Sev Yeter 211. Bölüm Özeti 8 Nisan Pazartesi Fragmanı

Burak 06 Mar 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde Ashok ile Nidhi’nin planları son anda başarılı olmuştur. Ruhi kendisine verilen belgeleri tam imzalayacakken belgelerde tüm mal varlığından vazgeçtiği yazısını görünce adeta şok olur. Öfkelenerek yemeği terk etmiştir. Raman hemen telefona sarılarak avukatını ararken dışarıda Romi ve Ashok’un konuştuklarını görür. Romi’nin elinde bir belge vardır. Ashok ile yakın bir şekilde konuşmaktadır. Raman hemen yanlarına koşar ve belgeyi göstermelerini ister. Romi seni ilgilendirmez diye karşı çıkar.

Sev Yeter 8 Nisan Özeti

Raman Belgeleri vermeyen Romi’nin üzerine atlar.Ashok onlar kavga ederken keyifle izlemektedir. Adi araya girerek onları ayırır. Ruhi’yi düşünmeleri gerektiğini söyler. Raman ise onun Ashok ile işbirliği yaptığını söyler. Ishita kimsenin işine karışmamasını söyler. Birlik olamadıklarından birilerinin gizlice kağıtları değiştirdiğini söyler. Shagun bu kişi aile içinden biri olabilir der.

Shagun Romi’nin Ashok ile çalıştığını ve ondan şüphelendiğini söyler. Mihika ise Romi’yi savunur. Nelu hemen eve gelen tesisatçıları hatırlatır. Bayan Bhalla eve sürekli gelen tesisatçısını arar fakat ulaşamaz. Ishita haber alınca bildir der. Ishita babalar günü için bir plan yapar. Planı Adi’ye de anlatır. Adi ile Sharavan mutfağa giderek babalarına yemek hazırlayacaklarını söyler. Onlar yemek yaptığı sırada kasıtlı olarak yemekleri yakar. İşlerin karıştığını gören Ruhi daha fazla dayanamaz ve el atar.

Raman eve gelir. Adi, Ruhi’nin yemekleri hazırladığını söyler. Ruhi mutfak yanmasın diye sadece yardım ettim der. Adi babasına mutlu babalar günü dileklerini iletir. Raman mutlu olurken Ishita da gülümser. Adi, Romi’nin yanına gelir ve Bay Bhalla’dan özür dilemesini söyler. Romi babasından özür diler. Bay Bhalla ona sarılır. Sharavan da babasına restoranda yer ayırdığını anlatır. Raman da bu fikri beğenir ve Ishita ile birlikte restorana gideceğini söyler. Shagun bu duruma çok üzülür. Adi onu teselli etmeye çalışır. Bunu Ruhi için yaptığını söyler ve mutlu bir aile tablosu oluşturmak için bunun bir fırsat olduğunu anlatır. Ruhi ise Ishita ve Raman ile aynı mekanda olarak onları şaşırtacağını düşünür.

Raman ve Ishita restorana gelirler. Rezervasyon için beklerlerken Raman kontrole gider. Yargıç Ishita’nın yanına gelerek bana bakma sizin hemen yan masanızda oturacağım der. Ruhi için en iyi annenin sen olduğunu düşünüyorum der. Sizi izlemek için Ruhi beni çağırdı bu fırsatı iyi değerlendirin der. Ishita teşekkür eder. Shagun daha fazla dayanamaz ve Ishita ve Shagun’un yemek yediği restorana gitmeye kalkışır. Fakat Amma ona engel olur. Ishita sadece Ruhi için geldi der. Ishita yargıcın söylediklerini Raman’a iletir. İki adam onların masasına oturur. Bay ve Bayan Agarwal’mı diye sorar. Raman bu isimde yer ayırtmıştır ve evet der.

Adamlar silah çeker ve Raman’dan para vermesini ister. Daha sonları onları esir alarak bir yere götürür. Ruhi neler olup bittiğini anlamaya çalışmaktadır. Adamlardan kurtulmayı başaran Ishita ve Raman eve giderler. Fakat adamlar onları takip etmiştir ve yeniden kıstırırlar. Silahı tekrar doğrultup para isterler. Ruhi’de yana döne onları aramaktadır. Raman’ı telefonla arar ve Raman ile Ishita’yla konuşur. Adam telefonu Ishita’dan alır ve bu kadar konuşma yeter der. Olan biteni anlayan Ruhi hemen aile üyelerini bilgilendirir.

Ishita ve Raman adamları oyalamaya çalışırken adamlar süre doldu diyerek silahı kafalarına dayar. Raman ve Ishita hızlı bir hareketle onlardan kurtulmayı başarırlar. Bu esnada kapı çalar. Ishita kapıya doğru koşarken adam peşindedir. Ishita kapıyı açr aile üyeleri karşısındadır ve ellerindeki tozu Ishita’ya fırlatırlar. Aslında niyetleri adamı etkisiz hale getirmektir fakat toz Ishita’nın gözlerine gelir. Aile adamların üzerine çullanır ve bu sırada polisler gelerek adamları tutuklar. Amma hemen Ishita’ya müdahale etmeye çalışır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.