Sev Yeter 212. Bölüm Özeti 9 Nisan Salı Fragmanı

Burak 07 Mar 2019 Sev Yeter  0

Ishita gözüne isabet eden tozlar nedeniyle sıkıntı yaşar. Bhalla evine geldiklerinde Raman ve Amma onun gözlerine gül suyu ile pansuman yaparlar. Raman ve Ishita bu olayla biraz daha yakınlaşır. Shagun’un ise ümitleri tükenmeye başlamıştır. Bhalla evine gelen Sharavan’ın fransızca öğretmenini Bala çok beğenir. Öğretmen Vandu ile tanışır ve Bala’nın çok genç olduğunu söyler. Vandu öfkelenir…

Sev Yeter 9 Nisan Salı Özeti

Raman ve Ishita geceyi beraber geçirirler. Bhalla ailesinin keyfi yerine gelir. Shagun da bir şeyler yaması gerektiğini düşünmektedir. Raman uyanınca boynunun tutulduğunu fark eder. Ishita masaj yapmak isterken Raman bağırır. Aile üyeleri onun sesini duyunca gelir ve olanlara gülerek doktor çağırırlar. Doktor bu evde bir uğursuzluk var dün Ishita kötüydü bu günde Raman der ve ilaçları yazarak gider. Romi ile Mihir bir araya gelirler. Romi, Mihir’in iyi niyetli biri olduğunu fakat sıkıcı olduğunu söyler. Mihir evet der ve iş ve ev arasında git gel der. Bu şekilde evlenmenin zor olacağını söyler. Adi de onları dinlemektedir.

Raman ofise gitmek üzere hazırlandığı sırada banyoya gider. Raman’ın ayağı kayar ve küvete düşer. Raman’a Ishita yardım eder. Adi ve Aliua yan yana gelir. Adi, Romi’nin Mihir ile ilgili sözlerini anlatır. Adi, Mihir’i maço göstermek üzere bir festival yapacağız der. Aliya’dan yardım ister. Adi ve Aliya derhal harekete geçerler. Ailedeki herkese haber verirler. Herkes yarışmaya dahil olurken Shagun jüri üyesi olur. Adi son olarak Mihir’i de ikna etmeyi başarır. Mihir’in dolabını kontrol eden Adi takım elbise dışında bir şey göremez. Mihir’den spor kıyafetler almasını ve bıyığını kesmesini ister. Mihir bu şartlar altında yarışamayacağını söyler ve kendisi gibi davranacağını belirtir. Adi tamam der.

Vandu, Bala’nın yarışmaya katılmayacağını belirtir. Adi, Sharavan’ın kendisini güvende hissetmesi adına Bala’nın katılması gerektiğini söyler. Bu esnada Sharavan’ın öğretmeni gelir ve Bala’nın çok yakışıklı ve zeki biri olduğunu söyleyerek katılmasını ister. Bala tamam deyince Vandu öfkelenir. Beklerken yarışma başlar. Erkekler yeni tarz elbiselerle görücüye çıkar. Mihir yine takım elbiselidir. İkinci periyotta erkekler farklı tarz kıyafetlerle podyuma çıkar. Bala üstü çıplak olarak çıkarken Romi tamil elbisesi ile çıkar. Son olarak Raman görünür ve üzerinde süpermen kıyafeti vardır. Ruhi yıllar önce babasını süpermen elbisesiyle okula geldiğini hatırlar.

Üçüncü turda sorulan sorulara en güzel cevapları veren kişiler en iyi puanı alacaktır. Cevapların ardından ödüller açıklanır. En yakışıklı ödülünün sahibi Mani olur. En iyi karakter ödülünü Bala alır. Sharavan’ın öğretmeni sevinirken Vandu sinirlenir. En atılgan erkek ödülünü Mihir alırken en gösterişli erkek ödülü de Raman’a gider. Yarışma bittiğinde herkes eğlenirken Ruhi, Pihu’nun kamp yerinden bir öğretmeni ile konuşur. Pihu’nun hastalandığını öğrenen Ruhi Ishita’nın onunla ilgilenmemesine öfkelenir.

Ruhi, Ishita’ya ağır laflar edince herkesin neşesi kaçar. Herkes eve gelmiştir. Ruhi, Ishita’nın kendisini önemsemediği gibi Pihudan da haberinin olmadığını söyler. Ruhi kampa giderek kardeşini göreceğini söyler. Raman ise buna gerek olmadığını öğretmenleri ile konuştuğunu ve Pihu’nun iyi olduğunu söyler. Bir süre sonra Nidhi gelir. Ishita nasıl buraya gelirsin diye kızarken Ruhi ben çağırdım der. Yirmi gün sonra onunla Avustralya’ya gitme sözü verir. Ishita kimsenin bir yere gitmesine gerek yok ben giderim der…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.