , Nidhi ile gideceğim der. Pihu ile bir gün daha geçirmek için Nidhi’den izin ister. Nidhi giderken karakoldan pasaportları alacağım der. Bu esnada Pihu gelir ve Raman’ın öfke içinde olduğunu görür. Ishira onu sakinleştirmeye çalışırken Raman onun boğazına sarılır. Her şey senin suçun diye ona bağırır.

Shagun, Pihu’yu odasına götürür ve Ruhi’yi durdurmasını ister. Pihu da Ruhi’nin yanına giderek kendileriyle kalmasını söyler. Ruhi işlerim Avustralya’da gitmek zorundayım der. Ishita’da yargıç ile konuşarak hukuki yoldan bir şeyler yapma çabasındadır. Yargıç eğer evdekilerden biri ağır hasta olursa gidişini erteleyebiliriz der. Ishita annesinin yanına giderek ancak başıma bir iş gelirse Ruhi kalabiliyor der. Amma ve Appa böyle saçma şeyler düşünmesini bırakmasını isterler. Raman da olanları duymuştur ve oda aynı şeyi söyler.

Ertesi gün Ishita, Ruhi’ye yalvarır ve ona gitmemesini söyler. Ruhi ise her şeyiniz yalan der. Kalmam için yalanlarınızı gerçeğe dönüştürün der. Bu esnada Nidhi ve Ashok da Bhalla evindedir. Ruhi, Ishita ile Raman’ın evlenmesini söyler. Herkes şok olur. Raman tereddüt etmeden kabul ederken Ishita da tamam der. Nidhi kandırıldığını düşünmektedir. Bu durumdan en çok etkilenense Shagun olacaktır. Fakat o da fedakarlık yapmaya hazırım der. Nidhi asla Ruhi’yi kaybetmeyeceğini Ashok’a söylerken onu kaçıracağım der. Ashok da sana yardım edeceğim diyerek telefonunu eline alır…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 213. Bölüm Özeti 10 Nisan Çarşamba Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Çok güzel diziydi sonu berbat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.