Sev Yeter 210. Bölüm Özeti 5 Nisan Cuma Fragmanı

Burak 05 Mar 2019 Sev Yeter  0

Bhalla ve Iyer aileleri yargıça yalvarmaktadır. Sonunda Ruhi’nin yeniden Raman’ın yanında kalmasına izin verirler. Aileler bir daha tartışamamak için söz verirler. Ailenin tamemn bir araya gelmesi için Romi’nin eve gelmesi gerekmektedir. Ishita, Raman’ı ikna etmeye çalışır fakat başaramaz. Ishita, Raman’dan özür dilemesini istemektedir. Raman, Ruhi’nin gitmesinde parmağı olan Romi’den özür dilemek istememektedir. Romi de Mihika’nın isteklerine rağmen önce Raman’ın özür dilemesini istemektedir. Ishita son oalrak Raman’ın ellerini bağlar ve onu Mihika,Adi ile beraber Romi’ye götürür.

Sev Yeter 5 Nisan Cuma Özeti

Ishita, Raman ve ROmi’yi bir araya getirir fakat ikiside özür dilemey yanaşmaz. Adi, Ruhi’ye aileleri bir araya getirdiği için teşekkür eder. Ruhi ise herkesin yapmacık davrandığını söyler. Romi nerede diye sorar. Adi, Ishita onu almaya gitti der. Ruhi camdan bakınca Ishita’nın yalnız geldiğini görür. Adiden de görmesini ister. Bu sırada kapı çalar ve Ruhi kapıyı açar. Karşısında Mihika ve Romi’yi görünce çok şaşırır. Ishita ise gülümsemektedir. Romi, Ruhi’ye sarılır ve artık bir aile olduk der.

Bayan Bhalla bunun nasıl gerçekleştiğini merak eder. Ishita bir bardak kabak suyu ile der. Raman özür dilemeyince Romi bir bardak acı kabak suyu getirir ve Raman’ın onu içmesi halinde özründen vazgeçeceğini söylemiştir. Bhalla bunu küçükken ceza vermek için yaptığını anımsar. Raman içmemek için özür diler. Romi fazla mutlu olmayın yargıç karar verdikten sonra gideceğim der. Ishita, Ruhi’yi ikna ettiği gibi Romi’yi de kalmak için ikna edeceğini söyler ve Bhalla’ya söz verir. Bhalla ondan Avustralya’ya gitmemek için de söz vermesini ister. Ishita şimdilik bunu yapamam der.

Raman ile Romi, misafir banyosunu kullanmak için tartışırlarken Ruhi’yi görürler ve hemen kavgaya son vererek birbirlerine öncelik tanımaya başlarlar. Ruhi gidince kavga kaldığı yerden devam eder. Ruhi için yemek hazırlıkları devam etmektedir. Aileler bütün hünerlerini ortaya serer. Mani ve Aliya, Mihir ile iş hakkında görüşmektedir. Mani, Mihir’e kendi şirketinde çalışması karşılığında üç katı maaş ve prim teklif eder. Mihir ise Raman ile kardeş gibiyiz diyerek reddeder ve masadan kalkar. Mani onu takdir eder.

Ruhi’nin de gelmesiyle yemek başlar. Raman ve Romi’nin bir arada olmaları Ruhi’yi memnun etmiştir. Ishita elleriyle Ruhi’ye yemek yedirir. Ruhi’nin kafası karşık durumdadır. Yemeklerini yerlerken eve tesisatçılar gelir. Raman şimdi sırası değil diyerek göndermek ister. Fakat Bayan Bhalla işlerini yapsınlar der. Yemekler yendiği sırada Ishita belgeleri Ruhi’ye verir ve imzalamasını ister. Ruhi sinirlenir ve her şey bana bu kağıtları imzalatmak içinmiydi der.

Herkes şok olmuş durumdadır. Ruhi belgeleri okur ve Ruhi’nin hiç bir hak iddia edemeyeceğini yazdığını görünce tepki gösterir. Raman kağıtları kontrol eder ve gerçek olduğunu görür. Ashok ve Nidhi keyifli şekilde Raman’ın evinde kıyametler kopacak derler. Eve girenler tesisatçı değildir ve kağıtları değiştirmişlerdir. Raman olanları izah etmeye çalışır. Ruhi artık bu oyuna bir son verin der ve odasına gider. Bayan Bhalla Ruhi ile konuşacağını söylese de Ishita şu anda Ruhi kimseyi dinlemez der.

Raman heen avukatı Anil’i arar. Bu evden birisi Ruhi’yi gödermek istiyor der. Bu esnada dışarı bakarken Ashok ve Romi’nin bazı kağıtları incelemekte olduğunu görür ve sanırım o kişileri buldum der…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.